folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Torrent Davetiyesi Lazım

Torrent Davetiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

önemli olan davetiye dedğilde ratio. yani indiriyorsun bişiler seeder da olmak lazım fakat bi türlü seeder olamadık. ratio hep düşük kalıo sonra ban yiyorsun

bu ratio olayını düzgün anlatabilecek kimse var mı? 1000mbit netim var bi işe yaramıo seeder olmayınca.

en çok indirilen leach edilen filmleri indirdim ki seeder olayım ama seed ettiğim miktar çok düşük kalıyor. ne yapmak lazım anlayamadım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

turktorrente bayadır girmemiştim ama aşağıdaki gibi değerler davetiye oluşturmak için yeterli değil mi? Oluşturabilirsem isteyene veririm

Ratio: 4.75 Bonus: 102,319.00  Yükleme: 235.73 GB  İndirme: 49.67 GB 

edit: davetiyeyi başka sitelerden istemek yasaktır yazıyor isterseniz konuyu gizleyin.

kajmerpac tarafından 10/Eki/18 15:24 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

önemli olan davetiye dedğilde ratio. yani indiriyorsun bişiler seeder da olmak lazım fakat bi türlü seeder olamadık. ratio hep düşük kalıo sonra ban yiyorsun

bu ratio olayını düzgün anlatabilecek kimse var mı? 1000mbit netim var bi işe yaramıo seeder olmayınca.

en çok indirilen leach edilen filmleri indirdim ki seeder olayım ama seed ettiğim miktar çok düşük kalıyor. ne yapmak lazım anlayamadım

hocam öncelikle bazı siteler de seedbox da alsan gigabit upload hızın da olsa VIP satmak uğruna seed yetersiz kalabiliyor. 

Tavsiyem gold veya 2x upload işleyen yada seed ihtiyacı olan dosyaları indirmen birde yeni çıkan oyunları hemen indirip seed e bırakman mesela yıllar önceydi call of duty mw2 çıkmıştı hemen seedbox a ekledim 1 ayda 2TB upload kastım hala ratio ihtiyacım yok mesela onun sayesinde bitturk için. 

fakat bazı sitelerde arşiv çok iyi olduğu halde seed edilebilecek bişi olmayabilir onlarda dediğim gibi yeni çıkan oyun veya çok izlenen dizilerin yeni bölümünü hemen indirip seed edersen gene ratio kasarsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Önemli olan download hızın değil upload hızın önemli. Seedbox satın alıp daha kolay ratio arttırabilirsin. Yada altın ve x2 upload olanları indirip uzun süre seedte kalabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

ben de alabilirim bir tane

Pm attım hocam türknova davetiye için. 

HC
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

ihtiyacı olana turknova davetiyesi gönderebilirim, ilk özel mesaj atana göndereyim. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GM_HACK
    GM_HACK's avatar
    Erkek

Bende bir tane alabilirim fazladan varsa şimdiden teşekkürler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    GM_HACK bunu yazdı

Bende bir tane alabilirim fazladan varsa şimdiden teşekkürler

Son 2 kaldı hocam, e-mail adresini pm atarsan göndereyim.

HC
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Turknova da bu verilerle 5 davetiye alabildim ben.  2,41 TB Upload'ım var :D 

2.41 TB  65.99 GB  2.34 TB  37.33  Limitsiz  3.215  2  3  0  0

Son 1 tane kaldı. 

HC
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

davetiye kaldıysa bende alabilirim, tşkler

Toplam Hit: 4259 Toplam Mesaj: 33
torrent film 4k film torrent davetiye