Trojan Atmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artidt
    Artidt's avatar
    Erkek
    biri bana trojan atmayı öğretsin bi site verin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACCEPT
    ACCEPT's avatar
    Erkek
    olum birz efendi olsana biri bana trojan atmayı ögretsin miş..oku calıs ögren !!! insanca rica etsen sana yemn ederm ögretirdim ama ilk bas adam olmayı ögren tahribatta sonra konus

hatalı yazdıysam bildiriniz : sinusteoremi@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    hacım döküman arşivini bi kurcala olması lazım

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Biride bana trojan nasıl yapılır onu oğretsın ;)

erhuwehuehuehuheuehu  bıraz forumu karıştır gozum oğrenıcı ol  hemen konu açma ılk once foruma bır bak varmı yok mu dıye ....

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Kardeş forumu karıştır garanti bulursun.Sitede trojan arattır.School bus,sub7 trojanları var.Bence en iii trojan sub7 en iii türk ise prorat.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    zıkkımın dibi bi trojan olacaktı iyi bi aratsana :P

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    yaw kardeşim önce insan ol.bak bi kardeşimiz söylücekti sana ama sen bana hemen trojan öğretin diye knşrsan sana trojan yollarlar.rica et.bak nasıl veriyrlar

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    hade biride bana index atmayı öğretsin bi sinerji yaratıp yuwarlanıp gidelim (biribana trojan atmayı öğretsinmiş bababababa) ooldu başka derdin

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orxan_virus
    orxan_virus's avatar
    Erkek
    Abi hack senin icinen gelmeli bu yoksa trojan  filan dusunmesen iyi kendine baska is tap

hack bizim hayatimiz yasacin Turk-Azerbaycan arkadasligi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ya zaten napçan olm trojanı hepiciği yakalanıyo yok prorat mış proagenet miş subseven miş scholbus mu isimlerini bile tam bilmiyom ama hepsinide kullandım yetmedi trojan sewdasına nerdeyse ingilizca öğreniyodum gittim yabancı sitelerde araştırdım hepsi aynı hatta yabancı sitelerden trojan virüs yedim hatta dailer bile geldi ama hepside antilere yaklandı içlerinden en iyisi gene turkojan dı abi ya canına yandıımın cigicigi si ne güzel yapmış zaten proratın içinde ana server warmış hiç bahsetmiyorum onda bence konuyu açan arkadaş sen web programlamaya kafa yor yada web hack daha güzel bakın bana geçtim artık trojandan linux lana ilgilenecem ama illa bana trojan atmayı öğretin dersen tukojanı indir onun içinde kullanma klawuzu war oku onu bi güzel örenisin

hadi

selametle

tahribat.com a can feda
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Valla Kardeşler İşte en tav  oldugum şey hazıra konmak ben bu trojanlardan atmak için ne truva atları yedim ne solucanlar yedim Biraz araştır kullan turkojan kullan proagent bunların hepsi en dandik antivirüse yakalanıyor ben avast kullanıyorum avast bile yakalıyor bence bu siteden ne en kıyak bir site yok sen site verin demişsin Bu arada hazıra konan çoğu arkadaş birçok şey bildiğini zannediyor ama hiçbişey bilmiyor
Toplam Hit: 9439 Toplam Mesaj: 13