Toshiba Mi ? Macbook Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saçmalamayın beyler tabii ki macbook. Neden derseniz ? ne bileyim amk ismi cazip geldi :D book var sonuçta bkz: faceBOOK adamlar milyar €uroluk oldular :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Hocam Macpro bu haliyle zaten toshibayı geride bırakır, özelliklerine bakarak kıyaslama yapmayın boşuna, deneyin inceleyin farkı anlayacaksınız. Apple artık bu cihazın içine mesir macunu mu sürüyor ne yapıyorsa cihaz özelliğinin çok üstünde çalışıyor :)

Ama benimde tavsiyem MacPro'nun SSD olanını alman. O zaman zaten cihazdan kıvılcım çıkar cihazdan zor zaptedersin yani :)

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

macbook alsa toshibadan daha mutlu edecek onu.

şöyle ki: nokia lumia 520 de donanım sağlam olmadığı halde cihaz akıcı ve seri çalışıyor. kullanırken işini hallediyorsun mutlu oluyorsun problem yaşamıyorsun oluyor bitiyor.

ama gidip s4 alıyorsun 2 katı donanım ve parasıda 2 katı. en önemli yerde ufacık bir takılma kafanı taşlara vurmana sebep oluyor. %100 stabil değil android .

windowsta stabil değil. açacak adam bir iş yaparken şak cihaz mavi ekran verecek yok çalışmayı durdur diyecek al sana kıymaeti kalmayacak hiçbirşeyin.

mesela geçen arkaş önemli bir konuşma yapıyor s4 te rehbere girip numara vereyim derken telefon dondu kaldı önemli görüşmede gitti.

şimdi apple nin bir ürünü olsa öyle bir hata yaparmıydı ? en dandik ayfon 3 al eline gece gündüz boş bırakma çatır çatır kullan cihazı seni asla mağdur etmez.

apple ürünlerinde donanımdan çok yaptığı işe ve bıraktığı memnuniyete bakmak lazım. bence macbook.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

abi manyakmısın tabiki toshiba

.

Metalurjist.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

underzero bu tip sorular sormaz hacklenmiş hemen banlayın :B 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Elma vs. armut?

Macbook ile PC bambaşka dünyalar, karşılaştırmak çok saçma olur.

Şöyle diyebilirim, geniş ekran lazımsa eğer, toshibanın ekranı full hd olduğundan tercih edilebilir, çünkü belirtilen Macbook modeli baya eski, ekran çözünürlüğü düşük bir makine.

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

su yuzden kararsiz kaldim,

evet toshiba nin ozellikleri cok iyi super hiper bilgisayar

ama eski model mac ler bile canavar gibi calistigina sahit oldum ve oluyorum da

makine kolay kolay eskimiyor.

mac in kotu tarafi; bir parcasi arizalandigi zaman yedek parcasi isciligi pahali

-

Cesnist, ikiside ideal araba oldugu icin tasima sorunu yok kullanicinin

Ekerci, ekran karti yok ama ekran karti olan diger bircok bilgisayara fark attigini gordum gozumle,

mac in kapanisi 10sn suruyor acilisi 25sn suruyor ve bu hep stabil sekilde devam ediyor

Lightsaber, senin onerdigin pc nin islemcisi 3. nesil :( olmusken 4. nesil olsun (: ama fiyat da cok ucsun istenmiyor

YeniHarman, toshiba ya ssd takmayi da dusunduk 512ssd 800 TL kadar bu sefer de rakam hepten ucuyor o fiyada biraz daha ekleyip ssd li macbook pro alinabilir

yine mac ile toshiba arasinda kaldik

-

evet elma ile elma degil karsilastirdigim ama bir tanesi 2000 model bmw, digeri 2014 model toyota

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

su yuzden kararsiz kaldim,

evet toshiba nin ozellikleri cok iyi super hiper bilgisayar

ama eski model mac ler bile canavar gibi calistigina sahit oldum ve oluyorum da

makine kolay kolay eskimiyor.

mac in kotu tarafi; bir parcasi arizalandigi zaman yedek parcasi isciligi pahali

-

Cesnist, ikiside ideal araba oldugu icin tasima sorunu yok kullanicinin

Ekerci, ekran karti yok ama ekran karti olan diger bircok bilgisayara fark attigini gordum gozumle,

mac in kapanisi 10sn suruyor acilisi 25sn suruyor ve bu hep stabil sekilde devam ediyor

Lightsaber, senin onerdigin pc nin islemcisi 3. nesil :( olmusken 4. nesil olsun (: ama fiyat da cok ucsun istenmiyor

YeniHarman, toshiba ya ssd takmayi da dusunduk 512ssd 800 TL kadar bu sefer de rakam hepten ucuyor o fiyada biraz daha ekleyip ssd li macbook pro alinabilir

yine mac ile toshiba arasinda kaldik

-

evet elma ile elma degil karsilastirdigim ama bir tanesi 2000 model bmw, digeri 2014 model toyota

http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-rog-g750jm-ds71-gaming-notebook-fiyati,113983.html

ben bunu aldım geçenlerde köpek gibi çalışıyo. o tarz programlar için kullandığımda da performansı mükemmel.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Max verimde kullanayım diyorsan toshiba, ama stabil olsun dayanıklı olsun diyorsan mac.. Hayat senin, tercih senin under amca :)

Ben iphone 5s yerine Samsung s4 aldım performans, işletim sistemi diyerek. şimdi pişmanım :(

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

macbook alsa toshibadan daha mutlu edecek onu.

şöyle ki: nokia lumia 520 de donanım sağlam olmadığı halde cihaz akıcı ve seri çalışıyor. kullanırken işini hallediyorsun mutlu oluyorsun problem yaşamıyorsun oluyor bitiyor.

ama gidip s4 alıyorsun 2 katı donanım ve parasıda 2 katı. en önemli yerde ufacık bir takılma kafanı taşlara vurmana sebep oluyor. %100 stabil değil android .

windowsta stabil değil. açacak adam bir iş yaparken şak cihaz mavi ekran verecek yok çalışmayı durdur diyecek al sana kıymaeti kalmayacak hiçbirşeyin.

mesela geçen arkaş önemli bir konuşma yapıyor s4 te rehbere girip numara vereyim derken telefon dondu kaldı önemli görüşmede gitti.

şimdi apple nin bir ürünü olsa öyle bir hata yaparmıydı ? en dandik ayfon 3 al eline gece gündüz boş bırakma çatır çatır kullan cihazı seni asla mağdur etmez.

apple ürünlerinde donanımdan çok yaptığı işe ve bıraktığı memnuniyete bakmak lazım. bence macbook.

tek birşey söylicem release tarihinden beri windows 8 - 8.1 kullanıyorum bir kere mavi ekran almadım, alan da duymadım. 7 yi vistayı bilmem.

Toplam Hit: 2385 Toplam Mesaj: 23