Torrent Ratio ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Düşük ratio nedeniyle uyar aldınız. Ratio değerini 0.8 seviyesine çıkarırsanız uyarınız otomatik olarak kakldırılacaktır.
    5 Gün, 4 Saat, 27 Dakika, 59 Saniye içinde istenilen değere ulaşmadığınız takdirde, hesabınız banlanacaktır.

biri bana RATİO yu açıklarmı acaba. utorrentten dosya indiriyorum olduğu yerde kalıyor dosya ratio değeri nasıl arttırılır ki ?

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

upload yaparak yani diger kullanicilarla paylasarak

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ratio oran anlamına geliyor,download ile upload arasındaki fark ratio u etkiler.indirdiğin dosyaları seed ederek ratio u yükseltebilirsin.

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

100 mb download yaptin

100 mb upload yaptin

ration 1.0 

siteye göre uplaod yapmanı istediği ratio değişir bazıları hiç istemez , uyurken bırak pc yi upload yapsin miss

yada seed box al

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoomX
    zoomX's avatar
    Erkek

yeni eklenmis ve free olan dosyalari cekmeye basla sadece uploada yazilir ve mümkün oldukca programi acik tut -

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

uploadı kendi kendine mi yapıo ?

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------

uploadı kendi kendine mi yapıo ?

torrent i indirmeye başladın da aynı zamanda indirdiğin kadarını başkasına yüklersin

ne kadar yüklediğini utorrentte görebilirsin yada şimdiye kadar görmüyormuydun 

sen dosyayı milltten çekiosn başkalarıda senden çekiyor açk bıraktın sürece uplaod a devam eder

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

hangi site o bazılarına ratiomaster programı ile fake upload yapabilirsin hangi site olduğunu söyle ratiomaster yiyip yemeyeceğini söyleyeyim

not:gerçek upload yapabilirsen daha iyi olur ben ilk torret öğrenirken kullanmıştım 100 gb kadar fake bastım o günden sonra full seed yapıyorum :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

dosyayı başka yere aldığımda yada torrentin indirme kısmından sildiğimde gözükmüyor.

yani indirdim torrentten delete yaptımmı upload ediyomu peki etmiyo ?

açık şu an mesela dosya gönderior ama benim ratio aynı hala deiğişen bişi yok :S

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:

dosyayı başka yere aldığımda yada torrentin indirme kısmından sildiğimde gözükmüyor.

yani indirdim torrentten delete yaptımmı upload ediyomu peki etmiyo ?

açık şu an mesela dosya gönderior ama benim ratio aynı hala deiğişen bişi yok :S

ratio anlık değişmez + dosyayı silmiyceksin torrent e eklediğin gibi kalıcak silersen neyi yollayacak en az 1 2 hafta dursun o dosya sende 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Aristoteles bunu yazdı:

hangi site o bazılarına ratiomaster programı ile fake upload yapabilirsin hangi site olduğunu söyle ratiomaster yiyip yemeyeceğini söyleyeyim

not:gerçek upload yapabilirsen daha iyi olur ben ilk torret öğrenirken kullanmıştım 100 gb kadar fake bastım o günden sonra full seed yapıyorum :D

fake upload hem günahtır hemde ban sebebi ,  :=)

Toplam Hit: 2594 Toplam Mesaj: 14