folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Ttnet Daha Ne Kadar Beddua İstiyor?

Ttnet Daha Ne Kadar Beddua İstiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

GusFring bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı kendiniz kaşınıyorsunuz valla bende eskiden ttnet kullanıcısıydım dediğin gibi faturada her ay farklı farklı bindirirlerdi bir sabit fiyat yoktu. En sonunda sikerim böyle işi dedim geçtim smile adsl'e, 8 mbite kadar internet(800-1050 kbsn arası hız alıyorum) , hd uydu alıcı + dsmart maxi paket ayda sabit 67 lira ödüyorum ne 1 lira altı nede 1 lira üstü geliyor. Anlamadığım konu bu kadar yakınmanıza rağmen hala firmayı değiştirmeyi değilde onların düzelmesini bekliyorsunuz.

hocam smile da sanki 50 gb adil kullanım noktası yok mu?Tabiki var. Bizde biliyoruz firma değiştirmeyi. Alternatifi olsa 1 dkka durmayız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Eminim şu an harvırdlı emili benden daha kısa sürede video indirebiliyordur. #ttnet

koptum ya :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

flickR bunu yazdı:

GusFring bunu yazdı:
    hacı kendiniz kaşınıyorsunuz valla bende eskiden ttnet kullanıcısıydım dediğin gibi faturada her ay farklı farklı bindirirlerdi bir sabit fiyat yoktu. En sonunda sikerim böyle işi dedim geçtim smile adsl'e, 8 mbite kadar internet(800-1050 kbsn arası hız alıyorum) , hd uydu alıcı + dsmart maxi paket ayda sabit 67 lira ödüyorum ne 1 lira altı nede 1 lira üstü geliyor. Anlamadığım konu bu kadar yakınmanıza rağmen hala firmayı değiştirmeyi değilde onların düzelmesini bekliyorsunuz.

hocam smile da sanki 50 gb adil kullanım noktası yok mu?Tabiki var. Bizde biliyoruz firma değiştirmeyi. Alternatifi olsa 1 dkka durmayız.

uydunette ne adil kullanım kotası var ne de sabit olmayan fatura. 5mbit+mecburi kablo tv ayda 76 lira.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Ttnet kullanana farzdır hocam öyle şeyler kafa yormaya gerek yok :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    aradim adamlarla konustum tutmus bana btkyi savunuyo ibne iyi dedim ayin 4unde surem bitiyo gorusuruz herkesde akk var dedi uydunette yok dedim olur mu kesin vardir dedi internet onunde gir sitelerine bak dedim peki beyfendi sizin tercihiniz dedi surem dolsun direk uydunetteyim aga

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

ulquiorra bunu yazdı:

flickR bunu yazdı:

GusFring bunu yazdı:

uydunette ne adil kullanım kotası var ne de sabit olmayan fatura. 5mbit+mecburi kablo tv ayda 76 lira.

yokki bizim buralarda kablonet anasını satim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    aradim adamlarla konustum tutmus bana btkyi savunuyo ibne iyi dedim ayin 4unde surem bitiyo gorusuruz herkesde akk var dedi uydunette yok dedim olur mu kesin vardir dedi internet onunde gir sitelerine bak dedim peki beyfendi sizin tercihiniz dedi surem dolsun direk uydunetteyim aga

Hocam uydunette 10 mbite 100 tl istiyolar ama aynı sistem ttnettede var birşey farketmiyo.Hepsi aynı bok bunların anca aylık 150 tl verip adam gibi internet kullanılabilecek bir ülkedeyiz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

ozzy41g bunu yazdı:

600 küsür ping, 0.17 download hızı gördüm, şükret haline :)

rekorumu kırdım, 70küsür fatura ödüyorum bide bu hizmete! tt'ye sokucak bişey bulamıyorum artık ne diyim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben bu ay bitiyor biliyordum sözleşmeyi ama geçen ay bitmiş veMayıs faturası 76 lira geldi..

Normalde Netlimisiz kullanıyorum 54 lira hadi taahhütsüz 60 olsun 76 ne amk ?

Yarın arayıp okkalı bi gireyim..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Toplanılacaksa bende varım 

2 3 ay öncesine kadar 1 mb ile indirdiğim dosyalar şuan 30 35 kb ile iniyor yetti ama !

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 3439 Toplam Mesaj: 31