folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Bu Ay Ki Faturam Hakkında

Ttnet Bu Ay Ki Faturam Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

3 ay önce bi kampanyadan(2 ay bedava + modem) abone oldum, 1021 limitsiz ... ayda 49 milyon olarak biliyorum

sınırsızda indirim olmuş aylık ücret 36 diyor... ama elimde 60. milyon fatura var ...  ben ayda 36 gelecek diye biliyordum şimdi kağıdın üzerinde saçma sapan anlayamadım 60 milyona kadar gidiyor her ay böylemi verecem bunu ben lütfen birisi aydınlatsın :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    bağlantı ücretini faturaya yansıtıyolar ondan 60 ytl gelmiştir indirim hakkında bi bilgim yok inşallah gelmiştir...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Gerçekten ilginç bir duru,  http://www.ttnetbasvuru.com/default.asp?sayfa=kampanyalar  burda dediğin gibi, bence sen ttnet desteği bir ara 4440375

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeLLYhK
    SeLLYhK's avatar
    Erkek

İlk fatura oldugu  ıcın  normaldır   29 ytl  baglantı  ucretı var onun

bende 2048 limitsiz  cektim ilk  faturayı 165  ytl  odedım aylık 90  ytl ama  ındırım  varmıs ondada  bundan  sonra 49  ytl  gelmesı lasm :=)

İmzam YOk PArmak Bassam :=))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek
    banada türk telekomdan icra kağıdı gelmiş 2 ay yatırmadığım için 30 gün içinde yatırmazssanız türk telekomun kafası size gircek diye.. Bacağım girsin türk telekoma...

........................................
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    AnTiSoZeL bunu yazdı:
    -----------------------------

3 ay önce bi kampanyadan(2 ay bedava + modem) abone oldum, 1021 limitsiz ... ayda 49 milyon olarak biliyorum

sınırsızda indirim olmuş aylık ücret 36 diyor... ama elimde 60. milyon fatura var ...  ben ayda 36 gelecek diye biliyordum şimdi kağıdın üzerinde saçma sapan anlayamadım 60 milyona kadar gidiyor her ay böylemi verecem bunu ben lütfen birisi aydınlatsın :S

Ayda 36 gelen bir tarife yok bunun dışında Ocak 1 itibari ile başlayan tarife mevcut oda 32YTL olup 2 ay ücretsiz  değil.Tarifeleri karıştırıyorsun. =)

1024 limitsiz tarife fiyatı 49YTL ama sen sanıyorum ocak 1'den önce başvuru yapmışsın bu kampanya ocak 1'de bitmişti.
    Sana gelen faturada

12x3YTL bölünmüş bağlantı ücreti

49YTL olan mart ayı sabit ücreti ve

8YTL aralık ayından kalan kıst ay ücreti

yani faturada yanlışlık yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

bağlantı ücreti tamam neysede bağlantı ücreti yazmıyo abi ot yazıyo *ok yazıyo 60 milyona dayamış ne olduğuda belli değil...

telekom

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    Orda kıst ay ücreti var 8 küsür bahsettiğim gibi görüyomusun onu =)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    blutarm bunu yazdı:
    AnTiSoZeL bunu yazdı:

1024 limitsiz tarife fiyatı 49YTL ama sen sanıyorum ocak 1'den önce başvuru yapmışsın bu kampanya ocak 1'de bitmişti.
    Sana gelen faturada

12x3YTL bölünmüş bağlantı ücreti

49YTL olan mart ayı sabit ücreti ve

8YTL aralık ayından kalan kıst ay ücreti

yani faturada yanlışlık yok.

24.12.2007 de kaydolmuştum, peki bu kıst aylık ücreti ne demek ve bana bidahaki ay ne kadar ücret gelecek bu durumda :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    kıst ay ücreti senin aralık 24ten ocak 1 kara kullandığın ücreti yansıtır 6 gün için fatura yollamaz ilk gelen faturaya yansıtır bu tutarı.nisan ayına faturan tarifen üzerinden gelcektir.Senin kampanya koşullarında bağlantı ücreti 29ytl oda yok bu nedenle diğer aya 49YTL gelcektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

KIST aylık ücret in ne olduu fatura arkasında yazıor :B bi dahaki aya gelmicek yeni bağlantılarda ilk faturada çıkar :F

Toplam Hit: 3372 Toplam Mesaj: 16