folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Tahribat Arşivinde Bir Yer Daha Edindin Ya İyi Reklam Yapıyorsunuz Bedavaya.

Ttnet Tahribat Arşivinde Bir Yer Daha Edindin Ya İyi Reklam Yapıyorsunuz Bedavaya.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:
    -----------------------------

metalati bunu yazdı:

ben burda 8 mps olayının derdinde değilim senin kafan basmadı galiba başımdan geçen bir olayı anlattım sadece.

not:Buda seni tatmin etsin diye söylüyorum zaten ben ttnet ile çalışıyorum ve adamlar ile konuşmarımın logları elimde seni tatmin etcekse sana yarın pm atarım iş yerindeki makineden neler söylediklerimi görürsün. ayrıca en yüksek hız 4096 iken bile 89 tl fatura öderken bile kampanya felan değil yani 2200 ile bağlanıyordum o zaman bana 4096 hız sağlayamazken şimdi nasıl sağlıyor yani burdaki ayrıntı ttnet her zaman haklı.

konunun sonunda net hızım halen 4092 yazmışsın. o zamandan bu zamana fark var, altyapı çalışması olmuştur illaki. 1 sene sonrada "bana geçen sene 8mbps sağlayamıyordunuz şimdi nasıl sağlıyorsunuz?" falan diye mi soracaksın ? mesele tatmin meselesi değil. hız değişikliği yaptığın zaman geçerli olması için tekrar ip adresi aldırman gerekir bu yüzden modem resetlemen istenir senden. 20dk'dan bahsediyosun. günde 10-20 kişi aramıyor orayı. 20dk bile kısa bi süre arayan sayısına göre. başından geçen olaymışmış. bende bakkala gittim adam paramın üstünü vermedi konu mu açayım yani bu mudur ?

hocam anlamıyorsun yada okumuyorsun.

konunun sonunda net hızım halen 4092 yazmışsın.(evet ama dikkatli okursan ben vah niye 8000 mbps ile bağlanmıyorum diye yakınmadım sadece hızımın 4092 olduğundan bahsettim yani bir sıkıntım yok hız ile( net hızım 4092 halen yani bu adamları 2 yada 3 defa arıyacaksın bir şey yaptırmak için... )yakındığım şey 3 defa felan aramak oldu ve net halende düzgün değil yani kesilmeler halen yaşanıyor)

o zamandan bu zamana fark var, altyapı çalışması olmuştur illaki. ( evet olmuştur büyük ihtimalle zaten gözümle gördüm alt yapı çalışmalarını bende ona güvenerek geçtim zaten bu tarifeye ama yinede foooosssssssssss çıktı alt yapı çalışmaları yani bir şey değişmemiş ttnet te)

1 sene sonrada "bana geçen sene 8mbps sağlayamıyordunuz şimdi nasıl sağlıyorsunuz?" falan diye mi soracaksın ?(evet sorarım çünkü bana her ay 89 tl ödeten ve 4096 hızı sağlayamıyorsa bana 2200 ile net gönderiyorsa 2024 tarifede 69 tl ise neden benden 89tl her ay para aldılar alt yapıları nerde neyi destekliyorsa ona göre söylesinler burda işte 4096 ile bağlanamazsınız ama 2024 ile bağlabilirsiniz diye bilirler dimi sonuçta ellerinde veriler var  adam gibi  hizmet versinler türkiye için genelleme yapmasınlar o zaman)

mesele tatmin meselesi değil. hız değişikliği yaptığın zaman geçerli olması için tekrar ip adresi aldırman gerekir bu yüzden modem resetlemen istenir senden. 20dk'dan bahsediyosun.(iftar vakti eve geldiğimde netin kesildiğini gördüm yazdım ve netin gelmesi 20 dakika sonra gelmedi okursan eğer ben yarım saat içinde zaten modemi resetledim 2 defa sonra işim çıktı gece 12 gibi geldim eve baktım halen aynı dedim modemdemi sorun var yedekte modem tutuyorum ve onu denedim aynı sorun devam ediyor sonra müşteri hizmetlerini aradım telefonda sırf yarım saat bekledim ve modemi açtır kapat yok ordan hız düşürüyor yine yok ayarların bozulmuş diyor diyorumki görüyorum ayarlarım düzgün bana dediği sen ayarlarını yeniden gir düzelmezse tekrar ara düzelmeyince tabiki tekrar aradım telefonda bir yarım saat daha bekle sonra aynı olayları baştan yap arıza kaydı açtırdı yani burda 3 defa felan araman lazımki arıza kaydı alınsın işin görülsün yoksa çok beklersin koyun gibi beklersen )

günde 10-20 kişi aramıyor orayı.(günde orayı 70 milyon kişi arasa bile beni alakadar etmez bana hizmet veremedikten sonra ona göre alt yapı yapcak fatura ödemeyince neti kesmesini biliyorlar ona görede insan koycak) 20dk bile kısa bi süre arayan sayısına göre. başından geçen olaymışmış.

bende bakkala gittim adam paramın üstünü vermedi konu mu açayım yani bu mudur ?

