folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tivibu UYDU Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu UYDU Mobil İndirim Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şöyle bir kampanya var. LİNK

Şartları fena değil. İlgilenmek isteyen müritler değerlendirebilir.

Bir de aramızda bu kampanyayı kullanmayacak ve en az 2 sene türk telekom faturalı mobil hattını kullanacak müritler var mıdır? Ek indirim için fayda sağlamak isteyen :)

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hiç bulaşma!!!!!!!

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Tivibunun ak bedava verseler ellemeyin.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

harbiden çok dandik babamlarda vardı iptal ettirdi dünyanın parasını aldılar geri.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

harbiden çok dandik babamlarda vardı iptal ettirdi dünyanın parasını aldılar geri.

Ben aldım 2 sene taahhütlü. Aylık şuan 12 tl ama bir numara daha refarans göstereceğim 9 tl ye gelecek. Uydu yayını olduğu için sıkıntı yok. Full HD No problem. 

Süper paket oluyor. UEFA, Şampiyonlar Ligi filan da var. Ama ben özellikle Discovery, National Geographic vb.. kanallar için aldım. Piyasaya bakınca bu fiyata bu kanallar bence iyi.

Smart Tv, android box vs. niz yoksa verdikleri cihazda Youtube uygulaması var. Bir de Tivibu'nun Smart uygulaması mevcut. Başka ıvır zıvır smart tv uygulamaları da var cihazda. Turk.net kullanıyorum. Modemden Tivibu uydu cihaza ethernet çektim, youtube vs.. de aktif. 

Görmeyenler için ek bilgi ve up olsun.

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    byugr bunu yazdı

Ben aldım 2 sene taahhütlü. Aylık şuan 12 tl ama bir numara daha refarans göstereceğim 9 tl ye gelecek. Uydu yayını olduğu için sıkıntı yok. Full HD No problem. 

Süper paket oluyor. UEFA, Şampiyonlar Ligi filan da var. Ama ben özellikle Discovery, National Geographic vb.. kanallar için aldım. Piyasaya bakınca bu fiyata bu kanallar bence iyi.

Smart Tv, android box vs. niz yoksa verdikleri cihazda Youtube uygulaması var. Bir de Tivibu'nun Smart uygulaması mevcut. Başka ıvır zıvır smart tv uygulamaları da var cihazda. Turk.net kullanıyorum. Modemden Tivibu uydu cihaza ethernet çektim, youtube vs.. de aktif. 

abi bana tam olarak hangisini aldın gönderebilir misin.

az önce baktım tivibularda trt belgesel dışında belgesel kanalı yoktu  :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    byugr bunu yazdı

abi bana tam olarak hangisini aldın gönderebilir misin.

az önce baktım tivibularda trt belgesel dışında belgesel kanalı yoktu  :(

Hocam buradan yazayım hekes görsün. Zaten kampanya tek paket için. İlk post ta linki verdim.

Kampanyası olan ve benim aldığım -> Tivibu UYDU Süper Paket

Kanal detaylarına buradan bakılabilir https://www.tivibu.com.tr/tv-kanallar . Sayfaya girince listeden; evde izle -> uydu -> süper paket

JOE tarafından 09/Oca/18 09:38 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

6 aydır kullanıyorum. Fenerin uefa maçlarını izlerim ümidiyle aldım :( Hala duruyor. Aylık 3.5 tl. Bütün kanallar mevcut. Gayet başarılı zannımca

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende kullaniyorum gayet guzel ne aradiginza bagli sirf belgesel icin aldim memnunum aylik 11 tl bende taahhüt yok ama bir kac spor kanali da kapali amacim zaten belgesel oldugu icin sıkıntı da yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bende kullaniyorum gayet guzel ne aradiginza bagli sirf belgesel icin aldim memnunum aylik 11 tl bende taahhüt yok ama bir kac spor kanali da kapali amacim zaten belgesel oldugu icin sıkıntı da yok

Hocam taahhütsüz 11 tl ye nasıl aldın? Tivibu uydu mu?

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi başvurdum şimdi de, bu mobil hatların tarife grubunu nasıl belirliyorlar bilgin var mı?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1980 Toplam Mesaj: 14
tivibu uydu tivibu mobil indirim