Tüm Dosyalari İphone'dan Android'e Atmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

Hacı dr fone crack işleminden sonra güvenlik duvarından giden kısmında ana programı ve modülleri engellemen lazım yoksa tıkanıyor. Bir de android tarafında usb debug açınca teli yeniden başlatmanı tavsiye ederim. Bu sabah iphone se den huawei p40 a tüm içeriklerikleri aktardım. Tek sıkıntı google servislerini kurmak kaldı. Whatsapp ın yedeğini aktardıktan sonra google servislerinin apk larını kurup whatsapp ı gdrive üzerinden yedeklemeni de tavsiye ederim. Çünkü whatsapp lokal yedeği bu programla oluşturunca whatsapp güncellemesiyle birlikte lokaldeki yedeği de siliyor(nadiren)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

google drive'a yedekleyecektim ama chats-> chat backup a bastigimda otomatik yedekliyor, sanirim telefona.. google drive ile ilgili bir sey yok.. Google play yüklü ve gmail hesabimla login olmus, ayni sekilde google drive'da yüklü ve o da ayni hesapla login olmus.. Ama secenek cikmiyor bende

edit geldi: ilginc olan whatsapp yüklü degilmis gibi davrandi.. bu tool lar whatsapp i atmis ama google play'den indirilmemis gibi görünüyordu. Google playden indirdim, daha sonra baktim iki whatsapp oldu :) yenisini actim,  yedekleme bulundu telefonda geri yüklemek ister misin sorusu geldi evet dedim, sonra sms onayi yolladilar onayladim ve mesajlar gelmis, google drive backup gelmis.. eskisini acmaya calistim, telefon onayi istedi, sildim onu bir sikinti olmadi simdi..

ne kadar zor ismis arkadas ordan oraya tasimak

unbalanced tarafından 04/Tem/20 18:35 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

google drive'a yedekleyecektim ama chats-> chat backup a bastigimda otomatik yedekliyor, sanirim telefona.. google drive ile ilgili bir sey yok.. Google play yüklü ve gmail hesabimla login olmus, ayni sekilde google drive'da yüklü ve o da ayni hesapla login olmus.. Ama secenek cikmiyor bende

edit geldi: ilginc olan whatsapp yüklü degilmis gibi davrandi.. bu tool lar whatsapp i atmis ama google play'den indirilmemis gibi görünüyordu. Google playden indirdim, daha sonra baktim iki whatsapp oldu :) yenisini actim,  yedekleme bulundu telefonda geri yüklemek ister misin sorusu geldi evet dedim, sonra sms onayi yolladilar onayladim ve mesajlar gelmis, google drive backup gelmis.. eskisini acmaya calistim, telefon onayi istedi, sildim onu bir sikinti olmadi simdi..

ne kadar zor ismis arkadas ordan oraya tasimak

Aktarılacak taraftaki whatsapp uygulamasını aktarma işleminden önce kaldırmak daha sağlıklı. Yoksa bazen hedef telefondaki uygulamayı siliyor bazen de üstüne yazmaya çalışıyor cortluyor. Benim aktardığım telefonda gdrive a yedeğin gitmeme sebebi huawei nin google play hizmetlerinin olmamasıymış jeton şimdi düştü :) sağol hacı konun sayesinde bunu tecrübe ettim :)

Toplam Hit: 2774 Toplam Mesaj: 14
android iphone iphone veri aktarma dr.fone