The Sinner (Dizi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

İçerik yazısı okumam ben her ne kadar spoiler olmasa da bu gibi mind blowing yapımların akıcılığını düşürdüğünü düşünürüm haa yok ben illede neyle ilgili olduğunu bilecem diyorsanız okumaya devam edebilirsiniz, uzun zamandır bu kadar sağlam dizi izlememiştim imdb puanını kesinlikle hak ediyor !

Özet: Bir yaz günü öğleden sonra Cora Tannetti ile kocası, çocuklarını alıp göl kıyısına giderler. Dışarıdan bakıldığında, güneşli günün keyfini çıkaran, son derece mutlu bir aile gibi görünmektedir ama Cora oraya geldikten sonra farklı davranmaya başlar ve kendini öldürmek ister. Sonra bir anda her şey değişir. Cora, birisini öldürür. Dışarıdan bakıldığı zaman bütün suç ortadadır ama insanların kafasında ”Neden?” sorusu vardır. Yerel polis için dava oldukça kolaydır. Herhangi bir tanık ya da kanıt sıkıntısı yoktur. Cora zaten suçunu itiraf etmiştir. Polis, dosyayı kapatıp mahkemeye zanlının suçunu itiraf ettiğini, delillerin de çok net bir şekilde ortada olduğunu gösteren bir rapor sunmaya niyetlidir. Ancak Başkomiser Harry Ambrose, dosyayı kapatmayı reddeder. Cora Tannetti’nin sır sakladığını düşünerek vakayı soruşturmayı sürdürür. Soruşturmaya devam ettikçe tahmin ettiğinden çok daha fazla ilginç şeyle karşılaşacaktır.

https://www.imdb.com/title/tt6048596/

Buradan torrent olarak indirebilirsiniz : Download

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

imdb ve ekşi yorumları baya olumlu, başlıyorum hocam, zaten dizi izlemekten başka bir bok yaptığım yok şu sıralar.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

Bende izledim bu diziyi. Tavsiye ederim

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

çok teşekkürler. misfits dediniz izledik bitti tam dizi ararken iyi denk geldi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Spoiler

İlk bölümün yarısını izledim. Eğer kadının daha önceden geçirdiği bir tecavüze filan bağlayacaksa devam etmeyeceğim

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

izliyorum güzelmiş 3. bölüme geçtim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Spoiler

İlk bölümün yarısını izledim. Eğer kadının daha önceden geçirdiği bir tecavüze filan bağlayacaksa devam etmeyeceğim

Spoiler

Aynen oyle izleme

Onun yerine ozarki tavsiye ederim

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sardı.. hafta sonumu mahvettin. @nikoteen

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

başladım bende konusu bence günümüz neredeyse çünkü cinnet geçiriyor milletimizin çoğu :)

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bende başladım3.bölümdeyim gayet hızlı ilerliyor.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek

Bende beğendim güzel diziThe Sinner izle

sert
Toplam Hit: 3631 Toplam Mesaj: 24
dizi the sinner mind fucking mind blowing tavsiye