folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Taahhüt Bitti Yeni Kampanya

Ttnet Taahhüt Bitti Yeni Kampanya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

12 aylık taahhütüm bitmiş ben aramasam adamların diyeceği yok zaten girdirmek için. neyse ayda 42 tlye   tivibu ev telefonu ve 8mb internetim vardı hiç sıkıntısız 1 yıl kullandım ama şimdi bitti ben bunu yarın kapattıraacm kapatmazsam her ay 90 tl  girecek aradım telde kızla konuştuk şimdi bunu hemen kapatınca bunların başka bir kampanyasına hemen geçebilirmiyim bi kaç gün sonra veya başka bir kampanya varmı tavsiye ettiğiniz.

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben şuan 45 liraya 25 megabite kadar sınırsız kullanıyorum.Tabi ben uydunetten geçtim.Yeni abone sayılıyorum.75 gb adil kullanım kotası var.Hız olarak 26 megabite kadar çıkabiliyorum.1 sene taahhüt verdim ben.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Ben şuan 45 liraya 25 megabite kadar sınırsız kullanıyorum.Tabi ben uydunetten geçtim.Yeni abone sayılıyorum.75 gb adil kullanım kotası var.Hız olarak 26 megabite kadar çıkabiliyorum.1 sene taahhüt verdim ben.

of çok iyi mersinde fiber varda bizim mahallede yok süperonline ana şubeside arka mahallede neyse. 

yani başka bir firmadan geçmek gerek eylemi.

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

yau benim bu tarifemi yine  1 yıl taahhütle devam ettirseler kabul ederim. çok memnunduk evde tivibu falan ev teli vergisi de gelmiyordu hepsi içinde 41-42 tl neyse.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

şuan seninkine benzer 55-60 tl ye 20 mbit tivibulu telefon konuştukça ödeli yada telefon hatsız kampanyası var. şuan ki hattını ona geçiremezsin. iptal ettirip yeni olarak ona başvuramazsın. ama 2. bi hat olarak başvurup bağlatıp eski kullandığını iptal ettirebilirsin öyle yiyolar :D

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ben onu yarın bi sorayım hocum saolasın

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

benimde taahüt bitti , süperonline arıyo ikide bir 56 liraya yapalım diyolar. 2 yıl taahüt istiyolar nasıldır nedir ? napayım 
    başka ne öneriyosunuz ?

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Benimkide 22 sinde bitiyor. Yalin 50 tl 8 megabit idi. 12 ay doldu 12 ay daha verip devam edin diyordum. Yok diyolar.57 verecen eger taahhut vermwzsen 67 bende kapatgirir yeniden basvururum dedim 3 ay bekleme suresi var dedi. O zaman kapattirir baskasi uzerine basvururum dedim.

Ttnet in sitedinde en uygun 49 tl ye var siz nasil daha uyguna aliyorsunuz. Anlatin bizde faydalanalim

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

bende beş ay önce ev tlini ve interneti kapatıcam çok para geliyo dedim bana 40 tl ödeyin 1 yıl taahütlü ev telefonunuz aramalara kapalı olsun ama sizi arasınlar öyle açık kalsın hepsi içinde kırk tl dediler cazip geldi şuan 40 tl fix ödüyorum ne çok ne az 

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    NuLL29 bunu yazdı

Benimkide 22 sinde bitiyor. Yalin 50 tl 8 megabit idi. 12 ay doldu 12 ay daha verip devam edin diyordum. Yok diyolar.57 verecen eger taahhut vermwzsen 67 bende kapatgirir yeniden basvururum dedim 3 ay bekleme suresi var dedi. O zaman kapattirir baskasi uzerine basvururum dedim.

Ttnet in sitedinde en uygun 49 tl ye var siz nasil daha uyguna aliyorsunuz. Anlatin bizde faydalanalim

hocam mersine özel bi kampanya vardı ondan böyle oldu şimdi yok o kampanya

matematik24.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

abiler buna geçecem sanırım     32 TL kullanan varsa bi el etsin

http://www.kablotv.net/index.php?i=k&id=4&kampanya=ekonet

matematik24.com
Toplam Hit: 3973 Toplam Mesaj: 30