folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TRT'nin Yeni Kadrosuna Bakın Maşallah

TRT'nin Yeni Kadrosuna Bakın Maşallah

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

mamii bunu yazdı:
    -----------------------------
    HaYVaN bunu yazdı:

Kalkıp Uğur dallamasını koyacak değiller ya :)

Okulda sanki fuhuş yapılıyormuşçasına namaz kılan çocukları haber yapıyor şerefsiz.

Sınıfta alkol alan çocuklar hiç gündeme gelmiyor zaten :)

...

Ek olarak kadro bu kadar kısıtlı değil sanırım. Söz konusu adamlardan bir kaçı farklı kanallarda da görev yapmıştı dikkatimi çekti.

Hocam ne yaparsan yap buradakiler sana inanmayacaktir. Bu sitenin basta yonetici ve moderatorleri ak parti karsitidir ve sitenin %95i ak partiye karsidir. Yani balık bastan kokar :) Bu site bilisim sitesi olmasina ragmen, bilisim adina acilan konular, ak partiyi kotuleme ve ak partiye bok atma konularinin %20si olamaz. Fakat suna da dikkat cekmek istiyorum ki, silinen konu loglarina bakarken silinme sebebi siyaset, sag-sol tartismasi, onun tartismasi bunun tartismasi olan silinen konu gorebilmek cok mumkun. Ak partiye ve yandaslarina ana baci sovuluyor fakat bir sey olmuyor. Inanilmaz bir karsitlik var. Allah askina beyinsiz Serdarin mesajina bak (konunun 2.mesaji) Ak parti yandasi, ak parti karsitina yazamaz bu mesaji, yazdirmazlar :) under: farki anlamak icin hayvan olmak da gerekmiyor demis. Simdi su hakarete bak :) Herkes hakaret etse yonetici etmemeli fakat nedense bunun ornegini goremiyoruz. Her neyse iste. Ak parti aleyhine acilan zilyon konu arasindan belki birkacinda gorebilirsin yazimi. Ak parti karsitlari kendi kendine cevaplar yaziyor ve kotuluyor ak partiyi. Inanmak istemeyen adami sittin sene inandiramazsin, ne yaparsan yap. Hayvanin da dedigi gibi dallama uguru koymasinlar, adi serefsiz. Bir murid de ugur gibi haberci, şucu bucu adam yoktur demis. Dinime saygisi olmadiktan bir boka yaramaz o adam, isterse dünyayi fethetsin farketmez, kodumun malı... Son olarak hayvancigim inandirmaya calisma, herkes inanmak istedigi gibi inansin. Ve sana bir tavsiye, bir daha bu sitede siyasetle ilgili yorum yapma bosuna cunku sol kulaktan girer, sag kulaktan cikar ;)

Adamın harbiden sinirini bozuyosunuz ama. Ulan yönetim bi adamı banlamadan önce telefon görüşmesi vs yapacak kadar ciddiye alıyor bu işi öyle beğenmedim sil at banla olayı yok ki herkesin görüşleri var, kendileride belirtti kimse tarafsız olamaz ama elimizden geleni yapıyoruz diye.

Sen aradığını görüyorsun, senin açınla ve zihniyetle baksam bende olaya Z-Chan in üzerine niye gidiyorsunuz, Z-Chan ciğim takma anlamazlar seni, derim, ama yine hoşgörü vsyle yaklaşıyoruz. Adam savunabilir düşüncesini bunda bir yanlışlık yok ama Allah aşkına bu cümlelerle beni savunsa zahmete düşürmem kimseyi intihar ederim amk. Under da samimi davranarak bir şey yapmaya çalışıyor yoksa yine ergenlerin kurduğu forumlardaki gibi 2 kod bildiğini sanıp hava atabilir Brad Pitt havalarına bürünüp ulaşılmazı oynayabilir zik kafalı. Allah'a, kitaba küfür oldumu? hayır. Sol kulaktan girer sağdan çıkar demişsin. O senin eline bağlı. Duymak istediklerinde sağ kulağını kapar diyerlerinde açarsan böyle postlarla doldurursun burayı. Adam kötülüyorsa AKP yi deki böyle yaptı, şöyle hizmet etti kimse bişey diyemez, alayınızın mına koyayım. Sen kur öyle bir cümle ben reneden rica edeyimde üyeliği silsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Okulda sanki fuhuş yapılıyormuşçasına namaz kılan çocukları haber yapıyor şerefsiz.

...

