THY‘Nin Sitesi Hacklanmiş(Redhack)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Şşşş, üstadlar konuşuyor. Sessiz olun! 

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    -----------------------------

Şşşş, üstadlar konuşuyor. Sessiz olun! 

kendi adıma est abi :)

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hack bir bilişim sistemine herhangi bir şekilde zarar veremye denir ddosda bir hack yöntemidir ddos sayesinde bir sistemin normakl işleyişi bozuluyormu bozuluyor zarar görüyormu görüyor hack demek deface etmek değildir her zaman yada sisteme hakim olmak bilgilerini ele geçirmek değildir bir sitemin normal deface ederekde işleyişini bozarsın ddos yaparakta aynı hesaba çıkar ikiside

her siteye her sisteme ddos yapamassın bunun bir çok yöntemi var mantıken ne olacak mevcut bağlantı hızından daha fazla bir hızla saldırırım sistem çöker haklısınız olay bu bakımdan basit oluyor ama öyle saldırılar söz konusu ki öyle zayıf halkalar bulursun ki bir serverde bazen basit bir pc bağlantısından bile bir sistemi kapatırsın scriptte bulduğun basit bir kodlama hatasından bile yola çıkarark bu sayede databaseyi yorup sistemin mahvolmasına bile sebebp olursun

basit bir örnek vereceğim ayyıldız biz şöyle iyiyiz böyle kuvveetli böyle korumalı serverimiz diyordu ama gerizekalılar forumlarındaki üye olma bölümüne forumun bir özelliği olduğu halde milet kolay üye olsun uğraşmasın diye captha yı kaldırmışlardı 1-2 kişi denyoyla abandılarda abandılar binlerce üye yaptılar sisteye :)  sonuç forum database error anladınız mı demek istediğimi gerçi bu flood saldırısı ama dos içinde düşünebilirsiniz öyle sql sorguları gerçekleştirirsiniz sitem ayvayı yer

kapı gibi index görürüm mantığı profesyonelce bir yaklaşım değil gerçekten yanlış anlaşılmasın hacker tartışması yapmıyorum burada kim hacker kim değildir değil yapılan işlemin bir hack işlemi olduğunu sonuna kadar savunurum sadece defaceye kendini sınırlamak hacki bu kadar daraltabilirsin kendi bakış açınla ama hack bu kadar dar bir kapsamda incelenmez.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

hack bir bilişim sistemine herhangi bir şekilde zarar veremye denir ddosda bir hack yöntemidir ddos sayesinde bir sistemin normakl işleyişi bozuluyormu bozuluyor zarar görüyormu görüyor hack demek deface etmek değildir her zaman yada sisteme hakim olmak bilgilerini ele geçirmek değildir bir sitemin normal deface ederekde işleyişini bozarsın ddos yaparakta aynı hesaba çıkar ikiside

her siteye her sisteme ddos yapamassın bunun bir çok yöntemi var mantıken ne olacak mevcut bağlantı hızından daha fazla bir hızla saldırırım sistem çöker haklısınız olay bu bakımdan basit oluyor ama öyle saldırılar söz konusu ki öyle zayıf halkalar bulursun ki bir serverde bazen basit bir pc bağlantısından bile bir sistemi kapatırsın scriptte bulduğun basit bir kodlama hatasından bile yola çıkarark bu sayede databaseyi yorup sistemin mahvolmasına bile sebebp olursun

basit bir örnek vereceğim ayyıldız biz şöyle iyiyiz böyle kuvveetli böyle korumalı serverimiz diyordu ama gerizekalılar forumlarındaki üye olma bölümüne forumun bir özelliği olduğu halde milet kolay üye olsun uğraşmasın diye captha yı kaldırmışlardı 1-2 kişi denyoyla abandılarda abandılar binlerce üye yaptılar sisteye :)  sonuç forum database error anladınız mı demek istediğimi gerçi bu flood saldırısı ama dos içinde düşünebilirsiniz öyle sql sorguları gerçekleştirirsiniz sitem ayvayı yer

kapı gibi index görürüm mantığı profesyonelce bir yaklaşım değil gerçekten yanlış anlaşılmasın hacker tartışması yapmıyorum burada kim hacker kim değildir değil yapılan işlemin bir hack işlemi olduğunu sonuna kadar savunurum sadece defaceye kendini sınırlamak hacki bu kadar daraltabilirsin kendi bakış açınla ama hack bu kadar dar bir kapsamda incelenmez.

aynen bana göre de haklısın :)

