folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Torrent İndirme Sitemize Yazar Ve Mod Arıyoruz..

Torrent İndirme Sitemize Yazar Ve Mod Arıyoruz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selamlar mürid(e)ler 

yeni açtığımız torrent sitemize ücretli ve gönüllü moderator ve yazarlar arıyoruz. TBT deki bir çok kişinin torrent ve upload ve download ile ilgili olduğunu bildiğim için ilgi göstereceğinizi düşündüm.

Mod ve yazarlık için üye oldukdan sonra forumdaki admine veya tbt pm den bana yazabilirsiniz ücretli veya gönüllü şekilde mod, yazar olmak için. teşekürler şimdiden destekleriniz için.

http://www.torrenthub.co/ 

Bugün foruma girecek arkadaşların dikkatine forumda türkçe dublaj film ve off topic kısmında spam konular açılmıştır onları temizlemek ile uğraşıyoruz spama karşı önlemimizi aldık fakat biraz geç oldu.

umarım banlanmam gereken bir konu değildir.

$-$
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun, boş zamanlarımda destek veririm.. ne gerekiyorsa.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

şartlar neler hocam her ikisi için de?

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

şartlar neler hocam her ikisi için de?

hocam forumdan torrent sitesi olan bir müridin 15-25 kuruş arası konu başı verdiğini biliyorum ve o şekilde devam etmeyi düşünüyorum ücretli yazarlık konusunda 

şartlara gelecek olursak bi şartım yok öyle copy paste yapabilirsiniz başlığı özgünleştirir makale içi 1-2 kelimeyi değiştirirsiniz o kadar başka bi şart koşmuyorum ama tabi yapılan işe özen göstererek yapmak kişinin kendi bileceği birşey.

reffkok tarafından 20/Tem/18 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

$-$
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hocam hayırlı olsun, boş zamanlarımda destek veririm.. ne gerekiyorsa.. 

çok teşekürler hocam desteğiniz için 

$-$
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek

Elimden geldiğince müsait zamanlarda yardımcı olmaya calışrım. Ama bu aralar biraz yoğunum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

hayırlı olsun , sliderı olmayan torrent sitesi olmaaaaaaz :))

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

torrent-oyun.com şimdiki yöneticisi duyduğuma göre şerefsizin teki kazandığının binde birini anca modlara veriyor. yaptığı işin karşılığını almak isteyen 2-3 kişiyi de banlamış. banlananlar toplanıp ayrı bir site açmıştı yürümedi kapandı sonra. hala öylemi bilmem eskiden sorunlar olduğunu biliyorum ama. böyle olayların yaşanmamasını temenni ederek arkadaşımla başvurmayı düşünüyorum. uploader geçmişim de var türk private torrent sitelerinde. siteye üye olmadan önce ayrı bir şifre kullanmanızı öneririm söz konusu reffkok.

ekleme: sunucuların ve web programlama bilgin varsa private torrent sitesi açmayı bi düşün derim. http://whatcd.github.io/Gazelle/ oyunlar için konuşursak yeni bir oyun çıktığı zaman globalde 2-3 gün onu indiremezin herkes abandığı için. 10 gbit/s sunucuyla sen çekip kendi sitende yayınladığın zaman insanlar tracker aramayacak yeni sunumları hemen indirebilecekler. pc oyunları için tr de tekelleşmiş private torrent sitesi yok.

GuArDiAn55 tarafından 20/Tem/18 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

torrent-oyun.com şimdiki yöneticisi duyduğuma göre şerefsizin teki kazandığının binde birini anca modlara veriyor. yaptığı işin karşılığını almak isteyen 2-3 kişiyi de banlamış. banlananlar toplanıp ayrı bir site açmıştı yürümedi kapandı sonra. hala öylemi bilmem eskiden sorunlar olduğunu biliyorum ama. böyle olayların yaşanmamasını temenni ederek arkadaşımla başvurmayı düşünüyorum. uploader geçmişim de var türk private torrent sitelerinde. siteye üye olmadan önce ayrı bir şifre kullanmanızı öneririm söz konusu reffkok.

ekleme: sunucuların ve web programlama bilgin varsa private torrent sitesi açmayı bi düşün derim. http://whatcd.github.io/Gazelle/ oyunlar için konuşursak yeni bir oyun çıktığı zaman globalde 2-3 gün onu indiremezin herkes abandığı için. 10 gbit/s sunucuyla sen çekip kendi sitende yayınladığın zaman insanlar tracker aramayacak yeni sunumları hemen indirebilecekler. pc oyunları için tr de tekelleşmiş private torrent sitesi yok.

Tekelleşmeye ne gerek var gg yetiyor bu işi bilenlere. Bilmeyenlerde hit&run yaptıkları için müstehak bu durum forum sitelerinde takılıp güncel tracker aramak :) 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

hocam smf ile başlayalım dedik fakat smf de de düzgün bir temaya ulaşamadık yavaş yavaş ilerliyoruz :) teşekürler

$-$
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

teşekürler hocam slider konusunu da birköşeye yazıyorum smf de tema sıkıntısı yaşadığımız için görselliğe girişemedik malesef daha

alkolikkarga bunu yazdı

Elimden geldiğince müsait zamanlarda yardımcı olmaya calışrım. Ama bu aralar biraz yoğunum.

teşekürler hocam

Not: aradığımızı hala bulamadık.

$-$