folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Nakil Hızlandırabilme Şansımız Var Mı?

Ttnet Nakil Hızlandırabilme Şansımız Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Ben Kocaeli'den İstanbul'a nakil yaptırmıştım. Sabah 10 gibi başvuruda bulundum Kocaeli'de akşam İstanbul'a gittiğimde gelip işlemi yapıp gitmişlerdi bile.(TTnet'den beklemezdim)

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Yeni taşındığın eve bakan telekom müdürlüğünün numarasını bul. telefon manyağı et. yapıyorlar o zaman. 

zor bir iş değil zaten 10 dakikalık işi var standart olarak. o yüzden güzel laflarla kandırabilirsin, yok kanmazlarsa farklı laflarla işi yapmaya tahrik edebilirsin hocam :)

birşey yapmazsan da onlar bir ara müsait olduklarında iş yapmak istediklerinde gelir yaparlar. ;)

bu mantıklı hocam bu tavsiyeleri ugulayacağım bugün :D

hocam ben o şekilde güç bela bağlatabildim :D 

Adamlara da hak veriyorum milletin arıza problemi bitmeyince yetişemiyorlar, eski altyapılar onların başına bela olmuş durumda. 

Ama yapıcak birşey yok, altyapıyı yenilemekte benim işim değil. şimdi kutuyu açıp kendime hat çekersem mahallenin hattını da bok etmek istemiyorum. 

o zaman çatur çutur aramaya devam :) 

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

1 bucuk ay bekledim iş sebebiyle gelmeden arayın evde olamıyorum diyorum tamam diyolar yok arayan soran cıkan fatura için müşteri hizmetleriyle tonla tantana ettim. faturayı sildiler sonunda 2 ay ın sonunda komsunun neti rahatlamıştı hey gidi günler :)

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Fikirler ve bilgiler için sağolasınız hacılar umarım 1-2 günde bağlanan müridler gibi şansım yaver gider ☺️

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

izmirde olsan bkardık bi hal çaresine.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

izmirde olsan bkardık bi hal çaresine.

Sağolasın hocam düşündüğün için maglesef adanadayım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sivasli_14
    Sivasli_14's avatar
    Erkek

Telekomun Nakil İşleri İle İlgilenen Bölümüne Gidip  Öğrenci Olduğumuzu Belirterek Ve Eski Eve Yeni Kiracı Gelecek Onlarda İnternet Açtıracak Gibisinden Bi Yalan Uydurmuştum Ertesi Gün Bağlamışlardı.

Sen Ki Aşkı Beyhude Ziyan Edersen Biri De Gelir Seni Sigaya Çeker... ÖzKÖK
Toplam Hit: 1421 Toplam Mesaj: 18
ttnet nakil