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Aynen Bende Bunları Yazacaktımda Yazmaya Usendım  Kafalar Uyusuyor :)

itsin oglum sen adam degilsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

copy pastecilerin dili çözülmüş uzman olmuşlar başımıza

işte bu yorumlar provakatörce yorumlardır konuda sırf kavga çıkarmaya yönelik huzur bozmaya yönelik sonra niye zırt pırt banlanıyorum niye sevilmiyoruz niye gıcık kapılıyorsun diye düşünürsün   bu yorumu şimdi kime yaptın çık madem delikanlı gibi söyle aba altından sopa gösterme kime yaptıysan bu yorumu hee kaldı ki yorumu yaptığın kişiden daha uzamansın çık o kişiden daha uzmanca karşı fikir söyle onunla bastır o adamı madem konudaki bu gereksiz yorum nedir
    senin gibi böyle yorum yapanlar işte konularda tartışmaya kavgaya mahal veriyor buyur şekil a işte  bu yaptığın nedir ?? kötü bir şey demdim bak san adikkat edersen gayet ciddi söyledim bu yorumun doğrumu yanlışmı sen söyle

"niye zırt pırt banlanıyorum niye sevilmiyoruz niye gıcık kapılıyorsun diye düşünürsün"

asla öyle düşünmüyorum kendi düşüncenin yansıması

+ konusu açılmışken senin içinde hayırlı şeyler söylemiyor müridler :)

"işte bu yorumlar provakatörce yorumlardır konuda sırf kavga çıkarmaya yönelik huzur bozmaya yönelik"

ban sebebi gibi yazmışın sanki birisine mesaj verirmiş gibi :) son 2 ayda var sende bir numara çıkar ortaya hadi hayırlısı

kimseye mesaj verdiğim yok bir numaramda yok her daim 10 numarayım hep aynıydım her zaman aynıyım bu arada benim hakkkımda da kötü konuşulduğunu söyleyen tek kişi sensin problemi olan daha bir kişi gelmedi çok fazla kimseyle tartışmam vs olmaz en azından bu kadar aktif olupta senelrdir banlanmıyor olmam bunu gösteriyor ben burada bir şey yazıyorsan bu forumun iyiliği için yazıyorum kişisel olarark yazmadım görünün köy klavuz istemiyor zaten  bu yorum gayet normal bir yorum sen diyebiliyorsan bir şey demiyorum ama bunun kimse desen kavga çıkacağı kesin
    aslında ben burada bile enin iyiliğin için ortam bozulmasın diye yazarken iyyi niyetle sen ters yapıyorsun valla biri bana dese seni bu yorumu yaptın ama bu şu yönden yanlış dese teşekkür ederim ona köt düşünen hatayı söylemez iyi düşünen söyler her zaman
    kimin şahsına tutup copy pasteci seni uzman olmuşsun başımıza  diye kime desen karşılığının verir

Dostlarımızıda Antidostlarımızıda biliriz kimisi gelir seni sevmiyorum senin yazılarını beğpenmiyorum gıcık oluyorum yazar saygı duyarım ama bazıları varki arkamdan konular açar küfürler eder sanarki o laflar bana gelmeyecek onuda biliriz(sözüm sana değil)

Son zamana kadar hakkında kim kötü birşey söylediyse seni savundum belki farkında değilsin değişimdesin

hack konusuna gelince şu tahribatda bu işi hakkıyla yapan bilen 1 elin parmağını geçmez onlarıda herkes biliyor zati onun dışındada konu hakkında görüş belirmek başka işin uzmanı gibi konuşmak başka sözüm herkese

dahada uzatmanın manası yok

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kendime göre bu konuda bilgili olduğumu düşündümki yorum yaptım başkasının bilmesine gerek yok varsa farklı fikri olan zaten yazıyor  yazdıklarıma katılan müridleride görünce mantıklı ve doğru yazdığımı düşünüyorum ister uzmanca algılansın ister normal yorum çokda umrumda değil bunlar kendimi ispatlama çabasında değilim zaten  neyse

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

iyi olmuş aq 8 saat rötar yapmıştı işimin içine ettiydi neyse..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

yo gayette sheller satılıyor 1000 shell 150 dolar 10000 shell 650 dolar diye 1gbit çıkışlı her biri rofl

aha bak bu adam demiş ne güzel

senin 1000 doların varsa köşede istedigin siteyi 1 ay kapalı tutarsın rahatlık ile satn al kapat

yani ben anneme desem anne 1000 doları su adama ver site ismini ön at site 1 ay kapalı sdjfs

ama senin 10k doların olsun, firewall'ı nasıl aşacagını bilemiyorsan yapabilecek hiçbirşeyin yok

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

edit.

ne diyon?
Toplam Hit: 9750 Toplam Mesaj: 85