(burası ne sence bence forum insanlar burda her şeylerini paylaşıyor aşklarını yaşadıkları heyecanları her şeylerini yani cep telefonu alcam konusuna (para bulursam ilk bunu alıcam. 1.5 aydır aklımda lanet olası telefon :| )bunu neden paylaştın bizle o zaman bir şey paylaşmayalım forumu kapatalım madem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

@metalati

sidik yarışına dönsün istemiyorum. ama;

o hiç okumadan imzaladığınız sözleşmede bu yazar. adam sana 8mbpsyi tam vericem demiyor zaten. burdan 8mbps gönderilir senin hattın ne kadarını kaldırabilirse o kadarını kullanırsın diye yazar o sözleşmede bunlar madde madde. benim ttnetle bugüne kadar 1 kez sorunum oldu -ki 4 seneden fazladır adsl kullanıyorum- dns sunucularıyla ilgili problem vardı 30dk icinde halledildi. bana da söylüyor modemi resetle şunu yap bunu yap. ben aramadan önce bütün olasılıkları deneyip en son orayı arıyorum zaten. modemi resetle derken söylüyorum şunu yaptım bunu yaptım ve modem panelinde adsl hattım görünmüyor veya görünürken şöyle böyle diye. adamda tamam o zaman arıza kaydını alayım diyor telefon numarası bırakıyorsun 30dk icinde halledip geri arıyor düzeldi mi diye.

ayrıca sırf laf sokmak için profilimi karıştırıp açık aramanda üzülerek söylüyorum ama çok çocukca. telefonun bana göre iyi olduğunu anlatmaya çalıştım orda.

ttnete küfür ediyormuşsun tamam güzel ette mantıklı bir sebeple etki bizde hak verelim.

neyse uzamasın konu işte daha fazla. ttnete kolum bacağım girsin hep onlar haksız hep biz haklıyız, al tatmin ol.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Hemen TTNET'li Olun 

TTNET ADSL'e hemen abone olun, bilgi ve eğlence deryası İnternete hızlı, kesintisiz ve hesaplı bağlanın!    

hocam senin için sidik yarıştırma olabilir benim için farklı

şimdi senin takıntın var galiba ben diyorumki bastıra bastıra her seferinde benim hız ile ilgili bir sorunum yok  ben ttneti böyle kabullendim. :)))

sözleşmede yazıyormu 2 haftada bir netiniz alt yapı çalışmasından dolayı kesilebilir diye özellikle pazar günleri birde 

hız ile ilgili bir sorunum yok şuan 4092 olan hızımı 2045  e düşürmüşler ve gündüzden beri net yokmuş mahellede kimsede 2 haftada bir olan bir olay ttnet burda sanki nükler başlık yerleştiriyor .... ... alt yapısını bir türlü bitiremiyor .

senin ttnet ile ilgili bir sorunun olmadı diye kimseninde sorun yaşamıyor anlamına gelmiyor senin mantığın bana dokunmayan yılan iyi yılandır :))

sana bir kaç tane bu siteden örnek vereyim 

en çok karşılaştığınız bilgisayar problemleri nelerdir?
    İnternet bağlantısı problemleri (Ttnet zaolsun)
    47%
    Donanımsal problemler
    11%
    Yazılımsal Problemler
    11%
    Yazıcı problemleri
    10%
    MS Office, Open Office vb. programlarda karşılaşıl
    10%
    Diğer..
    11%

Arama Sonuçları
     BaşlıkHitTarih
    ttnet tahribat arşivinde bir yer daha edindin ya iyi reklam yapıyorsunuz bedavaya.5169/16/2009 1:42:56 AM
    Şuana kadar ttnet kota sayfasına tek denemede giren var mı ?1299/14/2009 5:29:21 PM
    TTNETDC Yaptıgı AYIP...2989/13/2009 8:13:19 PM
    TTnet Arada Çoşuyor :)4499/6/2009 11:52:26 AM
    TTNette problemmi var1829/6/2009 12:25:28 AM
    ttnet Le polisler bile daLga geCiyo : )2829/5/2009 4:28:18 PM
    Net Limitsiz paket(TTNET)3889/4/2009 2:25:48 PM
    TTNet"e Sevgilerimle6429/3/2009 11:25:08 PM
    TTNetin Geç ve Yavaş Hizmeti..!579/3/2009 9:28:54 PM
    Nasıl Bir Hizmettir ( ttnet )2879/1/2009 2:19:56 PM
    TTnet & MSN Yeni Gençlik Portalı1188/27/2009 1:45:54 PM
    TTNET faturasını ödemedim.3048/26/2009 3:20:26 PM
    ttnette problem bugünde devam ediyor2138/25/2009 5:26:42 PM
    Gece TTNette Problemmi Vardı?7188/25/2009 12:17:27 PM
    TTnet bu ayak ne ayak=?2468/22/2009 9:05:02 PM
    ttnet abonesi Airties 6271 kurulumu788/22/2009 8:22:58 AM
    Ttnet Logları Hakkında7158/6/2009 2:56:57 PM
    ttnet coştu !!!6488/1/2009 2:02:57 PM
    ttnet aile koruma şifresi ve programı hakkında?1397/17/2009 6:22:35 PM
    TTnet Tarife4377/14/2009 7:53:25 PM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
    2001-2009 © Tahribat Group - Her Hakkı Saklıdır. - ● Gizlilik İlkeleri ● Kullanım Koşulları

bu kadar insan salak yani 7 sayfa konu açılmış ne demek ya ve başka başlık lar altındada sorunlarını anlatanlar var.

