TRT‘De Yayınlanan Şok Belgesel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya gerçek olup olmadığını soranlar var ya burda bile :/

Gerçek dünyaya dönün aq, bu canakkale savasindaki evliyalar o kadar etkiliyse gondermeselerdi o kadar körpe genci savaşa direk evliya ruhlarıyla savassaydk amq

tarihi anlatmama gerek yok zaten seferberlik olmuştu tepeden tırnağa herkes gitmişti. senin dediğin evliyalar : hepsi gönüllü olarak gelmiştir türkiyenin dört biyanındaki tekkeler medreslerdeki alimler , imamlar , murdiler ve murşidler bu savaşa kendi istekleriyle tepeden tırnağa katılmışlardır kimin için? bizim için.. evliya dediğin insaların yaş ortalaması 60 80 yaş hepsi yaşlı başlı insanlar ama öyle yürek varki hepsinde en önde onlar gitmişler kendi kanlarını dökmek için şehitlik mertebesini kazanmak için can atmışlar ve başarmışlardır. detaylı araştımak isterseniz kadir mısıroğlu'nun Sarıklı Mücahidler Adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim bayağı eski kitaptır.  kimsenin inanıp inanamaması umrumda değil inanan inanır inanlar kazanmıştır :)

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Arjantindeki nazilerin tek tek bulunmasınıda buna bağlıyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

cinlere bak sen .. bi o işe el atmadıkları kalmıştı . yakında bizi siktir edecekler dünyadan amq.

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

lan adam taşak geçmek için açmış millet ciddiye aldı :D, ahahaha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

nessaj bunu yazdı:

tümünü izlesene videonun?

özellikle crac ilacı olayını uzun zamandır benim teorimle örtüşüyor

ve Türkler üzerinde yapılan son 100 yıldır etkisizleştirmeye çalıştıkları bir yöntem Türklerin cesaret ve erkeklik duygularını öldürmeye çalıştıklarını 2 yıl önce duymuştum

farkında değilmisiniz son yıllarda toplarda her geçen seneye göre hızlı artış var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

nessaj bunu yazdı:

tümünü izlesene videonun?

özellikle crac ilacı olayını uzun zamandır benim teorimle örtüşüyor

ve Türkler üzerinde yapılan son 100 yıldır etkisizleştirmeye çalıştıkları bir yöntem Türklerin cesaret ve erkeklik duygularını öldürmeye çalıştıklarını 2 yıl önce duymuştum

farkında değilmisiniz son yıllarda toplarda her geçen seneye göre hızlı artış var

burayı dikkate almak gerekiyor bence

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

korhan bunu yazdı:

benim üvey amcam, yııllar sonra ortaya çıktı bizim aileyi bir yıl önce buldu.küçükken ayrılmak zorunda kalmışlar.

Ben normalde inanırım ama çok düşünmediğim için bu konuların üstünde pek konuşmam.

Üvey amcam izmirin en ünlü hocalarından, kendi söyledğine göre büyü yapmıomuş sadece olan büyüleri bozuyormuş.

Ama beraber konuştuğum ben hayatta inanmam, dalga geçen  insanların üvey amcamın yaptığı seanstan çıktıktan sonra yüzlerinin bembeyaz, yusuf yusuf

olduklarını gördüm ve anlattıklarını duydum,

psikolojimin bozulmuyacagını bilsem meraktan bende seansa giricem ama yemiyo tabi.

Not: Ben seansa girmedim ama sadece sana küçük bişi yapıcam dedi kağıda bana göstermeden kendisi bir rakam ve renk yazdı.o kağıdı katlayıp masanın üstüne

koydu şimdi bana bir rakam ve renk söyle dedi benim söyledğim renk ve rakamın aynısı kağıtta yazılıydı.Böle bişi inanmak ya da inanmamak bütün mesele bu.

bak ben ne kağıdı gördüm ne seni tuttugun şeyleri tahmin edicem  

tuttugun renk kırmızı  sayıda 7 veya 2   

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

ee o zaman bi atom bombası atsınlar TR 'ye bizim yatırlar evliyalar bizi koruyabilcek mi veya cinci hocanın cinleri koruyabilcek mi 

Geccen bunları :D Çalışmadan, hoplamadan, zıplamadan, bi şey başaramazsın.Yok cinin varlığına inanmazsan dinsizsindir falan. Ülkede herkes 

imam ilahiyatcı zart zurt oldu mq. 

Birtakim seyhlerin, dedelerin, seyitlerin, çelebilerin, babalarin, emirlerin arkasindan sürüklenen ve alinyazilarini ve canlarini, falcilarin, büyücülerin, üfürükçülerin, muskacilarin ellerine birakan insanlardan olusmus bir topluluga, uygar bir ulus gözüyle bakilabilir mi?

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

korhan bunu yazdı:

benim üvey amcam, yııllar sonra ortaya çıktı bizim aileyi bir yıl önce buldu.küçükken ayrılmak zorunda kalmışlar.

Ben normalde inanırım ama çok düşünmediğim için bu konuların üstünde pek konuşmam.

Üvey amcam izmirin en ünlü hocalarından, kendi söyledğine göre büyü yapmıomuş sadece olan büyüleri bozuyormuş.

Ama beraber konuştuğum ben hayatta inanmam, dalga geçen  insanların üvey amcamın yaptığı seanstan çıktıktan sonra yüzlerinin bembeyaz, yusuf yusuf

olduklarını gördüm ve anlattıklarını duydum,

psikolojimin bozulmuyacagını bilsem meraktan bende seansa giricem ama yemiyo tabi.

Not: Ben seansa girmedim ama sadece sana küçük bişi yapıcam dedi kağıda bana göstermeden kendisi bir rakam ve renk yazdı.o kağıdı katlayıp masanın üstüne

koydu şimdi bana bir rakam ve renk söyle dedi benim söyledğim renk ve rakamın aynısı kağıtta yazılıydı.Böle bişi inanmak ya da inanmamak bütün mesele bu.

bak ben ne kağıdı gördüm ne seni tuttugun şeyleri tahmin edicem  

tuttugun renk kırmızı  sayıda 7 veya 2   

alakası yok:D

https://www.fitnessaktif.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

gerçeklik payı var mı acaba diyen var ya :S ondan sonra inancın kime ne zararı var, adamların uzaya çıkmış biz hala neyi tartışıyoruz?

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 12132 Toplam Mesaj: 83