folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toz Nasıl Engellenir?

Toz Nasıl Engellenir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytici
    Aytici's avatar
    Erkek

Evde acayip bir toz var. Ne kadar silersem sileyim oda toz içinde ertesi günü. Kalıp şeklinde toz bağlıyor. Odanın kapısını kapalı tutuyorum, oda içinde farklı, oda dışında farklı terlik kullanıyorum(girip, çıkarken) ama hala fayda etmedi.

Cadde üstünde oturuyoruz, üst tarafta E5 var ayrıca. Bunlar birer etken muhakkak.

Toz neden oluşur? Toz oluşumunu nasıl engelleriz?

Ayrıca İstanbul'un havası çok kirli. İnsanın sümüğü, simsiyah oluyor. İstanbul havanı sikim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

hocam e 5 var dıyosun ustunden kım bılır kac tane arac gecıyor tek başına yeterli bir sebep.

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytici
    Aytici's avatar
    Erkek

Tamam ama bir yolu olmalı engellemenin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aytici bunu yazdı:
    -----------------------------

Evde acayip bir toz var. Ne kadar silersem sileyim oda toz içinde ertesi günü. Kalıp şeklinde toz bağlıyor. Odanın kapısını kapalı tutuyorum, oda içinde farklı, oda dışında farklı terlik kullanıyorum(girip, çıkarken) ama hala fayda etmedi.

Cadde üstünde oturuyoruz, üst tarafta E5 var ayrıca. Bunlar birer etken muhakkak.

Ayrıca İstanbul'un havası çok kirli. İnsanın sümüğü, simsiyah oluyor. İstanbul havanı sikim.

Hocam sana demediler mi hiç : istanbulun havasına, suyuna, kızına güven olmaz.Ama suyundan içen, havasını içine çeken, kızlarını da gören bu şehirden kopamaz.

İstanbuldan gitse bile bigün mutlaka geri döner ...

Sonra toz konusuna gelelim ;

Evi hergün elektrikli süpürge ile temizleyeceksin ama normal süpürge olmasın.Sulu olanlardan alacaksın ki tozu içinde hapsetsin.

Benim ev de cadde üstünde ama hiç dediğin kadar toz olmuyor evde.Ben bu şekilde yapıyorum.Ayrıca haftada bir evde toz alıyorum.

Yalnız evi cadde tarafındaki pencere ile sık sık havalandırma.Genellikle sokak tarafına bakan pencere varsa onunla havalandır..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Sağlığım çok önemli . Yeterli paramda var diyorsan libelle şirketinin ihlas şirketinin bi cihazı var toz moz bırakmaz hacı her işi yapar bi gözat istersen 

Bu arada profil resmini hiç sevmedim :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

camları açmazsan toz olmaz... klima kullan.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytici
    Aytici's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

Aytici bunu yazdı:

Hocam sana demediler mi hiç : istanbulun havasına, suyuna, kızına güven olmaz.Ama suyundan içen, havasını içine çeken, kızlarını da gören bu şehirden kopamaz.

İstanbuldan gitse bile bigün mutlaka geri döner ...

Sonra toz konusuna gelelim ;

Evi hergün elektrikli süpürge ile temizleyeceksin ama normal süpürge olmasın.Sulu olanlardan alacaksın ki tozu içinde hapsetsin.

Benim ev de cadde üstünde ama hiç dediğin kadar toz olmuyor evde.Ben bu şekilde yapıyorum.Ayrıca haftada bir evde toz alıyorum.

Yalnız evi cadde tarafındaki pencere ile sık sık havalandırma.Genellikle sokak tarafına bakan pencere varsa onunla havalandır..

Eyvallah hocam ama sokağa bakan cam yok. Dediğin süpürgeyi aldırmak için evde koalisyon kuracağım :D.

tosun bunu yazdı:

Sağlığım çok önemli . Yeterli paramda var diyorsan libelle şirketinin ihlas şirketinin bi cihazı var toz moz bırakmaz hacı her işi yapar bi gözat istersen 

Bu arada profil resmini hiç sevmedim :D 

Biliyorum ben o aleti. Bizim eve gelmişti İhlas bir gün satmak için. Bu kapıda pazarlayanlar varya hani. Adam bu elektrikli süpürgesi ayrıca klima görevide görüyor demişti. Havayı hem içine çekme, hemde dışırıya üfleyebilme özelliği var. İçine buz koyup, dışarıya üfleme moduna aldığında soğuk hava veriyormuş. Aklınızla sevişeyim sizin, satış stratejinizi yiyim.

Resmi değiştiririm yarın, sırf senin için :P.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytici
    Aytici's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

camları açmazsan toz olmaz... klima kullan.

Bizim maaşa kastı var bu elemanın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Kullanan tanıdıklarım var çok memnunlar . 

Allah yardımcın oolsun 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    loc diye bi temizlik maddesi var AMWAY'in, bizim evdede çok toz oluyor bayağı farkettirdi.

jack daniels 160 yaşında
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

pc_worm bunu yazdı:
    loc diye bi temizlik maddesi var AMWAY'in, bizim evdede çok toz oluyor bayağı farkettirdi.

bende aliim ondan benim oda takımım siyah hergün toz al al öldürüo beni

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 16164 Toplam Mesaj: 15