folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet"İn Saçmalığı

Ttnet"İn Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nalet
    Nalet's avatar
    Erkek

müritler belki sizinde başınıza gelmiştir ama ben duruma şaşırdım.1 hafta önce interneti bocundan dolayı kapattılar herhangi bir şekilde borçda ödenmiş değil.lig tv yayınları yapan siterde verilen kb lık bir program var ligtvdevu diye.borcundan dolayı kapalı olan interneti bu bu programı açtıktan sonra çatır çatır kullanmaya devam edebiliyorsunuz 1 haftadır boş yere eziyet çekiomuşum :)) bu konuda ben mi geri kaldım yoksa daha önceden bu olayı bilen varmı????

Herkes yoluna yolcudur Yoluna kurban olduğum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

hocam ilk kez senden duydm vallahi. madem öyle bi link verde ne olur ne olmaz indirelm kenarda dursun (=

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

İlk defa okuyorum şuan ama bu gerçekten mümkünmü? Yani yanlışın olabilir eğer bu kadar kolay olsaydı 1 senedir sitede çoktan konusu geçerdi?

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

ilk defa senden duydum desem :S

benm bildiğim kadarıyla interneti kapatırken hattın dsl bağlantısını kesiyorlar. hani modemin bağlantıya cevap vereceği bir ağ yokki bağlanasın..

ya ben yanlış biliyorum yada biri seni harbi yemiş :D

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

ben bi forumda görmüştüm indirdim ama denemedim.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

uhp bunu yazdı:
    -----------------------------

ilk defa senden duydum desem :S

benm bildiğim kadarıyla interneti kapatırken hattın dsl bağlantısını kesiyorlar. hani modemin bağlantıya cevap vereceği bir ağ yokki bağlanasın..

ya ben yanlış biliyorum yada biri seni harbi yemiş :D

Sanırım hıc baglantın kesılmemıs:)Net kesıldıgı zaman yonlendırmeden acılan sayfadan borcunu kredı kartıyla odeyıp netını actırabılıyosun.Demek ki eve kadar gelıyo bu ag ama sonrası yok.Bu program sanırım bıldıgımız UltraSurf ama boyle bısey oldugunu duymamıstım hıc

Was here...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

önceden borcundan dolayı kapatılınca internet erişimi tamamen kesiliyordu. şimdi ttnetin sayfasına yönlendiriyor. dns bazlı bi yönlendirme yapıyorsa bu tür programlar aşabilir diye tahmin ediyorum ama hiç deneme fırsatım olmadı. o kadar salak olacaklarını sanmıyordum ama çalışıyorsa ne güzel :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

borçtan dolayı kapalı durumda ipden siteleri açabiliyordunuz bir dönem hala varmı o dalga fikrim yok zira o program çalışıyorsa mantık budur ip den halen açılıyor demektir.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nalet
    Nalet's avatar
    Erkek

şuan 1 saate yakın oldu bunu deneyeli ve hiç bir sıkıntı yok yanlız msn bi sorun verio onu daha anlayamadım ....programda ligtvdevu diye yazarsanız bulabilirsiniz..

Herkes yoluna yolcudur Yoluna kurban olduğum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

falca bunu yazdı:

----------------------------

Sanırım hıc baglantın kesılmemıs:)Net kesıldıgı zaman yonlendırmeden acılan sayfadan borcunu kredı kartıyla odeyıp netını actırabılıyosun.Demek ki eve kadar gelıyo bu ag ama sonrası yok.Bu program sanırım bıldıgımız UltraSurf ama boyle bısey oldugunu duymamıstım hıc

aksine fatura yatırmayı unutmak gibi bi özrüm var. sık sık kesilirdi. gerçi benm bildiğim sistem 1-2 yıl onceydi. sistem değişmiş olabilir. oluyosada pek şaşırmamak lazım çünkü zaten ttelekom borcunu odemediğin sürede bile aboneliğini devam ettiriyodu en son.-buda 1.2 sene önceydi :D

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

ttntin tahribatı takip ettiğini unutmayın gençler :D

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 1851 Toplam Mesaj: 16