folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet İle Baglantınız Kac Sene Oldu?

Ttnet İle Baglantınız Kac Sene Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

8 sene olmuş.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

ttnete kafam girsin. yetmezse 20mb hızında  fiber baglantım ve şık modemim girsin 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

nerden bakarız buna ?

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

ben hiç ttnet kullanmadım amk. 56k kullandım. Ondan sonra 5-6 sene internet kullanmadım, ardından superonline kullandım(56k dada superonline kullanıyordum). Harbi lan hiç ttnet kullanmadım, ttnet olacağına olmasın yemin ediyorum örneklik adamım bak :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Valla ben epey kullandım baktım önünü alamayacam kestirdim. Şimdi internetsizim ve hayat daha güzel. Artık internetsiz günlerimi sayıyorum :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Yanlış anlamada 8 senedir yiyorum diyosun yani. :)

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

bizim de 10 seneden fazla oldu hala ttnet, mutluyum huzurluyum. 2 kez akk işledi, bide bu aralar 10mbit yolluyolar sorun da yok aga :)

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

__hsyN__ bunu yazdı:
    -----------------------------

bizim de 10 seneden fazla oldu hala ttnet, mutluyum huzurluyum. 2 kez akk işledi, bide bu aralar 10mbit yolluyolar sorun da yok aga :)

Aynı şekildeyim geçen dedim hız düştü aha akk işledi kotaya baktım 25 gbyi geçmiş dedim ay sonuna kadar böyle gidicesz ertesi gün bi baktım hız normale döndü hem 1,2 mb la falan çekiyom rahat rahat. Şİmdilik mutluyuk huzurluyuk :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

yaklaşık 5 yıldır ttnet kullanıyorum toplamda 3 sefer sorun yaşadım bir gün bile sürmedi çözülmesi çok iyi hatırlıyorum arıza kaydını sabit telden açtırdım bilgisayarın başına gelmeden teknik ekip aradı bilgi verdi seviyorum ttneti

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

o değilde 8 mbit sınırsız için 59 tl çok değilmi arkadaşlar daha uygun tarife biliyor musunuz... süperonline yok burda ona göre :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:

o değilde 8 mbit sınırsız için 59 tl çok değilmi arkadaşlar daha uygun tarife biliyor musunuz... süperonline yok burda ona göre :)

süperonlineın fiberı yoksa hepsi aynı bok. 

Toplam Hit: 2882 Toplam Mesaj: 31