Tıklama Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Hepimizin ortak noktası web ve oradan bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Reklam alan veya almaya çalışan kişiler(aldıktan sonra) buraya yazsınlar ve onun reklamlarına tıklayalım böylece bir gücümüz oluşsun,tarikat üyelerinin ortak bir yerde buluştuğu reklam tıklama grubumuz olsun. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

İşe yarıyosa güzel fikir

buralar eskiden dutluktu..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zamanında firex yapmıştı işe yaramıştı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

adsense ise ban yersiniz.

diğer reklam firmaları ise ip havuzu var onlarda 2 site aynı reklam firmasını kullanıyorsa ve 1 kullanıcı 2 reklama da tıklarsa sadece biri kazanır.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Adsense ve diğer reklam şirketlerinin durumu ortada. Yabancı Facebook grupları ve her ülkenin neredeyse yaptıkları - kazandıkları gayet iyi. Kaç dakika gezeceklerini,tıklayacaklarını ve karşılık olarak kaç tık istediklerini,kaç konu okuyacaklarını vb yazıyorlar. Grup büyük olursa herkes birbirinin reklamını tıklar ki Tbt kocaman site ve hepimizde aynı yeri kullanacak değiliz ya. 

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

2 gün sonra ban yersiniz benden söylemesi hocalar. Fakat fikir olması açısından tor ile bağlanın ve her sitede ortalama 2 dakika zaman geçirin tam rakamlar olmasın süreler. Küçük bir yazılım ile yapılabilir birşeyler bu konuda. web.browser ile google da site aratılacak site açılacak 20-30 sn sonra anasayfadan random bir linke tıklayıp reklam olan bir sayfa açılacak. program girilen random aralıklardan 1-2 dakika sonra reklamı tıkladım sonraki site diye buton koyacak ve işlem devam edecek. Ancak benden söylemesi film,dizi yada google analiytics gibi sayaçların verilerinden elde edilen ortalama ziyaretçi ziyaret süresinin çok altında olmasın dizi ve film sitelerinde bildiğiniz gibi bu süreler saatleri bulabiliyor. Örnek olarak az önce dizi sitesini kapattım onun öncesinde tbt mc serverdaydım ama site altta açıktı hep arada izlediğim diziyi izledim durdurdum sonraki bölüme geçtim vs vs anladınız demek istediğimi reklam grubuna dahil olacakların sitelerin ortalama ziyaretçi sürelerinin maksimum 3 dk olması gerekiyor ki sizin yaptığınız "sahte ziyaret" gerçek ziyaret kabul edilip tık başına paranızı alın. Tabi programa otomatik proxy değiştirme özelliğinin eklenmesi gerektiğini söylemiyorum bile :D Proxy listesinden random çekilen ip ile bağlanacak  ve bağlantı kurulup "reklama tıkladım" butonundan sonra o ip veritabanından silinecek :D

Bu tarz bir yazılım yada elle bile yapsanız neler yapmanız gerektiği sanırım sizi aydınlatmıştır fakat yinede diyorum yapmayın :D 10 kişi gelip tıklayacak gelecek rakam taş çatlasın 1 lira olacak en fazla 2 lira olur yabancı dille hizmet veren bir site değilse tabi. 1 lira için risk almak istiyorsanız buyrun derim :)

Bir ekleme daha yapmam gerektiğini düşündüm. Aklıma bir fikir geldi. Sistem örnek veriyorum 50 kullanıcı var bunların hepsine günlük 30 dakika program açık kaldıktan sonra kapanacak ve sonraki güne kadar açılmayacak. Böylece normalin üstünde bir ziyaretçi ve tıklama oranı gelmemiş olacak. Örnek olması açısından 50 site var hepsinin ortalama ziyaret süreleri farklı her kullanıcıya maksimum 30dk olacak şekilde siteler paylaştırılacak sisteme sitenizi eklemek için gerekenler ortalama ziyaret süresi ve günlük ziyaretçi sayını. Doğal olarak günde 10 ziyaretçi alan sitenin bir anda günlük ziyaretçilerini %80i reklama tıklaması garip olur. Fikir üzerinde oynanıp daha da mantıklı hale getirilebilir.

interfector tarafından 10/Tem/15 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Valla kaç gündür deniyorum tıkır tıkır çalışıyor... Hiti sağladıktan sonra hiçbir sey olmadı ve hepsi işlendi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Dolandırıcılık 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Tahribat üyelerinin kullandığı bir bot olsa yükleyenin pcsinde bilinçli bir şekilde çalışsa hm kendi sitesi hemde havuzdaki üyelerin siteleri için günde 1-2 kere tıklama yapsa nasıl olur ki?

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Dolandırıcılık 

Çok zeki lan bu çocuk :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Dolandırıcılık 

Çok zeki lan bu çocuk :D

Belki bunun böyle olduğuna ayıkmayan olur diye yazdım, bir tespit,, yapan yine yapar ama ne yaptığını bilsin

Toplam Hit: 2334 Toplam Mesaj: 23
reklam tıklama