folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Tarife Değişikliği (8->16)

Ttnet Tarife Değişikliği (8->16)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Merhaba müridler,

Bu sabah 8mbit net limitsiz için 54,99 ödediğimi fakat 4 lira fazla ödeyerek 59 liraya iki kat daha hızlı olan 16mbitlik net limitsiz paketine sahip olabileceğimi öğrendim.

Fakat 444 0 375 bir TTNet operatörüne ulaşıp durumu belirttiğimde zaten 8mbit netlimitsiz paketine sahip olduğumu(!) 16mbitlik tarifeye geçiş yapamamın mümkün olmadığını söyledi söyledi, wtf dedim kendi kendime ve kapattım telefonu.

Neden tarifemi yükseltemiyorum, anlayan var mı / işi aslı nedir ? Zira ben pek anlamış & alaka kurabilmiş değilim:P

Sevgiler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

artık pek download yapmıyorum ya neden bende bilmiyorum :D yavaşken iyidi hızlı olunca olmuyo :D

yarım saat müşteri hizmetleriyle pazarlık yaptım bu ay bana fatura gelmemesi lazım bakalım ne olacak :D bu ay gelse bile gelecek ay kesin gelmemesi lazım

edit: bizim burda alt yapıyı 8mbite daha yeni uyarladılar kopmalar bitti 16 ya geçersem yeniden kopmalar başşlar :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ramses
    ramses's avatar
    Erkek

aynı sekilde ben 2 ya da 3 ay once 8 ekadar olan limitsiz tarifemden 54tl iken, 16 ya kadar limitsize 59 tl ile gectim. Bi sıkıntı olmamıstı zaten adamlar aramıstı boyle bisi var gecin diye. Niye anlattım tabi bunu, geciliyo canlı kanıtı var fikir olsun diye. Tekrar aramanı tavsiye ederim anlık bi hata yapmıs olabilir helpdestekiler.

Bugun cok farkli olacak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

belkide o fiyat  interneti ilk açtırdığında 16 Mb ile açtırman şartıyla ve 2 yıl taahhütle oluyordur :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

müşteri hizmetleriyle neden dalaşıyon hocam ttnet online işlen merkezinden hallet

16 Mbps'ye kadar ADSL2+ paketlerinden yararlanabilmek için hattın desteklemesi gerekmektedir.16 Mbps'ye kadar ADSL2+ paketlerinde adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı, 50 GB'yi aştıktan sonra ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacak olup, limitli pakette maksimum ücret 89 TL'dir. 16 Mbps'ye kadar ADSL2+ paketlerinin upload (yükleme) hızı 800 Kbps'ye kadardır.

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErolSs
    ErolSs's avatar
    Erkek

benim kide 8 lik di telefon actılar 16 lık yapalım 4 lira fazla ödeyin diye kabul ettik ve 16 lık hızı alabiliyorum hiç bir sıkıntıda oluşmadı kendileri yarım saat için de paketimi değiştirdiler

bu ttnet ne yaptıgını pek bilmiyor anlasılan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

az önce 16 geçtim hocam bilgilendirmen için saol bakalım ne kadar verim alabilcez 4 tl daha ödeyelim nolcak

Yeni Paket Adı: 16 Mbpse kadar Limitsiz ADSL2+
    Tutar: 59  TL

Paket değişiklik işleminizi onayladığınız takdirde yeniden Tarife/Paket değişikliğini ancak 1 ay sonra yapabilirsiniz.

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

1024 limitsizden net limitsize dediler 4-5 lira daha fazla verin şimdi 8 net den 16 net e yine 4-5 lira daha fazla verin böyle böyle sokuyolar kazığı :D acıtmadan alıştıra alıştıra

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

1024 limitsizden net limitsize dediler 4-5 lira daha fazla verin şimdi 8 net den 16 net e yine 4-5 lira daha fazla verin böyle böyle sokuyolar kazığı :D acıtmadan alıştıra alıştıra

+1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

snnyk bunu yazdı:

az önce 16 geçtim hocam bilgilendirmen için saol bakalım ne kadar verim alabilcez 4 tl daha ödeyelim nolcak

Yeni Paket Adı: 16 Mbpse kadar Limitsiz ADSL2+
    Tutar: 59  TL

Paket değişiklik işleminizi onayladığınız takdirde yeniden Tarife/Paket değişikliğini ancak 1 ay sonra yapabilirsiniz.

aynı şekilde siteyen yapmaya çalıştım ve bununla karşılaştım :) (Yeni paket seçemiyorum, seçenekler yok)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

dosya indirmek icin belli bir kota yokmu digerinde 25 cg galiba.daha sonra  1 e düşüyor.8 den

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 2990 Toplam Mesaj: 26