folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Ve Youtube Kaypaklığı

Ttnet Ve Youtube Kaypaklığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

teknik bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilir mi neden vpn de takılmadan açılıyor da vpn siz 240p bile zor izleniyor ? aynı dertten muzdaripiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

teknik bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilir mi neden vpn de takılmadan açılıyor da vpn siz 240p bile zor izleniyor ? aynı dertten muzdaripiz.

Bir apartman düşün. Su saati vanasını daire 1'in gidip kısıyorum ben. Fakat daire 2'nin vanası sonuna kadar açık. Daire 1 gidip daire 2'nin musluğundan kendine uzatma çekiyor.

VPN'de bu hesap. Bizdede başka ülkenin sunucuları üstünden giriyoruz. Servis sağlayıcı bizim ne yaptığımızı göremiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    acikistihbarat bunu yazdı

Bir apartman düşün. Su saati vanasını daire 1'in gidip kısıyorum ben. Fakat daire 2'nin vanası sonuna kadar açık. Daire 1 gidip daire 2'nin musluğundan kendine uzatma çekiyor.

VPN'de bu hesap. Bizdede başka ülkenin sunucuları üstünden giriyoruz. Servis sağlayıcı bizim ne yaptığımızı göremiyor.

kısan kim işte onu merak ediyorum. google mı kısıyor ttnet mi ? ve bu kanıtlanabilirse mahkemeye verilebilecek bi haklılık sağlar mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tabiki de TTnet. Bunu Amerikalı şirketler çıkarmıştı ilk ancak oradaki vatandaş bizim gibi koyun olmadığı için tepki gösterince sike sike kaldırmak zorunda kalmışlardı. Bandwidth throttling diye arama yaparak daha fazla kaynağa ulaşabilirsin. 

Hükümet aklı eserse Facebook ve Twitter'dada yapıyor bazen bu vanaları kısma olayını. Ancak bu YouTube olayının hükümet ile alakası yok. Tamamıyla TTnet'in totoşluğu.

Koskoca ABD bile Wikileaks belgelerinin sızdırılmasını engelleyemedi ancak bizim mallar hala internetin durdurulabilecek bir şey olacağını sanıyor. 

V for Vendetta'nında dediği gibi. Bu maskenin altında etten fazlası var, bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez.

mkyb tarafından 22/May/16 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Uydunette tekrar basladi 240p bile oynatmiyor. Bu ne rezalettir anlam veremedim, anasini sattigimin memleketinde baska adam gibi alternatif te yok ki bavulu toplayip ona gecelim.

Uyudnetin cizgisini bozacagini hic ama hic tahmin etmezdim. Bir Turkiye klasigi olarak yine hersey tekele bagladi.

DadasAdam tarafından 22/May/16 22:28 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Vodafone Net VDSL 60 Mbit kullanıyorum. Modemde Level3 DNS gömülü. Herhangi bir yavaşlama olmadı bugüne kadar.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Adamlar video izliyor aga. 720 diyor 244 diyor.

ben video açamıyom video !!!!!!

5dkdan fazlaysa video açıyom 15 20 dk duruyor 5 6 dk izliyom. sonra aynı terane gene.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Uydunette tekrar basladi 240p bile oynatmiyor. Bu ne rezalettir anlam veremedim, anasini sattigimin memleketinde baska adam gibi alternatif te yok ki bavulu toplayip ona gecelim.

Uyudnetin cizgisini bozacagini hic ama hic tahmin etmezdim. Bir Turkiye klasigi olarak yine hersey tekele bagladi.

Uydunet'in elinde olan bir şey yok. Yurtdışı çıkışları Türk Telekom. İpler onun elinde. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

superonline da bu şekildeydi geçen gün. - fiber -

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Donanimhaber de mesut açıklamışdı videoda http://www.donanimhaber.com/2si1/haberleri/2si1-iyi-kotu-cirken-Teknoloji-ve-Oyun-Programi.htm

Bu servis sağlayıçılar kotanın çoğu youtube gidiyor diye youtube dan para istiyorlarmış onlarda vermeyinçe böle bir durum ortaya çıkmış...

26:15 de dinleyebilirsiniz.

venom88 tarafından 23/May/16 00:57 tarihinde düzenlenmiştir

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
Toplam Hit: 4094 Toplam Mesaj: 35
youtube ttnet yavaş youtube