TL Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek

dostlar güvenli bi site var mı TL yüklemek için.

Not: vodafone için

TopLumda Hep itiLirz SanmaKi Buna iSteKLiyiz, Biz SadeCe SevdiKLerimizin eSeriyiz..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

şuan kendine mi yükleyeceksin hocam ? 

int. bankacılığı kullanıyorsan banka aracılığı ile yükleyebilirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    beykozluu bunu yazdı

dostlar güvenli bi site var mı TL yüklemek için.

Not: vodafone için

offical siteden yükleniyor zaten bir şifre gönderiyor sana. 

http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/kontorislemleri.nasil_kontor_yuklerim.php

zeybekustasi tarafından 02/Eyl/13 21:22 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

kredi kartı varsa banka veya operatörün kendi sitesinden yükleme yapabilirsin..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek

int. bankacılığı kullanmıyorum acil kendime yüklemem lazım evet

TopLumda Hep itiLirz SanmaKi Buna iSteKLiyiz, Biz SadeCe SevdiKLerimizin eSeriyiz..!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Online Self Servis

• Online Self Servis'e giriş yapın.
    • Menüde Faturasız Hat İşlemlerim bölümünde yer alan Cep Lira Yükleme bölümüne tıklayın.
    • Ardından gelen ekrana yüklemek istediğiniz Cep Lira miktarını giriniz.
    • Önceden kayıtlı kredi kartınız varsa şifre girişinizi yaparak yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Önceden kredi kartınızın kaydını yapmadıysanız kayıt işlemlerinizi tamamlayarak yükleme işleminizi yapabilirsiniz.
    • Online Self Servis abonesi değilseniz, şimdi Online Self Servis'e ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

Nelere Dikkat Etmeliyim?

• Servisi, abonelik süresi 60 günden fazla olan aboneler kullanabilir.
    • Online Self Servis üzerinden yükleme yapılması için abonelerin GSM numaraları ile eşleştirilmiş kredi kartı ve servise özel 6 haneli sayısal şifrelerinin olması gerekmektedir.
    • Online Self Servis üzerinden Cep Lira yükleyebilmek için yükleme yapılacak telefon numarası için geçerli olan şifre ile giriş yapılması gerekmektedir.
    • Online Self Servis'e girişi yapılan GSM numarası dışında başka bir numaraya yükleme yapılamaz.
    • Günde 10-40 TL arasında istenilen tutarda yükleme yapılacaktır.
    • 30 gün içinde toplamda en fazla 130 TL satın alınabilecektir.
    • Yükleme işlemi gerçekleştikten sonra yükleme bilgisi Online Self Servis aracılığı ile ekranda yazılı olarak verileceğinden ayrıca bilgi SMS'i gönderilmeyecektir.
    • İlk defa Online Self Servis aracılığı ile Cep Lira yüklemek isteyen abonelerin, bundan sonra bu servis aracılığıyla yapacakları tüm işlemlerde kullanılacak kredi kartı bilgilerini (kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV2) ve bu servis için oluşturacakları 6 haneli sayısal şifrelerini sisteme girmeleri gerekmektedir. İşlem sonunda provizyon alınırsa, CVV2 bilgisi hariç tüm kredi kartı bilgileri ve servis şifresi, GSM numarası ile eşleştirilecek ve sisteme kaydedilecektir. İlk kayıt sırasında provizyon alınamazsa GSM numarası ile kredi kartı bilgileri ve şifre eşleştirilmez, abone daha sonraki işlemlerinde provizyon alana kadar kredi kartı bilgilerini ve şifresini ilk defa aradığında olduğu gibi yeniden sisteme girmek durumundadır.
    • GSM numarası ile eşleştirilmiş kredi kartı bilgileri ve 6 haneli sayısal şifresi bulunan aboneler, daha sonraki işlemlerde daha önceden tanımlamış oldukları kredi kartının CVV2 bilgisini ve 6 haneli sayısal şifrelerini kullanarak Cep Lira yükleyebileceklerdir. Provizyon işlemi bu şifre ve CVV2 şifresi ile birlikte, daha önce sisteme kaydettikleri kredi kartı bilgileri kullanılarak sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
    • Abonelerin Cep Lira yükleyebilmek için sisteme kaydedecekleri kredi kartı bilgileri, sadece kayıt ettikleri GSM numarası için kullanılabilecek, başka bir GSM numarası bu kredi kartını kullanamayacaktır.
    • Sisteme kaydedilen kredi kartı bilgilerinden son kullanma tarihinin (geçerlilik tarihi) mevcut tarihten en az 12 ay büyük olması gerekmektedir (örn : Nisan 2007'de kayıt edilecek kredi kartının geçerlilik tarihi 04/08 ve daha sonraki tarihler olmalıdır).
    • Aboneler kredi kartı bilgilerini 6 ayda 1 defa değiştirebileceklerdir.
    • Oluşturulan şifreler ve kredi kartı bilgileri sadece ilgili faturasız hat sahibi aboneler tarafından değiştirilebilecektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek

şöyle söyleyim arkadaşlar vodafonedan daha önce yükledim şifremi unuttum o yüzden yükleyemiyorum int. bankacılığı da yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    beykozluu bunu yazdı

şöyle söyleyim arkadaşlar vodafonedan daha önce yükledim şifremi unuttum o yüzden yükleyemiyorum int. bankacılığı da yok

şifreyide tekrar istedebülüyon hocam :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    beykozluu bunu yazdı

şifreyide tekrar istedebülüyon hocam :)

hat benim üzerime değil sahibiyle de uğraşmak istemiyorum kaldım arada :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

lan sms atıyon S yazıp bilmemneye şifre telefonuna gelio..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

lan sms atıyon S yazıp bilmemneye şifre telefonuna gelio..

yaw o değil self servise giriyorum da tl yüklerken ayrı bi şifre daha istiyo

Toplam Hit: 1585 Toplam Mesaj: 16