folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tuhafıma Giden Kız Konuşmaları

Tuhafıma Giden Kız Konuşmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Antalya ilinde yaşıyorum. Bazen genç kızların konuşmalarına istemeden kulak misafiri oluyorum. Genç dediysem bende yaşlı değilim yaş daha 29 :) Kulak misafiri olmaya gelince genelde otobüste ön koltuk veya arka koltukta oturanlar oluyor ve ses seviyelerinden dolayı istemsizce duyuyorum. (Sonra da zaten beyin otomatik olarak dinlemeye devam ediyor. BEnde de sorun var sanırım)

Neyse konuya geleyim. Az önce konyaaltından bindiğim otobüste binen erkekler hakkında şu iyiymiş, bu daha yakışıklı. Ben bir dahakine sarışın bir erkekle çıkacam. Yok doğulu olsun daha iyi oluyor. Geçen xxx lerin evinedeydik çok fena öpüşüyor. Gibi konuşmalara kulak misafiri oldum. 

Gerçekten yeni nesil böyle mi , tuhaf karşıladığım bu durum yaşadığımız çağa göre normalde ben mi geri kafalıyım. Kafamda deli sorular dönüyor.

Resmen sonsuz döngüye giriyorum ama try catch yakalayamıyor bi türlü :) 

Adminlere not: Derin konular altındaki başlıklar ana sayfaya çıkmıyor. Genel kategorisi de hala kapalı. Bundan dolayı bu kategoriye konu açıyorum.

Admin not. Konunun yeri derin konular hocam, tasiyorum :) 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

La sanki erkekler yapmiyor :)

Bunun kalcalar iyi bunun memintolar iyi vs die

O yaslarda normal

Biraz buyuyunce kizlar bunun isi daha iyi die degistiriyor konuyu

Erkeklerde bu evlenilcek kiz die

O yaslarda normal bende 30 yasindayim bizim zamanlardada böyleydi. Sen cok mazbut takilmissan ters geliyor olabilir

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocam yurdumuzda Venezuela Bolivarı seviyesinde erkek enflasyonu olduğu için kızlara erkek bireyini elde etmek oldukça kolay ve zahmetsiz geliyor. Bu yüzden adeta adult bir sitenin kategorilerinde dolaşmanın kolaylığı ile değişik zevk ve tatlara anında ulaşabiliyorlar. Yani aynı durum bizler içinde geçerli olsaydı bende derdim bu akşam chubby ile ertesi gün bir blonde daha sonra da natural bir redhead ile takılırım diye.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sohbete katılsaydın şimdi konu açmazdın hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tuhaf birşey göremedim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

La sanki erkekler yapmiyor :)

Bunun kalcalar iyi bunun memintolar iyi vs die

O yaslarda normal

Biraz buyuyunce kizlar bunun isi daha iyi die degistiriyor konuyu

Erkeklerde bu evlenilcek kiz die

O yaslarda normal bende 30 yasindayim bizim zamanlardada böyleydi. Sen cok mazbut takilmissan ters geliyor olabilir

Geçen çok ünlü bir kahve frençaysının bir şubesinde oturdum, bir taraftan beyaz çikolatalı kahvemi yudumluyorum diğer taraftan kod yazıyorum. İçerde pencerenin önündeyim.

Yanımda iki tane benle yaşıt erkek var. Muhabbet sohbet ediyorlar. Gayriihtiyari kulak misafiri oldum.

Konuşmalardan ve görünüşten spor yapan fit birileri olduğu belli. Gym'e gelecek misin yarın vs gibi muhabbetler dönüyor.

Pencerenin dışındaki masada oturan bir çift var. Erkek fazlaca kilolu, saç sakal birbirine girmiş, şişkin montlardan birini giymiş. Yanındaki kız 10 üzerinden 8-9 verilecek bir kız.

Yanımdaki erkekler "of kıza bak kalçaları süper şu çocuğua bak ne kızları götürüyorlar ha kız eziliyordur ahahah" muhabbetine başladılar.

Özetle erkekler de aynı muhabbeti yapıyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Erken dönem Alman klasiklerinin belki de en güzellerini yazmış Adolf Anderssen'in bu konuda çok güzel bi hikayesi vardır.

Küçük bi marangoz dükkanının sahibi Almond'un kızı Klara sürekli zayıflığından yakınmaktadır. Almond kızına bir gün der ki, keseceğim odunları istediğim gibi yerine dizmekle mükellefsin. Eğer dediklerimi harfiyen yaparsan bu sorununa cevap bulacaksın. Klara bu işten bi şey anlamaz ama kabul eder. Her gün kütükleri babasının istediği yere koymaya başlar. Zamanla küçük küçük odunlar evin bahçesinin her yerini kaplar hale gelir. Ve son kütüğü de yerine koyduğunda babası klara'yı evin damına çağırır. Klara damdan aşağı baktığı zaman hayrete düşer.

Yerleştirdiği odunlar bahçede dev bir "DERDİNİ SİKEYİM" yazısı oluşturmuştur.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Erken dönem Alman klasiklerinin belki de en güzellerini yazmış Adolf Anderssen'in bu konuda çok güzel bi hikayesi vardır.

Küçük bi marangoz dükkanının sahibi Almond'un kızı Klara sürekli zayıflığından yakınmaktadır. Almond kızına bir gün der ki, keseceğim odunları istediğim gibi yerine dizmekle mükellefsin. Eğer dediklerimi harfiyen yaparsan bu sorununa cevap bulacaksın. Klara bu işten bi şey anlamaz ama kabul eder. Her gün kütükleri babasının istediği yere koymaya başlar. Zamanla küçük küçük odunlar evin bahçesinin her yerini kaplar hale gelir. Ve son kütüğü de yerine koyduğunda babası klara'yı evin damına çağırır. Klara damdan aşağı baktığı zaman hayrete düşer.

Zamamını çaldın

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

:D kizlar bir sey hissetmiyor sevismiyor konusmuyor mu saniyordun hocam

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Zamamını çaldın

Tuhafıma giden kız konuşmaları konusunda harcadığın değerli vaktini çaldığım için özür dilerim. 

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

:D kizlar bir sey hissetmiyor sevismiyor konusmuyor mu saniyordun hocam

Ben öyle sanıyordum konuyu görüp aydınlandım :D

Erkek muhabbetleri bu konuda daha pis.

Yalnız evli kadınlar da kendi aralarında doğum kontrol yöntemlerini, cinsel deneyimlerini paylaşıyorlar, boylece dolaylı yoldan sohbet ettiği kadının kocasının da tecrubelerine ve deneyimlerine ulaşmış oluyorlar. Erkekler arasında işte bu yok. Ben bugüne kadar hiçbir erkeğe doğum kontrol yontemidir, eşinin hangi pozisyonda boşaldığıdır sormadım soramam zaten. İş kavgaya cinayete kadar gider. Ama kadınlar birbirlerinin hangi pozisyonda orgazm olduğunu bile rahatça soruyorlar. Bu konuda kadınlar daha rahat

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 1795 Toplam Mesaj: 18
zamana gençliği