Ttnet E Ulaşamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

iki gündür internet bağlantısı yok. dsl ışığı yanıp sönüyor.işin ilginç yani 4440375 i aradığımda ulaşılamıyor ..

sabit e cep telefonundan diğer firmaların 444lü numaralarıni arıyor ama ttnet e ulaşılamiyor.

bir kez ulaştım onda da arıza kaydı alamıyoruz sistemde sorun var dedi tuğçe..

ofislerine gideyim desem özelleştirmeden sonra bulunduğum ilçedeki ofislerini de taşıdılar..

ne yapmam gerektiği konusunda bi fikrim yok.. problemi nasıl halledilebilir ..?

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

telefon konusunda bende konu açacaktım üşendim

bu aralar ulaşılamaz oldu ibneler ama en iyi yolu http://donanimhaber.com/ttnet/default.aspx?pid=3 buradan bi destek mesajı bırak

1-2 saat içinde hemen geri dönüş yapıyor elemanlar

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    not bıraktım ararlar inşallah..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BU orospu çocukları hep böyledir.Bende 1 haftadır arıyorum yeni abonelik aldım ve  internet hizmetim 2,5 haftadır hala yok..ama fatura işliyor nedense;

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O yüzden Turkcell SuperOnline Tek Geçerim !!! Hız Ötesi , Kalite Ötesi , Müşteri Destek Ötesi Adamlar Her Ay Kapına Gelip Bi Problem Bir Şikayetiniz Varmı Diye Kapıya Geliyorlar !!! Varmı Daha Ötesi ?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/TTNET?ref=ts

bildiğim, arıza kaydından daha hızlı sonuç alırsın. burdan bi çiziktir

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

imzama tıkla onlar sana ulaşsın

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

O yüzden Turkcell SuperOnline Tek Geçerim !!! Hız Ötesi , Kalite Ötesi , Müşteri Destek Ötesi Adamlar Her Ay Kapına Gelip Bi Problem Bir Şikayetiniz Varmı Diye Kapıya Geliyorlar !!! Varmı Daha Ötesi ?

Superonline servisi gerçekten kaliteli. Kullanmıyorum ama çevremdeki kullananlardan iyi yorumlar aldım. Ama malesef adil kullanım kotası olayı Superonline'da da var. Bir ara araştırma yaparken sitelerinde adil kullanım kotası ile ilgili bir şeyler okumuştum.

Adil kullanım kotası olmayan tek bildiğim internet servisi Uydunet. Kullanıyorum ve gayet memnunum.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

beni arıyorlar sana yönlendirim istiosan :=)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

TTNET Farklı bir sistem ve yapılanmaya gitti ve bunun sancılarını şuan yaşıyorlar gibi. Örnek TTNET bölge müdürlüklerine gittiğiniz her görevli farklı bir soruna bakıyordu. Biri kapama biri açma gibi fazla bekleme süreleri olduğundan şikayetlerden dolayı bu uygulama genelde değiştiriliyor her personelin her konu hakkında mutlaka bilgi sahibi olması gerekiyor. Buna görede hizmet vermesi gerikiyor. Bu sistemi güncellerken yada yaparken dahamı doğru oluyor bilemiyorum bu tarz aksaklık fazlaca olmakta..

Not: Kendim bölge müdürlüğünde uzunca bekleme zamanı sonucunda verdiğim tepkiye bana anlatılan ve kısmen çalışmaları gösteren şef arkadaşın anlatımıdır bu. Caz yapacak arkadaşlara hatırlatayım TTNET çalışmıyorum :) 

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Tüm Türkiye şikayetçi bu siktiminin telekomundan verecekleri hizmetin anasını siksinler.

Aramaktan gına geldi artık şu ipnelere bir osmanlı tokadı vuracak birisi çıksa diye çok söylüyorum ama öyle biri yok işte

ulaşamazsın hocam herzaman böyleler arada çıkıyor işte 10 dk kadar bekletirler sonra bağlanır müşteri temsilcisi

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 2105 Toplam Mesaj: 15