folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tüm Siteleri Karanlık Tarafa Çekin - Tahribat'ta Dahil

Tüm Siteleri Karanlık Tarafa Çekin - Tahribat'ta Dahil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Özellikle geceleri deniz feneri gibi göz alan beyaz sayfaları cenaze evine çevirip karalara gömen güzel bir eklenti.

https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-reader/eimadpbcbfnmbkopoojfekhnkhdbieeh/related

Kırmızı Tilki Kullananlar İçin : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/darkreader/

Mekbuk Kullananlar İçin : https://itunes.apple.com/us/app/dark-reader-for-safari/id1438243180

Güç sizinle olsun. Unutmayın karanlıktaysanız gölgeniz bile sizi yalnız bırakır. 

mkyb tarafından 13/Oca/19 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

teşekkürler dostum çok kolaymış kurulduğu gibi dark side'a geçtim :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ya hemen deniyorum, dostum sen neymişsin çok sevindirik oldum, Tahribatta çok dolanamıyordum gözlerim yanıyo diye. :)

Dostum minnettarım sana.. Görsellerde harika.

ShockMan tarafından 13/Oca/19 20:11 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

alakası yok ama gün saatlerine göre komple bilgisayarın ışığının ayarlanmasını isterseniz f.lux öneririm

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

alakası yok ama gün saatlerine göre komple bilgisayarın ışığının ayarlanmasını isterseniz f.lux öneririm

win 10 kullanıyorsan bu programa gerek yok. zaten adamlar f.lux'dan esinlenmiş büyük ihtimal. win10'a geldi beri bunu kullanıyorum. öyle bir alıştım ki. gece ışığı açık olmayan pcye oturunca kör olacak gibi oluyorum. o nasıl bir ışıktır öyle. yıllardır anasıın bellemişim gözlerin diyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    coLin bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

win 10 kullanıyorsan bu programa gerek yok. zaten adamlar f.lux'dan esinlenmiş büyük ihtimal. win10'a geldi beri bunu kullanıyorum. öyle bir alıştım ki. gece ışığı açık olmayan pcye oturunca kör olacak gibi oluyorum. o nasıl bir ışıktır öyle. yıllardır anasıın bellemişim gözlerin diyorum.

ben renk körüyüm ve şu programlara oldum olası ısınamadım çünkü brightness kıssa okeyim ama tint katınca inanılmaz berbat bir görüntü oluşuyor bana göre. 

Anasının nikahı diyorum, uygulama çok güzel ama yeni sekmeler açılırken falan ekram bembeyaz parlıyor custom new-tab kullanmama rağmen resmen yeni tab açıyorken kafamı çeviriyorum flash yemiş efektinden kurtulmak için. 

SweetyVolty tarafından 13/Oca/19 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

ben renk körüyüm ve şu programlara oldum olası ısınamadım çünkü brightness kıssa okeyim ama tint katınca inanılmaz berbat bir görüntü oluşuyor bana göre. 

Anasının nikahı diyorum, uygulama çok güzel ama yeni sekmeler açılırken falan ekram bembeyaz parlıyor custom new-tab kullanmama rağmen resmen yeni tab açıyorken kafamı çeviriyorum flash yemiş efektinden kurtulmak için. 

Chrome kullanıyorsan yeni sekme açıp herhangi bir siteye girmeden sağ altta ki dişliye tıkla arkaplana siyah bir görsel yükle olay tamam.

Ayrıca tema içinde https://chrome.google.com/webstore/detail/material-simple-dark-grey/ookepigabmicjpgfnmncjiplegcacdbm kullanabilirsin.

mkyb tarafından 14/Oca/19 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

iyi geldi tskler paylasım için.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Chrome kullanıyorsan yeni sekme açıp herhangi bir siteye girmeden sağ altta ki dişliye tıkla arkaplana siyah bir görsel yükle olay tamam.

Ayrıca tema içinde https://chrome.google.com/webstore/detail/material-simple-dark-grey/ookepigabmicjpgfnmncjiplegcacdbm kullanabilirsin.

arkaplanı siyah düz renk yaptım ancak yeni sekme açınca ilk beyaz geliyor sonradan siyaha geçiyor.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Mobil Chrome için ne yapabiliriz?

Toplam Hit: 4314 Toplam Mesaj: 25