The Walking Dead 5 Sezon Yayında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Sosyopat bunu yazdı

5.sezon 2.bölümün hdtv torrenti falan çıkmadı mı bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi ?

http://tzd.tazedizi.com/wp-content/uploads/thewalkingdead/thewalkingdeads05e02.mp4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    Sosyopat bunu yazdı

5.sezon 2.bölümün hdtv torrenti falan çıkmadı mı bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi ?

http://tzd.tazedizi.com/wp-content/uploads/thewalkingdead/thewalkingdeads05e02.mp4

hocam çok sağol iyi akşamlar

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

Z Nation var yeni başladı o da iyi gidiyor şimdilik, zombi dizisi sevenler bir göz atsın..

z nation cok dandik bir dizi twd ile kıyaslanamaz bile.

bu arada o sondaki zenci adam morgandı.dizinin 1.bölümünde hastaneden çıkıp kasabaya inince ona yardım eden eleman bu eleman 3.sezonda da bir ara göründü bubi tuzakları falan kurmuştu evinin girişine rick cephane almıştı elemandan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İyi başlardılar ama 2. bölüm durağan geçti yine.Sanırım bütün sezon konuları sündürecekler.

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

Son sahnede adam bacağının kesilidiğini görmeden nasıl bilemiyor anlamıyorum.Birde bu insan avcılarını bütün sezon sündürürler artık.Aynı küçük kızı arama sezonuna döner büyük ihtimal.Olayların biraz hızlı ilerlemesi ve ikili diyaloglara daha az yer verilmesi gerekiyor.Bir ikili diyalog 3-4 dakika sonra bitiyor ve diğer ikili diyalog başlıyor.Bu beni sinir ediyor.

Yinede alternatifi olmayan bir dizi olduğu için beğenerek izlemeye devam ediyorum.Son sezon arasından sonra diziyi unutmuştuk amk.

CyberAngel tarafından 24/Eki/14 01:01 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

İyi başlardılar ama 2. bölüm durağan geçti yine.Sanırım bütün sezon konuları sündürecekler.

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

2.bölüm spoiler

Son sahnede adam bacağının kesilidiğini görmeden nasıl bilemiyor anlamıyorum.Birde bu insan avcılarını bütün sezon sündürürler artık.Aynı küçük kızı arama sezonuna döner büyük ihtimal.Olayların biraz hızlı ilerlemesi ve ikili diyaloglara daha az yer verilmesi gerekiyor.Bir ikili diyalog 3-4 dakika sonra bitiyor ve diğer ikili diyalog başlıyor.Bu beni sinir ediyor.

Yinede alternatifi olmayan bir dizi olduğu için beğenerek izlemeye devam ediyorum.Son sezon arasından sonra diziyi unutmuştuk amk.

SPOİLER!!!

SPOİLER!!!

SPOİLER!!!

SPOİLER!!!

SPOİLER!!!

SPOİLER!!!

Adamlar bildiğin bacak kızartma yapıyor amk. Dediğin gibi Sophia gibi olmaz bu sezonda..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

beyler anlatmayın işte millet izlemedı :S niye anlatıyonuz ki şimdi zevk kaçıyor öyle :S

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

Başlıkta da belirttigim gibi ilk bölümü yayınlandı Hade hayırlı olsun game of thronesi beklicez birde :)

ha bu arada şu linkten izliyebilirsiniz ilk bölümü Link:http://filmgg.com/dizi/338-the-walking-dead-sezon-5.html

adamsın bro. aylardır itnelerin yeni bölüm çıkarmasını bekliyodum valla. çok makbule geçti.

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

Başlıkta da belirttigim gibi ilk bölümü yayınlandı Hade hayırlı olsun game of thronesi beklicez birde :)

ha bu arada şu linkten izliyebilirsiniz ilk bölümü Link:http://filmgg.com/dizi/338-the-walking-dead-sezon-5.html

adamsın bro. aylardır itnelerin yeni bölüm çıkarmasını bekliyodum valla. çok makbule geçti.

nedemek bro herzaman :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

yav arkadas zombi dizisi mi yamyam dizisi mi belli degil. Biraz evrensellestirin bu diziyi artik. Bi de iyi aile cocugu rast gelmedi bunlara.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

4 sezondur izlediğim bi diziydi ama söylemezsem içimde kalır sik gibi dizi.

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 7751 Toplam Mesaj: 79