folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toprak Satışı !!!!!!

Toprak Satışı !!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir kaç dakikanızı ayırıp bakın isterseniz gercekten bir şeyler ciddi ciddi satılıyor....

http://rapidshare.de/files/17389941/TOPRAKSATI_I.pps.html

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca valla care yok, en krali savas cikarmak... baska turlu vatan elden gidiyo... Boyle barisda ebemizi sikince elin yunani Tayyip kral adam oluyo hala bazi enteresan insanlar onun gotunu yaliyo, ama savas olsa en azindan ne sikim yediimiz belli olur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Valla musket belki haklısın ama bence çözüm değil bizlerin bir şeyler yapması lazım mesela paylaşmak çok kişiye ulaşmak bilmek bilgilendirmek insanlar en azından başlarına geleni yada geleceği bilsin.Bir nevi uyarma benimkisi istiyen istediği kadarını alır zaten okunma sayısından pek kimsenin salladığı yok ama bence önemli birileri bir şeyleri ufak ufak sahneye koyuyor biz bakıyoruz tarihe baktığında zaten bunu gayet net görüyosun tarihte kurulan türk devletleri nasıl yıkılmış uzağa gimeye gerek yok osmanlı nasıl yıkılmış aynı oyunlar aynı senoryalar ve aynı oyun gene oynanıyo ben sadece bu oyuna seyirci kalmayalım bilgilenelim bilgilendirelim istedim sadece bu .

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    büyükanıt paşa genelkurmay başkanlığına, askerde yönetime.çok baba çare oldu

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    niye elimizden birşey gelmiyor ya yapalım bişeyler bize emanet edilen bu vatanı göz göre göre ülkemizi yıkmak isteyen şerefsizlere mi vereceğiz nerde bu ülkenin o damarında kanı durmayan gençliği ? ooooooooofff of! :'(

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    bunun tek çözümü biz gençler toplanıp bi örgüt kurcaz nerde hain var pezevenk var sıkıcaz kafalarına başka türlü olmaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxconragexx
    xxconragexx's avatar
    Erkek
    BEY LER BU SATIŞA BİRİ NİN DUR DEMESİ LAZIM BU SATIŞI ANCAK ÖRGÜTLENEREK DURDURA BİLİRİZ !!!!

Ne MuTLu TüRKüM DiYeNe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    alın ak tayyipçiler bu yasayı bnen geçirmedim meclisten
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    suanda baska seyler indiriyorum oyuzden izliyemedim ama sanirip konu su yabancilara toprak satimi

forumda enaz 10 kere herkonuda durumu belirttim ama hala vatani satiyolar yanlis dusunuyorsunuz cook yanlis anlamadan dinlemeden yaziyosunuz ciziyosunuz agzi olan konusuyor hesabi guluyorumya

buarada aciklamada yapmiyacagim neden satildigina neye yaradigina dair anlata anlata biktim tawws ama anlamayan hala cok basbakanim agzinizla kus tutsaniz yine yaranamicaksiniz bazilarina bizim insanimiz eziyet gormeye ezilmeye alismi heralde bu vatani satiyo diyenler zamaninda cemuzan diye bagiriyodu sokaklar da

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    Arkadas lar bu slayt tan da anladımıza gore vatan elden gıdıyor.Msn de cok bılınc lı bır arkadasım da bu konu hakkın da bılgı verdı yakında doguda bır devlet kurma gırısımlerı baslaya bılırmıs bızlerde alımızı kolumuzu baglayıp oturmayacagız herhalde.
    Lanet olsun...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Biz Turk Vatandasi insanlarin Onlarin anasini Sikmleri lazim o tayipi basa getirenleri cumle alem siksin ve sikecektir . Benki Mustafa KEMAL ATATURK olsaydim haŞa . Yasamasina Bile izin vermezdim.

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 2240 Toplam Mesaj: 18