folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Toneri Ucuz Yazıcı Tavsiyesi

Toneri Ucuz Yazıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar

ikinci el aldığım yazıcı sürekli kağıt sıkıştırdığı için artık iyicene sinir etmeye başladı.

toneri ucuz bir yazıcı bakıyorum, düz siyah bassa işimi görür. şu alet baya işimi görecek gibi ama toneri pahalı geldi : 

https://www.epey.com/yazici/hp-laser-107w.html

muadil toner alırsam soluk basacak silik basacak vs uğraşmak zor geliyo. orjinal toneri ucuz, kendisi de 1000tl civarında ne önerirsiniz? 

bir de tercihen wifi olursa çok güzel olur, odanın köşesine koyacağım ona kablo çekmem bir daha

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Epson l5190 kullanıyorum çok memnunum. Şu an 6500 sayfa çıktı aldım daha bir yıl olmadı. Çok iyi. Parasını hakkediyor bence. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selamlar

ikinci el aldığım yazıcı sürekli kağıt sıkıştırdığı için artık iyicene sinir etmeye başladı.

toneri ucuz bir yazıcı bakıyorum, düz siyah bassa işimi görür. şu alet baya işimi görecek gibi ama toneri pahalı geldi : 

https://www.epey.com/yazici/hp-laser-107w.html

muadil toner alırsam soluk basacak silik basacak vs uğraşmak zor geliyo. orjinal toneri ucuz, kendisi de 1000tl civarında ne önerirsiniz? 

bir de tercihen wifi olursa çok güzel olur, odanın köşesine koyacağım ona kablo çekmem bir daha

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_epson-ecotank-l4160-tankl%C4%B1-yaz%C4%B1c%C4%B1-taray%C4%B1c%C4%B1-fotokopi-wi-fi-direct-lcd-dublex-tankl%C4%B1-yaz%C4%B1c%C4%B1-c11cg23401-1177688.html

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

dediğiniz yazıcılar tanklı ve 2k üstü, malesef işimi görmüyorlar. (tanklılar çok yavaş, bolca fatura basmam gerek )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Hocam bu yazıcı işinde brother ve kyacero bu markaları bi araştır istersen 

Bende brother hl2130 yazıcı var 2012 yılınd almıştım 50bin çıktı almışım hala doldur devam arada bir toner değiştiriyorum onunda fiyatı uygun

HeYeT tarafından 13/Nis/21 21:22 tarihinde düzenlenmiştir

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam yakınlarında yazıcı işi yapan yere sor en ucuz toner hangisi diye.

onlar en sağlam ve en uygun yazıcıları kiraya veriyorlar. neyin ne olduğunu iyi biliyorlar.

hatta piyasada 3 k olan yazıcıyı aylık kiralama yönetmi ile alırsan kafan rahat bile eder.

250 lira olan klasik yazıcılar 1 k olmuş amk piyasaya bak.

baktığın yazıcı iyi bir yazıcı arıza yapmaz tonerinin muadili ucuz olur.

zaten orjinal diye satılan tonerlerin birçoğu drumları sağlam olan orjinal tonerlerin tekrar doldurulması ile tekrar satışa çıkyor. 

f/p olarak hp p1102 1105 gibi yani hp p11xx modellerinden sıfırı zor ama denk getirip alırsan muadil tonerini 35 liraya alıp 1600 çıktı alabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

HP 107 muadil tonerleri ucuz ama çipsiz satılıyor. (Çipli satılanlar daha pahalı) Orjinal tonerin çipini söküp takmanız gerekiyor ama çalışma garantisi yok çükü sayıyı oraya yazıyor.

Lexmark,HP gibi firmalar cihaz internete bağlıysa otomatik firmware gönderiyor ve muadil çalışan toneriniz bir bakmışsınız artık çalışmıyor :)

Wifi olmasın dersen HP Laserjet M304a  var. Muadil tonerde sorun çıkarmaz

engin01288 tarafından 13/Nis/21 23:33 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Canon lbp6030b bundan iyisini bulamazsın yeni yazıcılar gibi senin baktığın gibi tonerş ufacık değil muadil yönetimde kullanabilirsin orjinal toneride ucuz

elindeki yazıcının marka modelini söylersen onada çözüm bulabiliriz belki

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

brother dcp 1510 tavsiye ederim toneri de ucuz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

@engin01288 hocam M304 ü tam alacaktım, orjinal tonere baktım, bin liraymış , cesaret edemedim. olur da muadille çalışmazsa elimde patlar alet

xxjokerxx bunu yazdı

Canon lbp6030b bundan iyisini bulamazsın yeni yazıcılar gibi senin baktığın gibi tonerş ufacık değil muadil yönetimde kullanabilirsin orjinal toneride ucuz

elindeki yazıcının marka modelini söylersen onada çözüm bulabiliriz belki

eyvallah hocam, bu canon güzel duruyo. hep hp lere bakmıştım edit: canonda ethernet ya da wifi yokmuş malesef işimi görmüyor

elimdeki yazıcının modeli de bu : HP LaserJet M1522nf MFP

yazdırırken sürekli kağıt sıkıştırıyo, rollerı aşınmıştı onu değiştirdim. başka ne yapabilirim bilemedim. aleti sökmeyi düşündüm ama sökersem toplayamam gibi duruyo , cesaret edemedim.

yolbulucu tarafından 14/Nis/21 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Cok eski o yazıcı roller değişincede yine takılıyorsa  kağıt bayat nemli olursa yapar bide kağıt 40 gr değilse çakma markaysa yapar copier bond kağıt al fiyat performans ondan iyisini görmedim

yeni HP yazıcılar alınmaz Samsung yazıcı bölümünü aldı eski Samsung yazıcılara yeni kasa yapıp HP diye satıyorlar Samsung yazıcılar belli serisi çok kötüydü tercih edilmedi başka model bakarsan yine sor eksi artı bildiğimi söylerim

bu canon yazıcının içide eski HP p1005 çok dayanıklı ve uzun süre kullanılır 

xxjokerxx tarafından 14/Nis/21 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 1609 Toplam Mesaj: 21
yazıcı tavsiyesi