folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Trafik Kazası Geçirince Ne Yapmamız Lazım? [Video]

Trafik Kazası Geçirince Ne Yapmamız Lazım? [Video]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Tramerin hazırladığı bir video mutlaka göz atınız..

http://www.dailymotion.com/video/x1icpn1_trafik-kazasi-gecirince-ne-yapmamiz-lazim_school 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Paylaşım içim teşekkürler Alper Abi.

Kaza geliyorum demez , indirdim kenarda dursun.

Maldonado tarafından 19/Mar/14 17:40 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

abi bunun tr de uygulaması var mı ya? kazadan sonra kim öyle güle oynaya kavga etmeden anlaşıp tutanak tutabilecek? ayrıca tek açıdan fotograf ne kadar kanıt niteliği taşıyor?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

hoca yine de polisi aramak mantıklı gibi şahıslar tmm anlaştık hadi tutunak tutalım diyebiliyorlar fakat bu iyi tutumları, örnek sayılabilecek davranışları 

tutanak sayfasının altındaki kaza şeması, kaza oluş şeklininn kısa anlatımı bölümünü doldururken son buluyo birbirilerinin yazdıklarını müdahaleler başlıyor- o onun kolunu gıvırıyo öteki onun boynuna sarılıyo derken kavga çıkıyo

tabi bi tek ben miyim böle birşey ile karşılaşan diye kendime sorasın geldi hea 

piiiranha9242 tarafından 20/Mar/14 00:02 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

hoca yine de polisi aramak mantıklı gibi şahıslar tmm anlaştık hadi tutunak tutalım diyebiliyorlar fakat bu iyi tutumları, örnek sayılabilecek davranışları 

tutanak sayfasının altındaki kaza şeması, kaza oluş şeklininn kısa anlatımı bölümünü doldururken son buluyo birbirilerinin yazdıklarını müdahaleler başlıyor- o onun kolunu gıvırıyo öteki onun boynuna sarılıyo derken kavga çıkıyo

bi sensin sanırım anca yobaz anlayışsız cahil insanların olduğu şehirlerde oluyordur

herkes kendisi kaza nasıl olduysa aynen yazıo kazanın resmini çekio

sigorta karşılıo zaten

sorun yokki

ayrıca bunu bilmeyen mi var

polis gelmiyorki artık

ha ölümlü kaza olur polis mecbur gelir zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

bi sensin sanırım anca yobaz anlayışsız cahil insanların olduğu şehirlerde oluyordur

sigorta karşılıo zaten

sorun yokki

polis gelmiyorki artık

yobaz anlayışşsın cahil insanların olduğu şehirler neresi hocam sorması ayıptır ? 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

sigorta karşılıo zaten

sorun yokki

polis gelmiyorki artık

yobaz anlayışşsın cahil insanların olduğu şehirler neresi hocam sorması ayıptır ? 

yo ayıp değil

istanbulun ve türkiyenin bütün illerindeki varoşlar varoş semtler

onun dışında özellikle sivas amasya çorum konya karaman bursa sakarya trabzon samsun maraş afyon (az biraz denizli) ve daha sayamadığım birçok il ve ilçe

ne oldu ki?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

sımdı 2 tutanak var ya orada sıkıntı olmuyor mu . ben kaza yapsam karsıya suc atarım oda bana asıl sucluyu nasıl belırlıyolar kamera kaydı felan yok sadece fotodan mı yapıolar . geçen babam yapmıs bı kaza bızım kaskoya kıtledıler hasarı .

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

abi peki tutanakta ne yazcaz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

sımdı 2 tutanak var ya orada sıkıntı olmuyor mu . ben kaza yapsam karsıya suc atarım oda bana asıl sucluyu nasıl belırlıyolar kamera kaydı felan yok sadece fotodan mı yapıolar . geçen babam yapmıs bı kaza bızım kaskoya kıtledıler hasarı .

hoca her iki tarafın sigorta şirketlerince tutanaklar bir heyet oluşturulup inceleniyo kurusr oranları çıkarılıyo ondan sonra sı malum, ya karşı tarafın sigortası karşılıcak yada cepten tabi kaskonun olmadığını sayarsak ( hatırladığım kadarıyla sistem böleydi heralde çk şkr uzun zamandır bi kaza olayına tanıklık etmiş karşılaşmışlığım yok)

..Morali hep bozuk olan insan..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bağdat caddesi yakınlarında trafik kazası yapınca öbür arabanın şoförü fotograf çekti, cekmenize gerek yok ben aldım dedi fotoları.

Sonra tutanak doldururken dediki doldurmaya gerek yok ona zaten bakmiolar fln deyince ben uyandım =)

oturdum adam gibi doldurdum adamın yalan yanlis cizdigi seyleri de düzelttirdim.

Sonra bir ay sorna 8 de 8 haksız çıktım. Çünkü dümbük kaza fotosunu vermemiş sadece kendi aracının fotoları vermiş. aradım adamı ben teslim ettim dior fotoları (ulan dijital foto, teslim edince siliniyormu senden sanki)

Çok koydu bana aptal yerine koyulmak ama kimseye güvenmemeyi öğrendim tabi. (Aradan uzun zaman geçti ama kara listemde duruyor yanına kalmaz )

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 2394 Toplam Mesaj: 23