folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Trip Ve Yapılması Gerekenler

Trip Ve Yapılması Gerekenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şöyle bi bakıyormda çevremde birsürü kişide  en ufak olayda böyle değişik artistik hareketler 'trip' denen ilginç mevzu.

Bunu kim neden yapar, böyle değşik davranan insanlara ne ypmalıyız bi karar verelim..

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek
    ben bana artistlik yapanı tınmam...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    Amacları dıkkat cekmektır..Eger haklı oldugunuzu dusunuyorsanız s*ktiri cekmek lazımdır boylelerını ki bi tarafları iyice kalkmasın..Özellikle kızlar.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

r3b3l bunu yazdı:
    -----------------------------
    Amacları dıkkat cekmektır..Eger haklı oldugunuzu dusunuyorsanız s*ktiri cekmek lazımdır boylelerını ki bi tarafları iyice kalkmasın..Özellikle kızlar.

Siktiri çektiğinde kötü arkadaş oluyosun tavsiye etmem :| İki arkadaşımla küsüm valla ii çocuklardı ama kendileri istediler böyle olmasını.. Kendileri bilir diyorum ama yine de bok yoluna küstük a.q

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

genis ol hocam..sanki tribini hic farketmemis gibi davran.

bi sure sonra vazgeciyo..vazgecmese de kendi bilecegi is.

ancak haksizsan ozur dilemesini bileceksin.o da ayri bi mesele.

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Trip yapanların çoğu karşı taraftan bi şey bekler...

Trip Birazda naza çekme olayıdır.Ama sen genede cok trip yapan olursa siktiri çek gitsin sonra  pişman olur =))

....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    haklı olsam dahi trip atmam... atanıda sevmem ...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    valla arkadaşlık seviyene bakar normal arkadaşım ise sie derim olur biter ama can dostlarımdan biri ise annesine küfrederim düzeltir kendini şaka demiyorum bizde adet böle :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

drexler bunu yazdı:
    valla arkadaşlık seviyene bakar normal arkadaşım ise sie derim olur biter ama can dostlarımdan biri ise annesine küfrederim düzeltir kendini şaka demiyorum bizde adet böle :)

garip adamsın(ız) vesselam :)

hoca gereksiz yere trip atıo siktiri çekiceksin olay bu. eşşek değilse anlar nabtığını.

gerekli yere yapıosa kendine bakıcaksn o zman

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

hakikaten öyle oluyor.. konusu açılmışken.. kimseye değer vermeye gelmiyor aq günümüzde.. bak biras bu konu damarıma bastı belki yalış anlaşılmalar olabilir kusuruma bakmayın.. mesela arkadaş var.. gülyorsun eğleniyorsun içiyosun dertleşiyorsun.. yarın diyorki mesela olm az borç para ver.. misal olarak anlatıyorum yaşadımda.. vermemezlikten değil.. çocuğun anası babası öğretmen apartmanları var başka yerlerdende besleniyor.. evde desen. öyle yaşıyor cebinde beş kuruş gezdiyrmiyor.. para vermesen cimriye çıkıyor adın..  yada başka anlatym.. mesela arkadaşıınla samimisin.. yada öyle olduğunu düşünüyorsun.. muhabbet oluyor falan.. bişey diyorsun pat diye alınıyor.. aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.. nedir anlamıyorum.. ben arkadaşlarım için elimden geleni yapıyorum. hasta olsa yanına gidiyorum ziyaretine gidiyorum.. bazende düşünüyorum.. acaba yalakamıyım diye :S dışarıdan öylemi görünüyorum diye.. :S bilmiyorum valla artık kimseyi takmıyorum.. s**mden aşağa kasımpaşa.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    hocam  test  edılmıstır  tribe  triple  karşılık vereceksın

kontra bisiklet
Toplam Hit: 3662 Toplam Mesaj: 23