Tune-İn'e Radyo Eklemek Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

Hocalar bi süredir internet ortamında yayınlara başladık. Fakat mobilde dinleyebilenler yok. Bunun için Tune-in programını kullanmak istiyorum ama bir türlü radyomu nasıl ekleyeceğimiz bulamadım. Aramızda bilenler var mıdır bu işi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

eyvallah hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

isim ver de dinleyelim hocam biz de. amerikalardan dinleyenin olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

hocam adresi vereyim şimdi tunein olunca onu da eklerim. Daha oturtmaya çalışıyoruz sistemi :) http://namibaranfirat.pro adresindeyiz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rui
    rui's avatar
    Erkek

Telefondakı ınternet radıo programı ıle listen.pls dosyasını açtım ve radyo gayet iyi çalıştı.

fakat isimsiz yazıyor onun ısmını nasıl ayarlıyoruz yada

ayarlayayakmısın ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    neo_brn bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

hocam adresi vereyim şimdi tunein olunca onu da eklerim. Daha oturtmaya çalışıyoruz sistemi :) http://namibaranfirat.pro adresindeyiz.

benim tasarımın bi' gün başka bi' sitede kullanılacağına ihtimal vermezdim :) iyi yayınlar.

düzeltme : yanlış anlaşılmasın tasarımın kullanılmasında bi' sıkıntı yok, dileyene de gönderirim.

RockZs tarafından 18/May/13 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bu aralar internet radyo patlaması neden yaşanıyor merak ediyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

aga aslında öyle büyük bi' patlama yok. Benim açtığım ve zaman zaman yaptığım kişisel bi' radyo yayınım vardı, sonra konuyla birlikte kendi sitemi açtım. Sonra buradan tanıdığımız DarkSun adlı mürit te bunun satışını yapıyor. Bir kaç arkadaş ta ben gibi merak ederek bu işi yapıyoruz işte. Merak ediyor olabilirsin diye söylüyorum, herhangi bir maddi kazanç söz konusu değil bana sorarsan kendim için söylüyorum işe ego tatmini olarak bakıyorum. Öyle başladım ama şu anda daha farklı üretimler yapmak için internet radyosunu kullanmak istiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

aga aslında öyle büyük bi' patlama yok. Benim açtığım ve zaman zaman yaptığım kişisel bi' radyo yayınım vardı, sonra konuyla birlikte kendi sitemi açtım. Sonra buradan tanıdığımız DarkSun adlı mürit te bunun satışını yapıyor. Bir kaç arkadaş ta ben gibi merak ederek bu işi yapıyoruz işte. Merak ediyor olabilirsin diye söylüyorum, herhangi bir maddi kazanç söz konusu değil bana sorarsan kendim için söylüyorum işe ego tatmini olarak bakıyorum. Öyle başladım ama şu anda daha farklı üretimler yapmak için internet radyosunu kullanmak istiyorum.

Eskiyle aynı diyebiliriz. Eskiden flatcast tarzı sistemlerden yapanlar çoğunluktaydı onlar shoutcast/icecast sistemlere geçtiler. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    neo_brn bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

Eskiyle aynı diyebiliriz. Eskiden flatcast tarzı sistemlerden yapanlar çoğunluktaydı onlar shoutcast/icecast sistemlere geçtiler. 

şimdi benim merak ettiğim darksun müride o aylık masraf dışında para ödemiyormusunuz ? çünkü whmsonic lisansı 40$ üstüne hostu var bunun, o kadar ucuz olması direk nulled bir script akla getiriyor.

siz gidin vds alın ucuz, ona kurun radyonuzu, böyle çok başınız ağrır.

Toplam Hit: 4301 Toplam Mesaj: 17