laf sokmak değil senin mantığın yada felsefen  her neyse onla hareket ettim senin profilini karıştırmama gerek yok telefoncu olunca o konu ilgimi çekmişti ve konu eski bir konu değil halen aktif  ve forum olduğunu unutmuşsun bana diyorsunki neden böyle bir konu gereği duydun bu kadar insan neden duydu ise bende duydum konu açma gereği ve burda sana cevap vermek zorunda değildim aslında ama sen daha buranın forum forum forum diyorum olduğunu anlamamışsın..

senin ttnete benim ettiğim küfürlerle ilgili hak verip alma gibi zaten yetkin yok.

evet bencede konu uzamasın ttnete ne girerse girsin biz değil onlar haklı çünkü mağdur olan bizler para veren bizler ´

ben direk telefonda  yüzlerine karşı söylerek tatmin oldum sağol...

not:( kimse demesin küfür edememişsindir kurum için etmediğim küfür kalmadı şahışlar ile alıp veremediğim yok )  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    yahu güzel kardeşim hadi hepsini anladık. kafana silah mı dayadılar bunu kullanacaksın diye. madem bu kadar rahatsız oluyorsun kullanmayacaksın. başka alternatif falan yok diyebilirsin, o zaman seve seve olmazsa başka türlü kullanacaksın. bana dokunmayan yılan iyi yılandır demiyorum. sorun var evet biliyorum ama halletmeyi bileceksin. sen net gider gitmez adamı ararsan o sana modem resetlettiricek link ışığını kontrol ettiricek tekrar ayar yapcaksın vs vs. sen bunların hepsini yapıp arayacaksın adama sadece arıza kaydı almak kalacak anlıyor musun ? arıza kaydı alındıktan sonrada zaten ilgileniyorlar diyorum bende sana. forum olduğunun farkındayım günlük değil burası. ortada diğerlerine benzer bir problemin yok kalkmış konu açıyorsun sonra forum. forumda günlük değilki bu. küfür edip etmemen beni zaten siklemez ama küfür etmen için sebep yok. yapman gerekenleri yap sonra ara, hakkını ara. bıdı bıdıyı en sona bırak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dumanemre
    dumanemre's avatar
    Erkek
    ati abi sen kime laf anlatıyorsun ya..burda mağdur olan sensin abi sazanın biri atlamış bi bok bilmeden felan gibisinden laflar atıyor...sende bu insana laf anlatıyorsun... bence boşuna uğraşıyorsun...

.İnilmeyince kuyuya çıkılmıyor taht-ı Mısıra.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

http://img27.imageshack.us/img27/1742/ttneterefsizlii.

BAZI YALAKALARA KAPAK OLSUN 3 GÜNDE DÜŞTÜĞÜM HIZA BAKIN.

16GB KOTAYIDA AŞMADIM TAKİP ETTİM ZATEN AŞMAKDA MÜMKÜN DEĞİL YANİ 1 AYDA.

VERDİĞİ HIZLA 1GB FİLMİ ZATEN TAM BİR GÜNDE İNDİREBİLİYORDUM :) YANİ 16 GÜN SÜRER BEN İSE 3 GÜNDEN BERİ ZATEN NETİN KESİLMESİNDEN BAĞLANTI YAPAMAMIŞTIM ADAM AKILLI.

ŞİMDİ NE YAPMALI? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MosgzA
    MosgzA's avatar
    Erkek
    noktalama işareti kullan

www.metalheadtr.com | www.doom-metal.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    ACABA TELEFONDA ÇOK SÖVDÜM ONDAN BAŞIMA BELAMI OLDULAR :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

adabını takın önce. burada benim nasıl birisi olduğuma karar verecek son kişi bile değilsin.

konuya gelirsek, kota aşım problem herkeste var. geçirdikleri doğru inkar etmiyoruz tabi ama buraya konu açıp küfretmen bişeye yaramaz. git dilekçe ver hakkını ara. burda klavyede asıp kesmenin onlara bir zararı yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

bi bok bilmeden hemen kampanya var diye sazan gibi atlıyorsunuz, (bu lafı kim söylemiş acaba yoksa FİKRET mi söylemiş konunun başında)

Ben seni muhattap bile almıyorumki son yazdığından beri sen neden sazan gibi atladın anlamadım.

dumanemre

ati abi sen kime laf anlatıyorsun ya..burda mağdur olan sensin abi sazanın biri atlamış bi bok bilmeden felan gibisinden laflar atıyor...sende bu insana laf anlatıyorsun... bence boşuna uğraşıyorsun...   

Toplam Hit: 3038 Toplam Mesaj: 22