Tokat"Ta Çatışma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Açılın,Açılın,Açılın, Açılımı Destekleyin kürdoları pohpohlayın.

http://www.haber3.com/tokatta-catisma-531330h.htm

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Son Dakika [16.37]: 5 mehmetçik Şehit Olmuş, Ağır Yaralı Mehmetçikler Var Şehit Sayısının Artmasından Korkuluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

ONEMINUTE bunu yazdı:
    -----------------------------

Son Dakika [16.37]: 5 mehmetçik Şehit Olmuş, Ağır Yaralı Mehmetçikler Var Şehit Sayısının Artmasından Korkuluyor.

6 şehit 8 yaralı diyo hürriyet

velet-ül zinalar!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Teşkilatlanmak lazım... Birlik olmak lazım... en kısa zamanda susturmak lazım..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Şimdi açılım şekil değiştirecek işte...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

elminster bunu yazdı:

hıhı hep değişiyor zaten sanki bu bilinmiyordu.dağdan indirdikleri soysuzlar için diyarbakırda askeriyenin önünde havai fişek attılar kimse birşey diyemedi sonra çıkıp provokasyon provokasyon diyor deyyuslar..

ne güzel demiş ama adam

"6 şehidimiz var. Yaralı askerlerin sayısı tam olarak belli değil. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Açılım açılım diyorlar. Açılım yapmaya devam etsinler."

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Söylecek o kadar çok şey varki. Boğuluyorum içinde duygularımın. Takılı kalıyor boğazımda bir feryat.

Askerime silah sıkan gafilin , ihanetlerine adını verdiği o süslü kelimelerin(demokrasi,barış,kardeşlik) külliyen yalanlarla dolu olduğunu tamda üstüne basmışçasına yaptığı kahbelikle teyit etmiş olması beni hiç şaşırtmıyor.

Sürekli iyi birşeyler aradım gündemde. Türk'üz biz dedim her sorunun üstesinden geliriz.

Ama hainin iyice azıttığını görmek beni günden güne kinlendiriyor ve nefret ettirtiyor siyasi iradeden.

Bir isyan kopacak yakın zamanda ve ben o zaman en önde yer almak için o isyanın feryadında bütün emeklerimi

bu yola vereceğim..

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:

Teşkilatlanmak lazım... Birlik olmak lazım... en kısa zamanda susturmak lazım..

2 ay önceki fikrim - o zaman açık açık söylersem çok tepki çekerim diye çekiniyordum , şimdi fikirdaşları görmek güzel oldu :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bunun adı içsavaştır ve artık herkes tarafını seçsin. hükümet(!)  diye bildiğiniz deyyuslar çoktan seçti mesela hangi tarafta olduklarını

herşeyin bir şeyi vardır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

bunun adı içsavaştır ve artık herkes tarafını seçsin. hükümet(!)  diye bildiğiniz deyyuslar çoktan seçti mesela hangi tarafta olduklarını

Ceddim belli atam belli, Toprak belli vatan belli, Şehit olup yatan belli, Türkoğlu Türk'üm ben... Bir sabah ağarınca tan, Ergenekon'da yazıldı destan, Bu topraklar sanmaki bostan, Türkoğlu Türk'üm ben... Oğuz boylum asil soylum, Yılan...larla dolu koynum, Kesilir ama çekilmez boynum, Türkoğlu Türk'üm ben..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

nihat bunu yazdı:

elminster bunu yazdı:

hıhı hep değişiyor zaten sanki bu bilinmiyordu.dağdan indirdikleri soysuzlar için diyarbakırda askeriyenin önünde havai fişek attılar kimse birşey diyemedi sonra çıkıp provokasyon provokasyon diyor deyyuslar..

ne güzel demiş ama adam

"6 şehidimiz var. Yaralı askerlerin sayısı tam olarak belli değil. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Açılım açılım diyorlar. Açılım yapmaya devam etsinler."

Polisle girilen olaylarda müdahale edilmemesi sözüm ona avrupai şartlara uymamasından dolayı idi. Polis gereken sertliği gösteremiyordu.

Askerlere yapılan bu haksız saldırı karşısında elbette ki tavır değişikliğine gidilecek...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
Toplam Hit: 8323 Toplam Mesaj: 63