folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tribun Kulturu - Sehrinin Takimini Tutma

Tribun Kulturu - Sehrinin Takimini Tutma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bakınız : Bursaspor

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

bakınız : Bursaspor

büyüksün...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Yavşaklar gelip Diyarbakırspor'un 3 büyüklerle yaptığı maçlarda 3 büyüklerin trübününe geçiyor.

Lan senin memleketinin takımı. Doğdun nefes aldın suyunu içtin insan öz takımı olarak görmez mi arkadaş?

Fanatik Galatasaray'lıyım ama Diyarbakırspor'la karşılaşınca Galatasaray'dan en az Fenerbahçe kadar nefret ederim.

Ek olarak bu sene Diyarbakırspor'un içeride oynadığı tüm maçlara gittim. Cezalı olanlar hariç.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

içinde olacak insanların...

Bknz: Eskişehirspor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Hocam Ben Kayseriliyim. Büyükşehiri hiç sevmesemde stadı yaparken büyük vurgun yapsalarda Çok güzel bi stad yaptılar... Şahane bi yer oldu takımda iyi zirveye oynuyor ama ben kayseri Kadir has stadının 3 maş arkarkaya doldugunu hatırlamam :) bağırma desen yok denecek kadar az 2 bin bursalı 30 bin kayseriliyi susturuyor bende çok şikayetçiyim

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Hocam yerel olana sahip çıkma bilinci bir kere insanın içinde olacak. Bu zamanda yetişen çocukların hepsi İstanbul etkisi altında yetişiyor ve hep o basının "büyük" dediği takımları tuttuklarını sanarak büyüyorlar. Ben kendi şehrimden örnek vereyim; bilindiği gibi memur şehridir Ankara. Doğudan, batıdan her yerden gelen insanlar var burada. Yerlisini bulmak öyle kolay değil. Ama sonuçta kendi doğduğu şehirden daha çok ekmeğini yiyip, suyunu içtiği şehre destek vermek yerine hala köstek oluyorlar. Bizim tribünde yaşlı insanlar da çoktur. Hatta "İhtiyarlar" denir onların çoğunluğunun oturduğu yere. Çoğu gençten de bin kat daha iyi taraftardır onlar.  Ama tribünlere küstürülen taraftar çoktur. Eskiyi ararlar, bulamayınca doğal olarak küserler tribüne...

Herneyse sonuçta yerel olana verilen destek, olması gerektiği kadar değil. Bir takımı uzaktan destekleyenlere üzülüyorum. "Bu benim" diyerek sahip çıkmanın tadını yaşayamayacaklar hiçbir zaman. "Hangi takımlısın ?" sorusuna, "Ankaragüçlüyüm" diyerek cevap verince "Tamam da ikinci takımın hangisi ?" sorusunu yönelten zihniyetten ne beklenebilir ki ?

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

kendinize bi düşman takım edinin. insanlar takımı sahiplenir. taraftar ruhu ortaya çıkar. tribünde ilgi görür.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

Hocam Ben Kayseriliyim. Büyükşehiri hiç sevmesemde stadı yaparken büyük vurgun yapsalarda Çok güzel bi stad yaptılar... Şahane bi yer oldu takımda iyi zirveye oynuyor ama ben kayseri Kadir has stadının 3 maş arkarkaya doldugunu hatırlamam :) bağırma desen yok denecek kadar az 2 bin bursalı 30 bin kayseriliyi susturuyor bende çok şikayetçiyim

Vay amk :D

Adam şartlanmış hükümet çalıyor :D Kadir Has gibi bir stad Türkiye'de 3 büyüklerde yok. Keşke Diyarbakır'da yapılsaydı. Hiç olmasa yapanların değerini bilirdik :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

Adam şartlanmış hükümet çalıyor :D Kadir Has gibi bir stad Türkiye'de 3 büyüklerde yok. Keşke Diyarbakır'da yapılsaydı. Hiç olmasa yapanların değerini bilirdik :)

aa yapmıyo mu sizin belediye başkanı baydemir. ona burdan hassiktir diyorum o zaman ayıp etmiş.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

aa yapmıyo mu sizin belediye başkanı baydemir. ona burdan hassiktir diyorum o zaman ayıp etmiş.

baydemir diyarbakırspora en ufak yardım etmez çünkü devlet ediyo yardımı

konuya dönersek

rizenin satdıda güzel bu arada önce bi taraftar gubu kurun illaki vardır bi grup ama yeni olsun yeni bi hava getirsin stadın heryerinde afişleriniz kendinize has bi tezahüratınız olsun

maçlardan önce şehir ahalisine maça çağıran desteklemeye çağıran biraz duygu sömürülü broşürler dağıtın maddi külfetide olacak tabi biraz  

Toplam Hit: 6854 Toplam Mesaj: 40