Ek olarak kadro bu kadar kısıtlı değil sanırım. Söz konusu adamlardan bir kaçı farklı kanallarda da görev yapmıştı dikkatimi çekti.

uğur dallaması dediğin adamın gazetecilik kariyeri,başarısı,çıkardığı yolsuzluk sayısı şu yukardaki listeyi 2yle çarpar 8e böler karekökünü alır. Ben çok çok iyi hatırlıyorum okul tuvaletinde götünü başını açan kızlarda haber olmuştu STAR'da. ama siz bunu hatırlamak istemezsiniz, işinize gelmez. Anca böyle boşa konuşup çeyreği bile olamayacağın adama dallama dersin. Tayyip futbol takımı kursa formasını alacak kadar bağnazsınız çünkü. İdollerinizden melih gökçek dahi o adamın dürüstlüğüne saygı duyup kılıçdaroğlu ile düelloya onun hakemliğinde girdi.

Ya hocam insallah fazla kizmassin :D

Yukardaki listeye a dersek.

Uğur dündar = sqrt((a*2)/8) = 2 kök a

eğer a pozitif tam sayı ise uğur dündar diğerlerinden küçük kalacak :D

Bu arada editör kafayı yedi sanırım, imleç kayboldu bi tuhaf oldum yazarken... :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mamii bunu yazdı:
    Hocam ne yaparsan yap buradakiler sana inanmayacaktir. Bu sitenin basta yonetici ve moderatorleri ak parti karsitidir ve sitenin %95i ak partiye karsidir. Yani balık bastan kokar :) Bu site bilisim sitesi olmasina ragmen, bilisim adina acilan konular, ak partiyi kotuleme ve ak partiye bok atma konularinin %20si olamaz. Fakat suna da dikkat cekmek istiyorum ki, silinen konu loglarina bakarken silinme sebebi siyaset, sag-sol tartismasi, onun tartismasi bunun tartismasi olan silinen konu gorebilmek cok mumkun. Ak partiye ve yandaslarina ana baci sovuluyor fakat bir sey olmuyor. Inanilmaz bir karsitlik var. Allah askina beyinsiz Serdarin mesajina bak (4. sayfada) Ak parti yandasi, ak parti karsitina yazamaz bu mesaji, yazdirmazlar :) under: farki anlamak icin hayvan olmak da gerekmiyor demis. Simdi su hakarete bak :) Herkes hakaret etse yonetici etmemeli fakat nedense bunun ornegini goremiyoruz. Her neyse iste. Ak parti aleyhine acilan zilyon konu arasindan belki birkacinda gorebilirsin yazimi. Ak parti karsitlari kendi kendine cevaplar yaziyor ve kotuluyor ak partiyi. Inanmak istemeyen adami sittin sene inandiramazsin, ne yaparsan yap. Hayvanin da dedigi gibi dallama uguru koymasinlar, adi serefsiz. Bir murid de ugur gibi haberci, şucu bucu adam yoktur demis. Dinime saygisi olmadiktan bir boka yaramaz o adam, isterse dünyayi fethetsin farketmez, kodumun malı... Son olarak hayvancigim inandirmaya calisma, herkes inanmak istedigi gibi inansin. Ve sana bir tavsiye, bir daha bu sitede siyasetle ilgili yorum yapma bosuna cunku sol kulaktan girer, sag kulaktan cikar ;)

seni boyle tarafli bir mekanda tutmayalim.

bak bakalim hangi yazimda kimlere nasil hitap ediyorum ? insanlarin ismini bilmek zorunda degilim, adamin takma adi hayvan olarak koymasi kendi istegi kaldi ki ona hayvan diye hitap edilmesine kendisi kizmiyor sana ne oluyor ?

adama nick i ile hitap etmenin hakaret oldugunu dusunuyorsan ben buraya ne yazarsam yazayim herseyi taraf tutuyormus gibi algilayacaksin.

bak yillardik hayvan akp taraftari olarak yazdi cizdi hakaret disinda banlanmadi, taraf tutuyor olsaydik ilk hayvan banlanirdi sanirim

veya hayvan gibi akp taraftari cok insan var niye onlar banlanmiyor da

sen banlaniyorsun ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

mamii bunu yazdı:
    Hocam ne yaparsan yap buradakiler sana inanmayacaktir. Bu sitenin basta yonetici ve moderatorleri ak parti karsitidir ve sitenin %95i ak partiye karsidir. Yani balık bastan kokar :) Bu site bilisim sitesi olmasina ragmen, bilisim adina acilan konular, ak partiyi kotuleme ve ak partiye bok atma konularinin %20si olamaz. Fakat suna da dikkat cekmek istiyorum ki, silinen konu loglarina bakarken silinme sebebi siyaset, sag-sol tartismasi, onun tartismasi bunun tartismasi olan silinen konu gorebilmek cok mumkun. Ak partiye ve yandaslarina ana baci sovuluyor fakat bir sey olmuyor. Inanilmaz bir karsitlik var. Allah askina beyinsiz Serdarin mesajina bak (4. sayfada) Ak parti yandasi, ak parti karsitina yazamaz bu mesaji, yazdirmazlar :) under: farki anlamak icin hayvan olmak da gerekmiyor demis. Simdi su hakarete bak :) Herkes hakaret etse yonetici etmemeli fakat nedense bunun ornegini goremiyoruz. Her neyse iste. Ak parti aleyhine acilan zilyon konu arasindan belki birkacinda gorebilirsin yazimi. Ak parti karsitlari kendi kendine cevaplar yaziyor ve kotuluyor ak partiyi. Inanmak istemeyen adami sittin sene inandiramazsin, ne yaparsan yap. Hayvanin da dedigi gibi dallama uguru koymasinlar, adi serefsiz. Bir murid de ugur gibi haberci, şucu bucu adam yoktur demis. Dinime saygisi olmadiktan bir boka yaramaz o adam, isterse dünyayi fethetsin farketmez, kodumun malı... Son olarak hayvancigim inandirmaya calisma, herkes inanmak istedigi gibi inansin. Ve sana bir tavsiye, bir daha bu sitede siyasetle ilgili yorum yapma bosuna cunku sol kulaktan girer, sag kulaktan cikar ;)

