The North Face Mont Sahibi Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Selam,

Peşin peşin söylemek istiyorum,rica ederim bir monta o kadar para verilir mi edebiyatı yapacak arkadaşlar uzak dursun.

Gelelim işin aslına;

https://www.thenorthface.com/shop/mens-jackets-vests-3-in-1-jackets/mens-mountain-light-triclimate-jacket-clb0?variationId=65J#pr-container

Bu monttan almak istiyorum,siyah renginden.Tüm kışı tek tişört geçirmek amacıyla alıcak.Fiyatı yaklaşık 1000 lira,kat kat giyinmekten nefret ediyorum.Gecen sene yabancı bir arkaşımınkini 2-3 gün kadar giydim tek tişört kar kış kıyamet çok rahat vsvs...

Neyse kullanan var mı ? Memnun musunuz?

Vs.

iyi günler.

The Beginning and The End.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

verilir mk verilir tabi :D kışın -25 derecelerde dandik bi parkeyle dururken hep netten montlara bakardım :D bu north face çok kaliteli bir marka soğuk olan biryerde yaşıyosanız alın

ama bu soguk iklim hocam ince olur sıcak tutmaz naylonumsu dur su felan almaz vucut sıcaklıgını azaltmamaktır mantıgı bunların kaz tüyü olanlarına bak

Bandito tarafından 26/Eyl/15 13:30 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam northface'in thermoball hoodiesini ve verto gtx botunu kullandim mukemmeldi.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Siyah olanı çok güzelmiş hocam

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

bende vardi hocam 1500 tl olsa bile al derim paran varsa.

kaz tuyu olmasi cok onemli ust katinin da goretex olmasi kaz tuyunun islaninca etkisini yitirmesini engelliyor. paranin alabilecegi en iyilerinden.

helly hansen black yat lafuma bunlara da bak derim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

çok güzel ürünler varmış da ben böyle bakınca 4-5 tane şey almaya kalkıyorum. ekonomi falan kalmıcak sonra naptın hocam :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kim bir monta o kadar para verilir mi diyorki

senin ülkenin parası değersiz ekonomisi bozuksa diğer ülkeler firmalar ne yapsın amk

sadece bir markaya saplanma hocam genelde bu tip markalar ömürboyu garanti veriyor ürüne

canada goose moncler ll bean marmot fln bunlarada bak hiç yoktan türkler gibi sahte kürk kullanmıyorlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Çok sağlam, güzel ürünleri var diye biliyorum. Kullanamadık henüz, çok pahalı çünkü. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

north un ürünleri kalitelidir hocam o paraya değer.

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

hyvent mont,ayakkabı ve windstopper ceketini kullanıyorum.Kesinlikle verdiğin paraya değer ama ezbere satın almanı önermem,kaplama ve kumaşlarını araştırarak ihtiyacın olan ürünü bulman çok önemli.

dont think twice its all right
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Boynerden almayı düşünüyorum fiyatı 1050tl, boyner çalışanı bir arkadaşım %15 indirim yaptırıyor. 892TL 'ye düşüyor fiyatı. Her 300 TL'lik alışverişe 50 liralık çek veriyorlar,150 lira'da oradan geliyor.Muhtemelen topyekün kullanamıyorsundur ama 3 tane güzel tişört bedevaya geliyor gibi düşünücem , 742TL ye gelicek mont. Pazartesi alıyorum. yorum yapan herkese teşekkür ederim.

The Beginning and The End.
Toplam Hit: 2098 Toplam Mesaj: 18
the north face o kadar para verilir mi?