folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Trafik Sürücülüğünde Stajyerlik

Trafik Sürücülüğünde Stajyerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar böyle bir kanun çıkacakmış veya çıkmış. İçeriğiyle ilgilide çok bilgim yokta. 17 yaşında ehliyet gibi bir şey veriliyor. Onla araç kullanma yetkisine sahip oluyormuşsun. 1 yıl stajyer dolaşıyormuşsun. Ne zaman çıkacak böyle birşey? Yada daha fazla bilgisi olan varmı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    2005 de ehliyet aldım o zamanlarda siz şanslısınız sizden sonrakiler stajyer olacak diyorlar idi hala aynı şeyi diyorlar olacağı yok öyle bişeyin.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarıyla öyle birşet daha yürürlüğe girmedi ama söylentiler var sadece..

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    bu da sürücü kurslarının bi tür pazarlama strateji oluo heralde...

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hege1903
    hege1903's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------
    2005 de ehliyet aldım o zamanlarda siz şanslısınız sizden sonrakiler stajyer olacak diyorlar idi hala aynı şeyi diyorlar olacağı yok öyle bişeyin.

ben de 2006 da aldım. bizede siz şanslısız seneye stajer zımbırtısı olcak dediler. daha bi b.k olmadı :)))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben ocak ayında aldımehliyeti kurstakiler bunun her yere her caddeye tamamen trafik mobese kameralarının yerleştiğinde gerçekleşeceğini söylediler milleti gaza getirmişlerdi biran önce ehliyet aslın diye

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Sürücü kurslarının pompalamasından başka birşey değil.Hemen bağlayıp ehliyeti kakalamak için uğraşıyorlar.Kanun çıktı çıkacaktı 2006 da alacağım zaman da öyle diyorlardı.Hala da geliyor..

1 yıl boyunca yanında refaakatçi olmadan kullanamıyoorsun(ehliyeti olan biri lazım) Bir de şehir dışına çıkamıyorsun gibi dedikodular dolaşıyordu ortada..Yine de mümkün olduğu kadar erken al zararı olmaz.Her zaman işine yarar.Nasılsa bir kere alınıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

okulda anlatılan şu şekilde ancak ne zaman olur bilgim yok.

18 yasında sürücü kursundan ehliyet alman gerekirken k sınıfı ehliyet veriyorlar. yani bu şu demek; yanında eğitmen sıfatlı birisi olmadığı sürece trafiğe çıkamıyorsun. 2 yıl boyunca bu ehliyet kalıyor sende. 100 puan üzerinden her kural ihlali yaptığında puan düşürüyorlar. bilmem kaç puanın altına düşünce de ehliyet sahibi olamıyorsun falan filan.

tabi sadece duyduklarım, net bi bilgim yok :/ 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek
    hege1903 bunu yazdı:

Stifler bunu yazdı:

ben de 2006 da aldım. bizede siz şanslısız seneye stajer zımbırtısı olcak dediler. daha bi b.k olmadı :)))

2008'de de aynısını bana söylemişlerdi :)

hani baharlarda sen gelecektin..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek
    Bilgiler için sağolun...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Öyle birşey olacak ama ne zaman olacağı belli değil galiba. Kurslar millet ehliyet alsın diye her sene bu sene son bu sene son diye kandırıyorlar milleti.
Toplam Hit: 2022 Toplam Mesaj: 13