Tolgasen Ve Kod Harbi Yokmu Artık?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

Hocalar baktım 2side banlanmış. Aklı basında 3-5 adam vardı zaten sitede en sağlamlardan 2 tanesi gitmiş. tahribatın kaybı büyük.

Silinen konu loglarından anladığım kadarıyla ban istekleri haklı sebeplerden. Onlar yok madem bende banlanmayı istiyorum. tüm tahribat halkına hayatlarında başarılar...

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

log-out

linkinden habeirn yok sanırım ?

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

2005ten beri buradayım, ben bile eski sayılırım ki benden daha eskilerde var..

bahsettiğin 2 adamıda zar zor çıkardım.

''aklı basında 3-5 adam vardı en sağlam 2 si gitmiş'' lafından sonra sana diyecek bişey yok, bu siteden kimler gitti ir2 ler, tugrulbabalar, bunlar sitenin yapımında dahi emeği geçmiş insanlar, bir dönem geldi mod tayfasının tamamına yakını gitti. Tahribatta bi değişiklik oldu mu? hala aynı tahribat. İsmini bile zor hatırladığım (ki bana özgü bi durum değil, biraz eskilere sor kaçı hatırlar, yada önce gidenlerin yanında bu adamların önem seviyesi nedir onu düşün) 2 adam gitti diye tahribata bir şey olacağınımı sanıyorsun?

başta tırnak içine aldığım cümlenden bile senin tahribatı -muhtemelen itiraz edeceksin- gerçek anlamda kavrayamadığın sonucu açıkça ortada, kısmet başka siteyeymiş, ki biliyorsun bu sitede o yoksa bende yokum gibi şeyler olmaz. Arkadaşlarının banlanırken adminlerin ne düşündüğünü az çok kestirebiliyorum, inan bana 2-3 dakikalarını almıştır, ve birbirlerine sorma gereği dahi duymamışlardır muhtemelen, en önemli 2 adam dediğin adamın durumu bu yani, neyse, yolun açık olsun.

Tahribatın kaybı büyük lafının çok komik oldugunu siteye siteye şöyle bir bakayım dediğin zaman dilimlerinde daha iyi anlayacaksın. İlk aylar hıh eski tahribat değil işte diye kendini kandırmaya devam edeceksin, derken bakmıssınki 1 sene geçmiş, ve değişen bişey yok.

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

AbdullahAzad  ın yorumundan sonra düşündümki gerçekten banlanmak en iyisiymiş.

sana cevap kardeşim:kutsal damacana filminde gemiden atlamadan hemen önce dönen replik. ulan insan bi nereye gidiyosun der.

hadi ben okula kaçar. muhtemelen geri döndüğümde bu konu silinmiş,hesap banlanmış,adımız unutulmuş olacak. :) hadin selametlern.

Boyle konu acıp banlanmak istiyorum demek pek hoş bi hareket değil biliyorum. forum adminlerinden af diliyorum bu yuzden.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------

2005ten beri buradayım, ben bile eski sayılırım ki benden daha eskilerde var..

bahsettiğin 2 adamıda zar zor çıkardım.

''aklı basında 3-5 adam vardı en sağlam 2 si gitmiş'' lafından sonra sana diyecek bişey yok, bu siteden kimler gitti ir2 ler, tugrulbabalar, bunlar sitenin yapımında dahi emeği geçmiş insanlar, bir dönem geldi mod tayfasının tamamına yakını gitti. Tahribatta bi değişiklik oldu mu? hala aynı tahribat. İsmini bile zor hatırladığım (ki bana özgü bi durum değil, biraz eskilere sor kaçı hatırlar, yada önce gidenlerin yanında bu adamların önem seviyesi nedir onu düşün) 2 adam gitti diye tahribata bir şey olacağınımı sanıyorsun?

başta tırnak içine aldığım cümlenden bile senin tahribatı -muhtemelen itiraz edeceksin- gerçek anlamda kavrayamadığın sonucu açıkça ortada, kısmet başka siteyeymiş, ki biliyorsun bu sitede o yoksa bende yokum gibi şeyler olmaz. Arkadaşlarının banlanırken adminlerin ne düşündüğünü az çok kestirebiliyorum, inan bana 2-3 dakikalarını almıştır, ve birbirlerine sorma gereği dahi duymamışlardır muhtemelen, en önemli 2 adam dediğin adamın durumu bu yani, neyse, yolun açık olsun.

Tahribatın kaybı büyük lafının çok komik oldugunu siteye siteye şöyle bir bakayım dediğin zaman dilimlerinde daha iyi anlayacaksın. İlk aylar hıh eski tahribat değil işte diye kendini kandırmaya devam edeceksin, derken bakmıssınki 1 sene geçmiş, ve değişen bişey yok.

dai ne eskisi be daha çömezle eski arasında sayılırız :D

sonuna kadar hak veriyorum sana nerede o eskiler

tolgasen i yaptığı oyundan biliyorum kod hiç bilmiyorum

bu siteden daha neler gitti yukarıdaki iki onların yanında çömez kalır :s (bilgisiz demiyorum adamlara yanlış anlaşılmasın)

martyn lermi dersin

designer larmı dersin

ir2 ler

antioksidan lar

tuğrulbaba lar

barthez ler

nra lar

islamic-force ler

Firex (bu eleman gitti sayılmaz git-gel yapıyor paso :D)

ve adı aklıma gelmeyen niceleri hele o bıçaklı logo güzeldi hoşuma gidiyordu benim :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

c) Tahribat.Com‘dan ayrılmak isteyen kullanıcıların, Elveda Mesajı, Veda Hutbesi, Hoşçakalın yazısı yazması, imzasına, bilgisine bunu belirten, bunu ima eden yazılar yazması kesinlikle yasaktır. Böyle bir yazının yazılması durumunda siteye giriş sürekli olarak engellenir. destek[at]tahribat.com

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

sokakta top oynarken o benim takımdan olmazsa bende oynamam o oynamazsa bende oynamam muhabeeti vardı ama ozaman çocuktuk be :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Yaklaşık 5 senedir takip ediyorum tbt yi ne adamlar geldi gecti bu siteden.

Arkdsın dediği gibi 2 kişinin gitmesiyle tbt nin kaybedeceği bişey olmaz...

Ben şölem bi gecmişe bakıyorum o antioksidanların tugrulbabaların ir2 lerin oldugu döneme felan o günleri özlemiyo değilim baska bi havası vardı tbt nin ama bu 2 adam gitti diye ortam değişmeyecek hersey aynı...

Sevgilerimi sunuyorum

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:

c) Tahribat.Com‘dan ayrılmak isteyen kullanıcıların, Elveda Mesajı, Veda Hutbesi, Hoşçakalın yazısı yazması, imzasına, bilgisine bunu belirten, bunu ima eden yazılar yazması kesinlikle yasaktır. Böyle bir yazının yazılması durumunda siteye giriş sürekli olarak engellenir. destek[at]tahribat.com

sharp

destek[at]tahribat.com diye düzeltsene spam a maruz kalmasın :D

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

tbt den sıkılan işleyişi ters gelen gider x-forum.net te takılır dimi , tutupta bu şekilde lüzumsuz demogojiye de gerek yok

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hacı sana sadece gülüyorum :D yazılması gerekenleri gerçek tbt'ciler yazmış. aynen onlara katılıyorum ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 5641 Toplam Mesaj: 34