folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Dışındaki Adsl Servis Sağlayıcılar

Ttnet Dışındaki Adsl Servis Sağlayıcılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu ttnet dışındaki adsl servis sağlayıcalardan hizmet alanlar var mıdır acaba aramızda? varsa memnun musunuz tavsiye eder misiniz? fiyatları çok cazip ayda 9.9 ve 14.9 filan diyolar ben de geçmeyi düşünüyorum ama bağlantı ve hız konusunda tereddütlerim var. 

boş tenekeden çok ses çıkar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek
    biri kullanıyor tavsiye olunur. modemleride çok güzel

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dfdssf

hoca okadar urastım senin için bu arada kimse smile adsl den memnun deil biri ye geçme düşünüom 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    eyvallah hocam okadar uğraşmışsın sağolasın ama benim asıl öğrenmek istediğim sorun yaşayan arkadaşlar var mı? ttnet ten zaten memnun değiliz bide servis sağlayıcı değiştirip iyice bok etmeyelim işi! turk.net sınırsız 2m aylık 55 ytlx24 ay fena diil gibi geliyo bana heralde ona geçicem.

boş tenekeden çok ses çıkar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    yazdan beri smile kullanıyorum ttnet'te her allahın günü kopan internete cana geldi, aldığımdan beri borcundan başka gitmedi
    tabi bölgeden bölgeye değişebilir durumlar, kars'taki adamın dediğiyle istanbul'dakinin farklıdır değil mi?
    o 9.9 14.9 diyenlerin hepsi anlaşmalı olması gerek 1-2 yıllık
    hele şerefsiz telekomumun bu yıl sonuna kadar 14.99 sonra 29 (34 yani abonelik cart curt da var içinde) paso devam şerefsiz ya bunlar

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:
    -----------------------------
    yazdan beri smile kullanıyorum ttnet'te her allahın günü kopan internete cana geldi, aldığımdan beri borcundan başka gitmedi
    tabi bölgeden bölgeye değişebilir durumlar, kars'taki adamın dediğiyle istanbul'dakinin farklıdır değil mi?
    o 9.9 14.9 diyenlerin hepsi anlaşmalı olması gerek 1-2 yıllık
    hele şerefsiz telekomumun bu yıl sonuna kadar 14.99 sonra 29 (34 yani abonelik cart curt da var içinde) paso devam şerefsiz ya bunlar

-----------------------------

biride o yuk 1-2 anlaşma şeyisi

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hocam 8 mbps baglanti kullaniyorum .. :D 2 tane tel hatti oldugu icin adsl parasina acinmiyor:D:D:D:D:D konusmadigim halde gelen kdv ve vergilere yaniyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    kablonetin bi tarifesi var 512 mbps limitsiz ayda 19 lira bana çok oygun geliyor ona geçecem bi fırsatını bulsam
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

malesef hepsi altyapısını TTNET pezevenginden alıyor. 14 ytl kampanya fiyatıymış. 4 aylıktan sonra yine 29 ytl ödüyorsunuz. ve 24 ay süreli anlaşma sağlıyorsunuz. anlaşmayı feshettiğinizde 85 ytl felan alıyorlar. daha fazla olabilir.

TTNET ibnesi Kral.dağıtıcılarıda Vezir görevindeler:) maksat kampanyalarla insanları sömürüye tutmak.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

nasil olsa butun hepsi telekom altyapisini kullaniyor

o zaman ne yapmak gerek ?

geriye kaliyor musteri hizmeti memnuniyeti ve musteri hizmetleri yetkililerinin davranislari.

biri yi tavsiye ederim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 3253 Toplam Mesaj: 17