Toptan Çorap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir dostumuza  iş kurma düşüncesindeyiz.Şimdilik ufak çaplı bir dükkan kiraladık.Bu dükkan için toplu ürünler alıp açılışı kısa zaman içerisinde yapacağız.

Aslında aklımda istanbula gelip toptancılara uğramak vardı ama yoğun olduğumdan gelemiyorum.

Aramızda toptan satış yapan var mı ?

Toptan satış yapan tanıdığı olan var mı ? 

İnternette gezinirken genel olarak denk geldiğim  12 çift çorabın 6 küsür tl olmasıydı.Sanıyorum ki ayağa giyilebilecek tarzda çorapların daha uygunu da vardır.

Satılabilir başka ürün tavsiyesi olanların düşüncelerini de beklerim.

Hoşçakalın...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

istanbulda doğudan alınan ürünler daha pahalıya satılır, merkezi diye tercih ettiğini düşünüyorum fakat doğu illerinden bulursan senin için daha ucuza patlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Erkek

Hocam annemin dükkanı için iç çamaşırı vs.vs alışverişlerini istanbuldan yaptık emin ol o kadar karlı bir iş ki :)

Tahtakale diye bilinen bi yer var ve onun çevresinde dolu senin bu dediğin  olaylar ve ucuz gidersen ordan yaparsın zaten şuan son durum nasıl bilmiyorum ama bu dediklerim 3-4 yıl önceydi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Bi giremedim su sektöre ya. Takipteyim

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir dostumuza  iş kurma düşüncesindeyiz.Şimdilik ufak çaplı bir dükkan kiraladık.Bu dükkan için toplu ürünler alıp açılışı kısa zaman içerisinde yapacağız.

Aslında aklımda istanbula gelip toptancılara uğramak vardı ama yoğun olduğumdan gelemiyorum.

Aramızda toptan satış yapan var mı ?

Toptan satış yapan tanıdığı olan var mı ? 

İnternette gezinirken genel olarak denk geldiğim  12 çift çorabın 6 küsür tl olmasıydı.Sanıyorum ki ayağa giyilebilecek tarzda çorapların daha uygunu da vardır.

Satılabilir başka ürün tavsiyesi olanların düşüncelerini de beklerim.

Hoşçakalın...

Alibaba.com 'a girip türkiyeden çorap satanlara bak en iyi fiyatları orada bulabilirsin. Hemde arama sorunun olmacaktır.

İkincisi oradaki herkesten 1 2 ay içinde açık hesap çalışma imkanıyla çalışırısın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Ulan biz arkadaşlarla yurt günleri "çoraptan top" yapardık o geldi aklıma başlığı yanlış yazmış diye girdim konuya

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Ulan biz arkadaşlarla yurt günleri "çoraptan top" yapardık o geldi aklıma başlığı yanlış yazmış diye girdim konuya

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

tanıdık imalatçılar olcak benim istanbulda. ne kadar alınacak? ona göre bende bi sorayım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Bence corabin kaliteli olanin markasi blinyor turkiyede para vermiyolar cunku defactoda kotonda vs. Hep 2 lira 3 lira corap pazarda 1 lira corap degilde sade kiyafet satisi tutanlir hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

tanıdık imalatçılar olcak benim istanbulda. ne kadar alınacak? ona göre bende bi sorayım.

Minimum 300 çift çorap almayı düşünüyorum.500çifte kadar çıkabilir.haber bekliyorm hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

çorap imalatçısı bir müşterim var, yüksek adetli yurtdışı çalışıyor genelde, yarın arayayım vereceği cevaba göre telefon numarasını veririm sana, arayıp görüşürsün.

** Ali Asaf'ın (14.04.2018) & Elif Dua'nın Babası (06.09.2019) ** ps. xx.09.2020 model yolda (:
Toplam Hit: 1739 Toplam Mesaj: 18