folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Ne Yapmaya Çalışıyor ?

Ttnet Ne Yapmaya Çalışıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Fırtına öncesi sessizlik gibi olmasın birden çıktığı kadar düşüyomuş konuyu açtığına pişman olursun walla nazar deyecek :D

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaandurgut
    kaandurgut's avatar
    Erkek

Modemde 8703 gözüküyor bende :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

7'den 8187 kbps 'e çıkarmışlar :W

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Maşallah diyelim göz değmesin. umarım hep böyle gider.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

IDM ile 1.340 kb/sn gördüm :))) oha dedim hiz bu benim icin cok iyi bu 

Boş insan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

yaw böyle yapıyorsunuz iştehım kabarıyor ... geçen aradılar yok kabul etmem dedim :D şimdi pişman ettiniz beni :D

tutmayın beni bende 8 mgbt yapıyom :D

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bi dk onu sercanla bana borçlusun. telekom aynı telekom

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Türk telekom alt yapı şirketlerine ihale ediyor işi onlarda altyapıyı yeniliyorlar.Bir tek süperonline bu işi kendisi yaptı bildiğim kadarıyla.Şehirlerde sorun yok ama kırsalda küçük kasaba yada köylerde filan nasıl olur o işler bilemem.Almanya ,İngiltere,2000 lerin ilk yarısında o işleri hallettiler 2. yarısında fiber altyapıya geçtiler şimdi babalar gibi kullanıyorlar.Japonya sormayın dünyanın en hızlı interneti sıralamasının nerdeyse yarısı japon şehirleri.artı japonya mobil uygulamaların en ileri ve güvenli olan ülkesi.Biz 3g yi hazmedemedik ki ilerletelim.gelelim bizim internet hızlarına.Bu sistemin denemelerinde her şey var filtre var ip den direkt engelleme var varda var.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Süper Online her yeri ele geçiriyor :D Götü tutuştu ttnet in,napcağnı şaşırdı :D ama boşa uğraşıyolar,ttnet kazık resmen..Daha bugün geçtim süper online a..20 mbit ilk 3 ay 9,99,sonra 49 tl :D en güzeli,2 sene fiyat değişmicek + ew telfnunda her yöne 900dk :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

sabah aradılar hem faturayı 49 liradan 20 liraya düşürdüler (taahhüt karşılığı) hemde internetimi 1 megabayttan 8 megabayta ücretsiz çıkardılar anlamadım ben bu işi ttnet'e nolmuş.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Toplam Hit: 6613 Toplam Mesaj: 52