seni boyle tarafli bir mekanda tutmayalim.

bak bakalim hangi yazimda kimlere nasil hitap ediyorum ? insanlarin ismini bilmek zorunda degilim, adamin takma adi hayvan olarak koymasi kendi istegi kaldi ki ona hayvan diye hitap edilmesine kendisi kizmiyor sana ne oluyor ?

adama nick i ile hitap etmenin hakaret oldugunu dusunuyorsan ben buraya ne yazarsam yazayim herseyi taraf tutuyormus gibi algilayacaksin.

bak yillardik hayvan akp taraftari olarak yazdi cizdi hakaret disinda banlanmadi, taraf tutuyor olsaydik ilk hayvan banlanirdi sanirim

veya hayvan gibi akp taraftari cok insan var niye onlar banlanmiyor da

sen banlaniyorsun ?

MaL :)

iyiki yazmamışsın..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

mamii bunu yazdı:
    HaYVaN bunu yazdı:

...

Walla böyle kadro diyanette yok. Size de söyleyecek fazla bir söz yok. Hayır merak ettiğim hangi kimyasalı kullanıyorsunuz da kafanız bu kadar pozitif olabiliyor?

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

...

Sen daha mı iyi bi boksun?

Peygamberin hz.uğura dallama dediğim için özür dilerim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

sırf o yorumu yazdıgı için peygamber olarak andıgını düşünüyorsan senin tayyip'e olan düşkünlügüne deginecek olursak Allah olmuş oluyor???

kaldı ki arkadaş az bile demiş uğur dündar'ı bende sevmem ama diğerleri gibi kuş beyinli değil insanları aptal yerine koymuyor tam tersine insanları insan görüyor ve ona göre yorumluyor...

daha önce trt1 de teletex'î takip ederdim güzeldi haberleri felan hoştu şimdi bakıyorum sürekli akp propagandacılıgı yapmakta ve sürekli tayyipin konuşmalarından alıntılar... ve yarısından fazlasının sonu "... iddia ediliyor." ile bitiyor.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Akşama kadar sövüyorsunuz tayyibe.

Ama ben size hakaret etmiyorum :) Fark bu. Anladı canım?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Akşama kadar sövüyorsunuz tayyibe.

Ama ben size hakaret etmiyorum :) Fark bu. Anladı canım?

Hocam uğura peygamber dediklerini görmedik yazılardan gözümden kaçtı sanırım ama akplilerin tayyibe peygamber yakıştırması yaptıklarını ve şükür namazı kılınması gerektiğini söylediklerini gözlerimle gördüm. SEn bizim gibi tayyip peygambere hakaret edeceğine gidip tayyip peygambere şükür namazı kılsan daha hoş olmaz mı :)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:

Hocam uğura peygamber dediklerini görmedik yazılardan gözümden kaçtı sanırım ama akplilerin tayyibe peygamber yakıştırması yaptıklarını ve şükür namazı kılınması gerektiğini söylediklerini gözlerimle gördüm. SEn bizim gibi tayyip peygambere hakaret edeceğine gidip tayyip peygambere şükür namazı kılsan daha hoş olmaz mı :)

Ben peygamberime en ufak bir hakaret edecek adamın 7 göbek sülalesinde mevcut 7-77 yaş arası bütün insanlara (erkek-kız-top) fark etmez bütün içtenlikten gelen sözlerimi esirgemem.

Sadece ben değil bu ülkenin en az yarısı benimle aynı görüştedir emin olun.

Ancak siz tutturmuşsunuz bir adam "adete ikinci peygamber" dedi diye :)

Yani bu kadar tuhaf insanlarsınız ne diyebilirim ki... Ya da biz tuhafız bilmiyorum.

Bir gün deyin ki tayyibe küfür attı diye bir adama hakaret ettim. Ya da bunu tespit edin bir daha foruma yazarsam benden adisi yoktur.

Toplam Hit: 16695 Toplam Mesaj: 120