folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Alternatifi Internet Şirketi

Ttnet Alternatifi Internet Şirketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

Müridler selam,

ttnet'e hepimizin olduğu gibi "en içten" dileklerimi sunuyorum. daha önce taahhüt falan filan kullanıyorduk ama birkaç hafta içerisinde ttnet'i kestirip daha başka bir şirketten almayı düşünüyorum. belki kalitesi aynı kalite olacak ama ttnet illallah dedirttiği için istemiyorum artık kullanmayı.

şimdi sizden ricam ttnet dışında her hangi bi şirketten internet bağlatıp da memnuniyet seviyenizi bana söylemeniz. böylece ben de kendime uygun olanı bulmaya çalışırım.

teşekkürler.

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

smile adsl. arkadaş memnun veya doping... arkadaşlarım memnun ama ttnet bizi ne kadar zikse de en iisi o diğerleri tutmuyo yerini

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Süperonlinef fiber 20mbps 49 tl

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Süperonlinef fiber 20mbps 49 tl

süperonline fiber almayı ben de düşündüm. eğer turkcell ile birlikte giriştiği olayı diyorsan ama bulunduğum şehirde desteklemiyor sanırım :/

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

koçnet arayıp duruyor beni, acaba kaliteli midir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam yanlıssam aydınlatın bildiğim kadarıyla bu sonradan gelen net kurumları ttnet üzerinden kendilerini kullandırtmıyorlarmı yani smile doping fln bunların alt yapısı ttnet değilmi ttnet izin vermese hiçbiri net verebilirmi yani her yol bağdat kısıtlamada hepsinde aynı olucak ttneti savunmuyorum yanlıs algılanmasın eğer bu tib yasayı sundugunda ben kullanamassam netimi kapattırcam modemide alıp hediye edicem onlara.

zzzzzz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

süperonline kendi hattı kendi kabloları var.

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

süperonline saglamdır..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Turk.net te iyidir biz onu kullanıyoruz başlangıç için modem fln veriyorlar. adresini falan yaziyorsun üyelik sözleşmesini kargoluyorlar adresine.

telefondan aramasıda çok kolay böle ttnetin gibi yarım saat bekleme yok band dan konuşma fln var ne istiyorsan basıyorsun tuşa iyi yani

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

rido59 bunu yazdı:

hocam yanlıssam aydınlatın bildiğim kadarıyla bu sonradan gelen net kurumları ttnet üzerinden kendilerini kullandırtmıyorlarmı yani smile doping fln bunların alt yapısı ttnet değilmi ttnet izin vermese hiçbiri net verebilirmi yani her yol bağdat kısıtlamada hepsinde aynı olucak ttneti savunmuyorum yanlıs algılanmasın eğer bu tib yasayı sundugunda ben kullanamassam netimi kapattırcam modemide alıp hediye edicem onlara.

hacı olay şu. ttnet,smile,doping vb servisler türk telekom'un alt yapısını kullanıyorlar. yani eve gelen kablolar santral türk telekomun. ttnet dopingte bu kablolardan internet hizmeti sağlıyo. ttnet ve türk telekom ortak olduğu için daha çok servisi bayisi var. ve tabi ttnet in bir zamanlar tekel olmasından dolayı çoğunluk ttnet.

ben doping adsl kullanıytorum. ttnet teyken 2 mb zor alıyordum. şuan 4 mb kullanıyorum ve memnunum. sende benim kafadasın ttnet olmasında hangisi olursa olsun. bende dopinge geçtim. bide geçiş yaptığım için kampanyalı olarak ilk 7 ay 45 tl ödeyecem sonra 60 tl. tarifemde 16 mb e kadar sınırsız.

bi ara uğraştım daha hızlı alabilmek için. benim bağlantı portum eskiymiş yakın outdoor yokmuş kablolar filan. sonra türk telekom kabloları yeniledi. bişeyler yaptı daha uğraşmadım. uğraşsam 8 mb hız alırım heralde

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

merak ettiğim konu şu , ttnet adil kullanım kotası konusunda şuan hız düşürmüyor, pazarlama taktiği olabilir ama neyse. Superonline da durumlar nasıl?

Toplam Hit: 2900 Toplam Mesaj: 17