folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Tüm Yeni Oyunlar Bu Başlıkta

Tüm Yeni Oyunlar Bu Başlıkta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hoca saol harbi tır cıktın sen =D ..o deılde merak ettım premıum mu kasıosun :)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biz c/p yapmıyoruz:D

zaten durdurdum uplaodları çok mesaj kasmışım deca öle dedi artık cvp bile yazmıcam 

muhbir-tbt@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

18 Wheels Of Steel Across Amerİca v1.8 eğer bu oyun varsa çok güzel olur...

çok güzel bir tır oyunu herkeze tavsiye ederim şehirler arası taşımacılık yapıyosunuz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onun en son verisyonu olan haulin war onu uplaod edeiyorum;)

muhbir-tbt@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

bundan sonra bu topicte en son çıkan oyun istekleri yer alacaktır.eski püskü oyunları fazla vermeyecez.(upload ederdim de kotanın amk :d)bundan sonra oyun isteklerinizi bu topice yazın , bulalım , oynayın , dua edin :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Carmageddon da istiyoruz :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:
    -----------------------------

bundan sonra bu topicte en son çıkan oyun istekleri yer alacaktır.eski püskü oyunları fazla vermeyecez.(upload ederdim de kotanın amk :d)bundan sonra oyun isteklerinizi bu topice yazın , bulalım , oynayın , dua edin :D

-----------------------------

hoja sen başka yerde yap oyunu sonra ban kzıyo millet sen dün c/p yapmışınya sabah bi pm geldi dioki ulan nie çalışmayanı koyuyorsun bayaa bi bağıryor burda paylaşma burda sadece uploadlar konuşur;) 

muhbir-tbt@hotmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

aha aha ve de aha :D olm koko abü bana dedi ki , muhbire söle bundan sonra o topicte beraber yapacaksınız paylaşımları.istersen git sor :D amk bi de upload dediğin de , eski oyunlar hepsi.eğer linklerimde kırık çıkarsa söleyin düzeltirim anam :D

edit medit : musket hocam dur carmageddonu buluyom ;)

yeniden edit medit : musket hocam buyur :

Carmageddon TDR 2000

RIP

http://rapidshare.com/files/14980203/carmagedon_tdr_2000_www.softarchive.net.part1.rar.html
    http://rapidshare.com/files/14982131/carmagedon_tdr_2000_www.softarchive.net.part2.rar.html

Rar Pass: www.softarchive.net

linkler denendi çalışıyor.çalışmıyor diyenin alnını karışlarım :p

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o zaman al bu konu senin olsun BEN HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL etmem sonra virüs gircek cart curt olcak.neyse ben bi daha upload ypmıyorum bu arkadaşımız burda YENİ oyunları vercek

edit:www.fullgame.org

www.fulloyunlar.org

www.oyun-arsivi.com

www.fulloyunlar.com 

buyrun beyler arkadaş uğraşmasxın burdan bulun indirin herşeyi ;) 

muhbir-tbt@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

burdaki hiçbir mürit virüs yemez.makinalarımızdaki en adi virüs programı bile nod32 veya avast janem :D ben uğraşamam 2 gb lık oyunu upload edem.kotam var benim.

edit : janem ben senin verdiğin linklerden tek tük oyun indiriyom.diğerlerini alemin en baba warez sitelerinden buluyorum :D indirip kendi makinama da kuruyom bazı az boyutlu oyunları. ;)

muhbir ben senin alttaki mesajına cevcap verirsem , post kasıyo derler.onun için muhattab olmayacam.

Toplam Hit: 14315 Toplam Mesaj: 137