folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder THY Bilgi Teknolojileri Alanında Çalışmak Üzere IT Uzman Adayları Arıyor

THY Bilgi Teknolojileri Alanında Çalışmak Üzere IT Uzman Adayları Arıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben THY'nin son kullanıcı destek tarafında görev alıyorum. Yazılımcılar ile falan görüşme şansım oluyor, hepsi mühendis ve hepsi çok fazla şey biliyor. Malesef birazda torpil dönüyor burada...

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

O kadar da fazla birşey istemiyorlar bence. Hatta büyük bir şirket için az bile.

Blue Screen of Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    Naps bunu yazdı

arkadaşlar ben THY'nin son kullanıcı destek tarafında görev alıyorum. Yazılımcılar ile falan görüşme şansım oluyor, hepsi mühendis ve hepsi çok fazla şey biliyor. Malesef birazda torpil dönüyor burada...

Peki benim torpilim olma ihtimalin nedir ? İlk maaşımı sana vereceğim :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    SnipeTR bunu yazdı
    Naps bunu yazdı

Peki benim torpilim olma ihtimalin nedir ? İlk maaşımı sana vereceğim :))

:) bakan, milletvekili tanıdıgın veya cemaatten sağlam bi adamın varsa anca girersin, bende THY personeli değilim ama orada yani yazılımcıların bulundugu binada THY ye destek veriyorum

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Naps bunu yazdı

:) bakan, milletvekili tanıdıgın veya cemaatten sağlam bi adamın varsa anca girersin, bende THY personeli değilim ama orada yani yazılımcıların bulundugu binada THY ye destek veriyorum

Aha, ben dediydim ama thy badem biyikli yavsaklari alacak diye.

Bakan neyin nesi? AQp nin bakani yani cemaat kopegi.

Milletvekili neyin nesi? AQp nin milletvekili yani cemaat kopegi.

cemaati bilmiyorum soylemeye gerek varmi?

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

hocalar istenen niteliklerden %70 i olsun bide dayın varsa iş tamam yoksa hiç uğraşmayın dayısı olmadan oraya girmek zor iş şimdiden listeler bellidir..

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

hocalar istenen niteliklerden %70 i olsun bide dayın varsa iş tamam yoksa hiç uğraşmayın dayısı olmadan oraya girmek zor iş şimdiden listeler bellidir..

cemaatte tanidigin varsa %2 si bile yeter. (Acemi nalbur meslegi devlet dairesinde ogrenirmis)

cemaatte tanidigin yoksa orda yazilanlari icat eden kisi bile olsan yine nafile.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

Thy seviyoruz. 

Severek uçuyoruz.

Busiest men find the most time....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu pozisyona adam alacaksa herhalde en iyisini almaya çalışacaklar. Eee bazı arkadaşlar demişler 10-15 bin lira maaş vs.. Evet yüksek maaşa kaliteli eleman alacakları kesin.

Bu özelliklerdeki birisi zaten boş değildir. kariyer ve daha fazla kazanç için yetenekli varsa başvursun.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

yineliyorum o kadar seyi bilsem thy ile isim olmaz arkadas .

Toplam Hit: 4665 Toplam Mesaj: 27