folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Hızlanmış! Hadi Bee

Ttnet Hızlanmış! Hadi Bee

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    şimdi son günlerde gördünüzmü bilmiyorum tv de bir reklam var adam laptopun başına oturuyor ve yan odadaki kadına ben interntete giricem diyor oda dikkatli ol diyor , sonra adam laptopu bi açıyor kasırga neymiş internet 4 kat hızlanmış *.q ş*refsizi görende gb çıkardılar sanıcak altı üstü 4 mb oldu , oda fahiş fiyatlara bu ülkede yaşanmaz artık..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    hehh o reklamı ilk izlediğimde güzel bi sttr çekmiştim

kgd
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

amanın ne kasırga ama adam pc yi zor kapatıyo ne hızsa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

Hızlanmadımı ulan utanın be 512 den 2048 yaptı adamlar halen hızlanmadı diyosunuz ne biçim insanlarsınzı bişeydende mutlu olun be

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

th3Abdo bunu yazdı:
    -----------------------------
    şimdi son günlerde gördünüzmü bilmiyorum tv de bir reklam var adam laptopun başına oturuyor ve yan odadaki kadına ben interntete giricem diyor oda dikkatli ol diyor , sonra adam laptopu bi açıyor kasırga neymiş internet 4 kat hızlanmış *.q ş*refsizi görende gb çıkardılar sanıcak altı üstü 4 mb oldu , oda fahiş fiyatlara bu ülkede yaşanmaz artık..

Giga bit varmıda çıksın :D 10mb te var merak etme sen altyapı olsaydı sanada verirlerdi ama altyapı yok.Adamlar çalışıyo ama siz sabır ve şükür kavramını hiç bilmiyosunuz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Ben adsl i almanya da kullandım. Adı fritzdsl arattırırsanız bulursunuz. Hız diyorsanız telekoma onun yanında eşşek arabası gibi geliyor. :D

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    Abi fritzdsl adsl2 adsl2+ teknolojisi ile çalışıyo adamlar fiberoptik kablo kullanıyo ve ozmda 24mbit hızı görüyosun ama türkiyede yok olsa adamlar vermezmi anca yapıyolar.Altyapı yeterli değil santraller 4mbit dahi destekliyemiyor.Evine gelen bakır tel bakır teller 10mbit 24mbit desteklermi sanıyosun adamlar cart diye nasıl herşeyi değiştirsin..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek

blutarm bunu yazdı:
    Abi fritzdsl adsl2 adsl2+ teknolojisi ile çalışıyo adamlar fiberoptik kablo kullanıyo ve ozmda 24mbit hızı görüyosun ama türkiyede yok olsa adamlar vermezmi anca yapıyolar.Altyapı yeterli değil santraller 4mbit dahi destekliyemiyor.Evine gelen bakır tel bakır teller 10mbit 24mbit desteklermi sanıyosun adamlar cart diye nasıl herşeyi değiştirsin..

Rapid i sömürmek süper oluyor ama bir görsen :D Bi de onun kendi programı var 1 saniyede modem reslemeden IP numaranı değiştirebiliyorsun. Süper oluyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Artık Telekom'u seviyorum.Rapide kafam girsin. 5 güne toplam 25 gb limit koymuşlar neye yeter o.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    Artık Telekom'u seviyorum.Rapide kafam girsin. 5 güne toplam 25 gb limit koymuşlar neye yeter o.

Bence hala daha çok pahalı internet kullanıyoruz. Bu yüzden ben sevmiyorum. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    Evet aylık sabit ücretleri fazla olabilir ama 256 50TL dönemlerini unutmayın :) yavaş yavaç düzeliyor..Rapid konusuna gelince fritzdsl o avantajıda var haklısın.
Toplam Hit: 4584 Toplam Mesaj: 45