folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Tüm TÜRK Hackerların Dikkatine....!! TÜRK Bayragına Agır Hakaret

Tüm TÜRK Hackerların Dikkatine....!! TÜRK Bayragına Agır Hakaret

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snotspill
    snotspill's avatar
    Erkek
    http://www.turkeyhumanrights.fw.bz/RTP.htm
    kıbrıs ın basındakı serefzız memet alı talat ıbnesının sıtesınde oluyor bu olay TÜRK bayragına isiyen bi pic war arkadaslar ben bılsem hemen hacklıyecem ama pek bi bilgim olduu solenemes ya siz hackleyın yada bana bısıler soluuun ben bısıler yapmaya calısıım!!

AnLaDIN SeN OnU AnLaDIIIIN!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkOperMaster
    TurkOperMaster's avatar
    Erkek
    www.turkeyhumanrights.fw.bz/RTP.htm msj alınmıştır bu konuyla özel ilgilenecem haclemek benim görevim amına kodumun cocugu bu yaptıgının cezasını ceke cek Sevgilerle TurkOperMaster..

SelamLar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Way amına kodugumun şerefsizlerine bak ! Rum Dölü orospu çocukları Been bu siteyi Basının tüm yayın organlarına şikayet etmessem onlarında anlarını sikmessem nolayım..

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perdone
    perdone's avatar
    Erkek
    MILLET BENDE BU HACK ISINDEN PEK FAZLA ANLAMAM AMA SIZE TEK SOYLEYECEGIM BUNU YAPANIN ANASINI SIKMEZSENIZ YAZIKLAR OLSUN SIZE SIKIN ANALARINI AMIN DOLLERI RUM PICLERI ONUN BUNUN COCUKLARI

J_N_R_///T.T.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    Hack işinden pek anlamıyorum. Ancak anlayanlar acele olarak bu işe el atsın. Bu şerefsizlerin ipi çekilsin.

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    piçler analarını bi sikmek lazım

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    mına godumun cocunun şeyini kesib g.tüne sokmak lazım anasını mına dünyayı soktumun piçi la bulalım bu piçleri hojalar

Warsın Yokluğun Zehir Gibi Yaşansın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snotspill
    snotspill's avatar
    Erkek
    arkadaslar aslında bu memet alı talat serefsızının kım olduunu neye hızmet ettını herkese solememıs lasım mesela ben tv lerin mail adreslerıne sureklı yollucam bu sitede olanları haberlere falan kesın cıkması lasım bu sıtenın gorsunler analarının amlarını pezewenkler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snotspill
    snotspill's avatar
    Erkek
    arkadalar ben basladım maillerıme butun televizyonlara gonderdım siz de gönderin ben bir TÜRK olarak üzerime düsenı yapıyorum sıra HAckeR arkadaslarda...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Öyle bir yer yok artık Uçuk bir sayfadan ibaret heha cehennem Saolsun Tahribat saolsun

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Yakında Hostingide göçerse heç şaşırmayın Bu şerefsizlere dersleri verilecek

Toplam Hit: 19402 Toplam Mesaj: 81