Torrent Nedir Diye Sorarsak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihari41
    fatihari41's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi arkadaşlar çok merak ederdim torrent nedir nedir diye.. öğrendiğim kadarıyla kendimde u torrent programını kuruyorum sonra herhangi bi torrent sitesine girip kendimce istediğimi pcye indiriyorum sonra indirdiğim şey torrent prgramıyla açılıp indirilmeye baslıyor.. peki ama bu torrent sitelerine uye olamıyorum nasıl yapabilirim..

FthAяI(!)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

şuanda zamunda lider, ama onunda üyelik alımı yok davetiye yok. Olsa da bizde olsak üye :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

sağlam sitelere davetiyeyle kaydolabilirsin veya vip üye olcan parasını verip en iyi site zamunda ama oda davetiyeyle bile üye almıyo çok nadir olarak üyeliklerini açıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Zamunda üyelik bulana kadar rarbg.com gözatabilirsiniz üyeliksiz linkleri görebilirsiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

catlax bunu yazdı:
    -----------------------------

şuanda zamunda lider, ama onunda üyelik alımı yok davetiye yok. Olsa da bizde olsak üye :)

-----------------------------

puhahaha zamunda neyin lideri ucuza torrent kullanmmak için ideal bir site fakat gidin daha ne baba trackerlar var  500 $ a davetiyesini sattıkları trackerlardan bahsediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

derim ki sene oldu 2012...

http://www.lmgtfy.com/?q=torrent+nedir

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

viii ayy pii , rarbg farketmez..

zamunda öper affetmez.. 

:)))

kısaca torrent ne dersek kocaman bir lan/wan gibi düşünebilirsin..

herkes birbirinden birşeyler çekiyor. Sende bi filmim varsa ben onu senden çekiyorum. Sen bi başkasından oyun çekiyorsun.

Torrent siteleride aracılık yapıyor. Aaa bak bu oyun şunda var şurdan çek. Su pc de o film var ordan çek. vs diyerekten download/upload yaparsın.

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

bence torrent bir siteye bağlı kalmazsan güzeldir daldan dala olmalı bence 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Zamunda lider filan değil sadece ratio free olduğu için popüler.

Chdbits ler filan varken lafı geçmez zamundanın. Ayrıca Zamunda hangi ünlü release grubu bünyesinde bulunduruyor?Hep diğer trackerların dosyaları paylaşılıyor.

Chd de ye üye olmak çok zor. Ration yetersiz oloduğu anda sana davetiye yollayan dahil adamın dier davet ettikleri filan yalan oluyor. Chd de tutunmak için ancak seed box filan almak lazım.

Ayrıca zamunda yerine arena bg kullanabilirsiniz. Zamundanın üyelikleri açmasını beklemeye gerek yok.

Konu sahibine gelince o rahtlıkla üye olunabilen ve binlerce kişilerin kullandığı sitelerde hız filan bekleme. 5gblık dosyayı belki 1 ay da anca indirirsin.

Balangıç için arena bg - zamunda ve demonoid iyi sayılabilecek trackerlardır. Bu sitelerde seed/leech oranına göre olabilecek en hızlı şekilde indirirsin.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Torrenti bildiğini sanan herkes zamundayı lider zanneder. btracs.com sitesinden üye alımı açık özel torrent sitelerine bak. İstediklerine üye ol.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

zamunda torrent fakiri aranan hiç bir şey doğru düzgün yok nasıl lider oluyor anlamadım :/ ..

ve ayrıca ben de bu dertten muzdaribim bu işin ağa babası bir murid çıkıp da sağlam bir torrent dökümanı yazsa kopyala yapıştır ve gereksiz bilgiler olmasa ne güzel olurdu. Torrenti mantıken anlamak kolay da iş pratiğe gelince 12kb aktarım hızıyla kanser olunabiliyor. Nasıl artar bu hız? ratio dışında püf noktası nedir?  Asıl mesele o :| 

:|
Toplam Hit: 3528 Toplam Mesaj: 28