folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tofaş'ın Üreteceği Yerli Otomobilin Modeli Belli Oldu

Tofaş'ın Üreteceği Yerli Otomobilin Modeli Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Konuyla alakasi yok ama soyle haber konulari, haberler diye bir bolum olsa ve oraya acilsa. Sonra haberler bolumu veriyi o bolumden cekse, hem sitenin haberler kismi efektif kullanilmis olur, hem profil bolumundeki haber ekle linki kaldirilabilir. nacizane fikrim

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Madein TURKEY etiketi vurmayla olmuyo.%100 Yerli Uretim olmasi lazim Bizim dememiz icin.

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Madein TURKEY etiketi vurmayla olmuyo.%100 Yerli Uretim olmasi lazim Bizim dememiz icin.

o kadarda değil amk kim %100 unu uretiyor artık bu devirde, mercedes renodan motor alıyor mesela 1.5 dci

abs si espsi hava yastıkları cart curt bnları firmaların kendisi değil bosch siemes vs gibi buyuk firmalar uretip satıyor

yine o toz kondurulmayan mercedeslerin çoğu parçası turkiyeden gidiyor( cam, tekstil, metal aksamları vs bir dunya parça )

onemli olan bir motor ve platform uretebilmek gerisi zaten kolay

DestinatioN tarafından 27/Eki/13 09:37 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Haberiniz yok galiba koç 2 sene önce yerli motor üretti 12 tane de patent aldı ve telif falan vermedi fiata. Politik problem yaşamazlarsa ki bence yaşarlar ve motor ile yürür aksam dökümü için enerji teşviki alamazlarsa ki mutlaka alamazlar yine sadece kaportada kalırız, tam tersi olumlu giderse yerli otomobil koç'tan gelir. İyi mi olur kötü mü olur derseniz bence hiç bir etki olmaz olumlu yada olumsuz...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Haberiniz yok galiba koç 2 sene önce yerli motor üretti 12 tane de patent aldı ve telif falan vermedi fiata. Politik problem yaşamazlarsa ki bence yaşarlar ve motor ile yürür aksam dökümü için enerji teşviki alamazlarsa ki mutlaka alamazlar yine sadece kaportada kalırız, tam tersi olumlu giderse yerli otomobil koç'tan gelir. İyi mi olur kötü mü olur derseniz bence hiç bir etki olmaz olumlu yada olumsuz...

vallahi haberim yoktu. motor nasıl birşey yakıt yuketımı torku gucu bir bilgi varmı. motor uretmeleri gercekten guzel ama tsi tdci dci multiair ecoboost gibi teknolojilerle arasında çok fark olmaz umarım

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

arkadaşım bu aracın bazı parçalarının üretildiği yan sanayide. dün akşam bahsetmişti daha. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

diğer mühendis arkadaşım da yerli tranvay üreten yerde. ben dr işsizim işte :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

bu arada bu araç dodge dartın platform kardeşi. bu dodge dartda başka bir arabayla platformdaştı sanırsam belki yanlış hatırlıyorum.

bu durumda fiorino nemo bipper üçlüsü gibi bir araç olacak bu :D

sanırım sadece tofaş logosu konulacak uzerine.

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

%100 yerli araç anca böyle olur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

O degilde arkadaş itişli olursa yandık :D

Toplam Hit: 6703 Toplam Mesaj: 39