folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Torentten Film Çektim Açarken Lisans İstiyor (Yardım)

Torentten Film Çektim Açarken Lisans İstiyor (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar dün bi konuda gördüm ve merak edip şeytanlar ve melekler filmini indirdim fakat filmi açarken lisans istiyor bunu nasıl kaldırabilirim...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    bir resmini falan koyar mısın merak ettim =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek
    senin indirdiğin film lisans istemiyor torrent dosyalarında olan şeydir 700 mgb lık dosya çekersin 10 saniyelik bir şey iner ama 700 mgb dir.böle bişi olmasın.zaten 10 saniye ise budur muhakkak.

Veni, vidi, vici
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

İşte Böyle Adamlar Ayarlamış Herhalde Free Lisans Sitesine Yönleiyor Ama Sitede İndirmiyor Hata Veriyor...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

toronaga55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    senin indirdiğin film lisans istemiyor torrent dosyalarında olan şeydir 700 mgb lık dosya çekersin 10 saniyelik bir şey iner ama 700 mgb dir.böle bişi olmasın.zaten 10 saniye ise budur muhakkak.

YOk Kardeşim Biliyorum Dediğin Şeyi Al Resim Koydum Bak Lisans İstiyor...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    buda flood...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    kusura BAkmayın Flood Olmuş...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

kardesim hic zaman harcama bazi videolar oyle kofti ve senin dedigin  gibi onun ayri bir oynaticisi var. benimde basima geldi. komplayer mi ne olacakti onu oynatmak icin ozel olarak satiliryordu o. bu arada gom degil bak kom olmasi lazim.

Tüyo: eger torrentten dosya indireceksen free sitelerden ozellikle mininovadan, indirecegin torrentin yannda mavi konusma balonu olan yerden torrent ile ilgili yorumlara bak. tabi az biraz ingilizcen varsa. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

thrbtcell bunu yazdı:

kardesim hic zaman harcama bazi videolar oyle kofti ve senin dedigin  gibi onun ayri bir oynaticisi var. benimde basima geldi. komplayer mi ne olacakti onu oynatmak icin ozel olarak satiliryordu o. bu arada gom degil bak kom olmasi lazim.

Tüyo: eger torrentten dosya indireceksen free sitelerden ozellikle mininovadan, indirecegin torrentin yannda mavi konusma balonu olan yerden torrent ile ilgili yorumlara bak. tabi az biraz ingilizcen varsa. 

İlk Defa Film Çektim nnerden Bilim Böyle Bişi Olacağını Bi Dahakine Daha Dikkatli Olacam Sanada Teşekkürler...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    bilgisayarinda codec yuklumu ?
    "ace mega codec pack professional" yuklersen ve yukledikten sonra filmi "media player clasic" ile veya "bsplayer" ile acarsan herhangi bi sorun kalmiycaktir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

codec le alakası yok film şifreli. digiturk web tv den izlediğiniz filmler gibi. bunun bi çözümü yok diyebiliyorum (oladabilir)

yanlız codec filan alakası yok. lisanslı film =)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 2741 Toplam Mesaj: 15