Ttnet Zedeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    mürid'sler ttnetin bu halleri haddi hesabı aştı artık toplam 5 tL lik görüsme yapılan bi ev telefonuna 30 tl fatura geldi
    ekstre kagıdına bakınca insanın gülesi geliyor kagıt bomboş cunku bi kac numara aranmış sadece cok trajikomik diyebiliyorum

işte tetenetin bize gecirdigi vergiler vs.

aylık ücretler    : 7,02
    kullanım ücreti   :  5,98
    ayrıntı      :   0,38
    gecikme bedeli günlük%1,5 :9,45
    ücretsiz görüsme : 0,09

Ücretler Toplamı -

Kdv matrahı (%18) : 22,74   kdv (%18)  :4,09
    Kdv matrahı (%8) : 0,00      Kdv (%88)  0,00
    öiv matrahı (%15): 22,74  oıv (%15) : 3,41
    devlete iletilecek ücretler 7,50

Fatura tutarı 30,24
    yanlızotuzTLyirmidörtKr

yapılan aramalar ise şöyle

sehir içi : 0,28
    sehirler arası : 3,37
    Gsm : 2,13

bu internet meredini ev telefonu olmadan kullanma şansımız yokmu :|

siyah beyaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    evi kapattır ttnet kalsın vardı öyle bi hak.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    DoctorX bunu yazdı:
    -----------------------------

bende öyle dusunuyorum ama varmı öyle birsey tereddütlerdeyim

siyah beyaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Eskiden böyle geçirmeler gizli gizli yapılırdı şimdi herşey "nasıl geçirdim ama" havasında ilerliyor.Arkanıza yaslanın ve zevkin doruklarına ulaşın..ttnete kafam girmesin ttnet artık bizden kafasını çıkarsın (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

swinQc bunu yazdı:
    DoctorX bunu yazdı:

bende öyle dusunuyorum ama varmı öyle birsey tereddütlerdeyim

ara m.hizmetlerini.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek
    kablo net'e geç, türk telekom'a komple veda et. tüm aramalarını da; uygun tarifeleri olan bir cep telefonu operatörü seçip, cep telefonu kullanarak gerçekleştir.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

knuckleduster bunu yazdı:
    kablo net'e geç türk telekom'a komple veda et. tüm aramalarını da uygun tarifeleri olan bir cep telefonu operatörü seçip, cep telefonu kullanarak gerçekleştir.
    yanlız anlasmalı bi tarifemiz vardı modem beles 2 ay beles falan yapıolarya sonra bir yıl kullanmak zorundasın falan öyle bi kampanyaya tabiyim ama bitmiş olma hitimalide var gcen yaz yaptırmıstım

siyah beyaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    o taahhütler 2 yıl.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    aramalara kapattır ş.içi dısı gsm her boku kappattır bize ayda 9 civarı bişey gelior.. osmanbeydeki telekoma gittik orda bi kadın vardı o yönlerdirdi bizi sadece dısarıdan gelen aramalar acık oluor ve internet..

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı:
    aramalara kapattır ş.içi dısı gsm her boku kappattır bize ayda 9 civarı bişey gelior.. osmanbeydeki telekoma gittik orda bi kadın vardı o yönlerdirdi bizi sadece dısarıdan gelen aramalar acık oluor ve internet..
    pek arama yaptıgımız yok ama aramalara acık oldgu içinmi bindiriyolar

siyah beyaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1 mayıs itibariyle sınırsıza geçmiştim normalde 45 ya da 49 tl gelmesi gerekirken 66 tl fatura ile sarsıldım. nasıl olur diye anlamaya çalışırken 49 tl yerine 66 tl faturayı bana ittirdiler. geçen ay da 58 tl ödemiştim 45 tl olması gerekirken

bu nasıl bir iş anlayan biri varsa bana anlatsın ? normalde sınırsız ücreti 49 tl değil mi ? neden 2 aydır fatura 58 ile 66 arası geliyo ? telekomu arıyor ve soruyorum normaldir diyorlar. normal olan ne ben de anlamıyorum. faturalarımı düzenli olarak kendim ödüyorum hiçbir borcum da yok sınırsız olduğu için de kota aşma gibi korkum yok sizce bu işin aslı nedir ?

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
Toplam Hit: 2777 Toplam Mesaj: 22