folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Torrentleech Üyelikleri Açtı..

Torrentleech Üyelikleri Açtı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Quasar
    Quasar's avatar
    Erkek

hocam mailden onayladıgım halde böyle bi hata alıyorum

Error: Your Account is still pending! You have to activate it using the activation link in your registration email.

Anlattıklarım anlayabildiğin kadardır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

invitation code falan istiyor geri mi kapattılar ne yaptılar 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pasific
    Pasific's avatar
    Erkek

şifre yüzünden üyelik almadım.

qwerty123
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Test amaçlı üyelik aldım. Yıllardır torrent kullanırım ve karşılaştığım en cılız içerikli torrent sitelerinden birisi diyebilirim. Kickass gibi ücretsiz bir servis varken bunlara bulaşmamak lazım. Zaten en adı bilinen, piyasada davetiyesi dolaşmayan sitelere dahi düşen bir torrent az çok birkaç gün içerisinde ücretsizlerde de yer buluyor. İyi dediğimiz zamunda dahi çizgiyi bozdu. Hele o hacklenme/aktarma meselelerinden sonra bir numarası kalmadı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

Test amaçlı üyelik aldım. Yıllardır torrent kullanırım ve karşılaştığım en cılız içerikli torrent sitelerinden birisi diyebilirim. Kickass gibi ücretsiz bir servis varken bunlara bulaşmamak lazım. Zaten en adı bilinen, piyasada davetiyesi dolaşmayan sitelere dahi düşen bir torrent az çok birkaç gün içerisinde ücretsizlerde de yer buluyor. İyi dediğimiz zamunda dahi çizgiyi bozdu. Hele o hacklenme/aktarma meselelerinden sonra bir numarası kalmadı.

Abi bunu yazmışın ama adamı taşlarlar:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

yeni üye olan arkadaslar sitede yeni torrentleri indirmek icin bekleme süresi var 16 saat galiba, baya zorlar bu durumda insani. o yüzden cross seed yapin mesela simdi watch dogs var en populer onu yapabilirsiniiz baya yardimi olur. sitede *2  upload ve freeleech olmadigi icin dikkat etmek lazim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

Ohohoho :) iyi dediğin zamunda tl'in yakınından geçemez.. Kickass de 10 senelik bi torrent'i açmayı dene bakalım kaç hafta bekliyorsun indirebilmek için.. Veya 3-5 seeder'i olan torrentları 70-80kb la çektiğin zaman anlarsın durumu. İnsanlar fellik fellik davetiye arıyolar burası için :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

kickass ile torrentleechi kıyaslayanlara sesleniyorum ; komik duruma düşüyorsunuz :D

inaktiflikten dolayı silinen üyeliğimi tekrardan açtım haber için teşekkürler, kapmayan pişman olur demesi !!

Nikoteen tarafından 23/May/14 00:56 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

sb yoksa boşuna alıyorsunuz tl'de üyelik :)) 2 güne silerler.

Hele ttnet iseniz bırakın beri gelsin. :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Pasific bunu yazdı

şifre yüzünden üyelik almadım.

büyük harf, rakam ve nokta kullanırsan hata vermez.

Toplam Hit: 4406 Toplam Mesaj: 33